Identity V Mega Hileli MOD APK [v1.0.836850]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Identity V Mega Hileli MOD APK [v1.0.836850] 1 Identity V Mega Hileli MOD APK [v1.0.836850] 2 Identity V Mega Hileli MOD APK [v1.0.836850] 3 Identity V Mega Hileli MOD APK [v1.0.836850] 4 Identity V Mega Hileli MOD APK [v1.0.836850] 5 Identity V Mega Hileli MOD APK [v1.0.836850] 6

Identity V Mega Hileli MOD APK [1.0.836850] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların seçimleri ve keşifleri için iki rakip Katiller ve Kurtulanlar olarak ikiye ayırır.


Identity V 1.0.836850 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Wall Hack
  2. WireFrame Mor
  3. WireFrame Sarı
  4. WireFrame Camgöbeği
Korku filmlerini veya hikayelerini seven bir oyuncuysanız, muhtemelen en az bir kez oynamışsınızdır veya gerçek öğeler içeren korku temalı bir oyun olan Dead by Daylight'ı doğrudan dinlemişsinizdir. Uzun süre oynarlarsa, bazı insanların kendilerini bitkin ve korkmuş hissetmesine neden olur. Ve son zamanlarda, NetEase oyun üreticisi, Identity V oyununu tasarlamak ve başlatmak için Dead by Daylight olaylarından gelen fikre güvendi . Oyun, cep telefonları için geliştirilmiş bir korku oyunudur, önceki sürümle aynı hikayeyi inşa etme şekline sahiptir. Örneğin, oyun, oyuncuları seçimleri ve keşifleri için iki rakip Katiller ve Kurtulanlar olarak ikiye ayırır.


Identity V v1.0.836850 MOD APK


Bu, kendi neslinde oldukça korkunç bir oyun, aynı zamanda Survivors'ı kaçma ve takipten sağ çıkma, ikinci kamptan kaçmak için savaşma görevi ile ayırması Killer. Katiller, kurbanları tespit edip izleyebilen nihai ve güçlü arama becerilerine sahiptir. Bu arada, kurbanların sayıları ve hayatta kalmaya çalışacakları müttefikleri gibi avantajları da var.


Identity V Para Hilesi


Bahsedildiği gibi, oyuna girerken, oyun sisteminin olmanızı gerektirdiği ilk şey, oyuncunun enkarne olmak için iki karakter, Killer veya Survivors arasından seçim yapması gerektiğidir. Her karakter için benzer görevler alacaksınız. Amacınızı gerçekleştirmeye ve tek kazanan olmaya çalışmalısınız. Katil rolünü oynarken, şekil oldukça kaba ve elinde dikenli bir hırıltıyla dehşet verici. Yok etmek için küçük bir av arayan kana susamış bir dev. Öte yandan, bir Survivor iseniz, küçük mağaralar, saklanmayı öneren resimler, Katil ile ateş gibi savaşan silahlar, elfler ile "hayatınızı" bulmanız için ipuçları verilecektir ... Kaçakların bir avantajı var. hayatta kalmanın yollarını bulmak için müttefik gruplar kur. Ekranda, durumu bilen canlı ve ölü insanlarla dolu olacak.


Identity V Duvar Hilesi


Aksiyon oyunu, korku macerasında, Identity V, cesur klasik korku sistem görüntüsüne sahiptir. Karakterden, ormanın loş bağlamına - cinayetlerin - dramatik bir şekilde saklandığı yere kadar oldukça titiz bir şekilde tasarlandı. Siyah - kırmızı - beyazın baskın rengi ve bulanıklığın etkisi, dürtü olarak sesle birleştiğinde, valf dikenlerden parlamamanızı sağlar. Mükemmel korku!


Identity V Hile Apk


Fikri Dead by Daylight'tan alsa da, söylendiği gibi, Identity V APK, nereye gideceğini tek başına değil, yeni özellikler getirdi. Örneğin Identity V, sadece Ölülerin karanlığı yerine biraz daha koyu gün ışığı kullanır. Bu Tim Burton'ın klasik Gotik tarzının kullanımından kaynaklanıyor… O zaman korku türünü sevenlere yetecek kadar hayal edin, sadece korku. Şimdi de Identity V'i ekibimize davet edelim.


Identity V'yi İndir (MOD, Wall Hack)


Bir önceki android oyun Epic Conquest 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar