Zombie Inc Para Hileli MOD APK indir [v2.4.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Inc Para Hileli MOD APK indir [v2.4.1] 1 Zombie Inc Para Hileli MOD APK indir [v2.4.1] 2 Zombie Inc Para Hileli MOD APK indir [v2.4.1] 3 Zombie Inc Para Hileli MOD APK indir [v2.4.1] 4 Zombie Inc Para Hileli MOD APK indir [v2.4.1] 5

Zombie Inc Para Hileli MOD APK [2.4.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zombiler, inşa ettiğiniz beyin laboratuvarlarına sürekli koştuğu için işçi olacak ve çok para kazanmanıza yardımcı olacak.


Zombie Inc 2.4.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Nakit Enjeksiyonu
  2. Saniye Başına Nakit Enjeksiyonu
  3. Altın Bisküvi Enjeksiyonu
  4. Premium Para Enjeksiyonu
  5. Prestij Enjeksiyonu

Zombie Inc. sizi birincil işçilerin bir zombi jeneratörü tarafından getirilen zombiler olduğu özel bir üretim alanına götürür. Aynı zamanda oluşturduğunuz beyin laboratuvarlarına otomatik olarak koşacaklar ve zamanla çok para kazanmanıza yardımcı olacaklar. Kapasiteyi artırmak ve üretim verimliliği ile ilgili yükseltme faktörlerini ve hızlandırıcıları kullanmak için daha fazla laboratuvar kurabilir veya bunları yükseltebilirsiniz.


Zombie Inc v2.4.1 MOD APK


Zombie Inc.'de oyuncular özel bir üretim alanını yönetecek ve kiraladığınız işçiler zombiler ve bir zombi jeneratöründen çıkacaklar. Aynı zamanda zombi sayısı ne kadar fazlaysa o kadar çok para alacaksınız çünkü onlar beyin laboratuvarlarına taşınacak ve orada çalışacaklar. Sürekli olarak zombi dalgaları yaratacaksınız ve elbette bir beyin laboratuvarının alabileceği zombi sayısında yalnızca belirli bir sınır olabilir.


Zombie Inc Para Hilesi


Oyun ortamında oyuncular boş hücrelerin ortaya çıktığını görecek ve bu boş hücreler yeni beyin laboratuvarları inşa etmek için uygun alanlardır. Oyuncular bu laboratuvarlardan jeneratörün gönderdiği tüm zombi dalgalarını alabilecekler. Laboratuar oluşturucuların listesi, size kullandığınızdan daha farklı ve daha yüksek bir tasarıma sahip laboratuarlar da sunar. Böylece, derleme yuvalarınız biterse üretim performansını artırmak için mevcut yuvalarınızı yükseltebilirsiniz.


Zombie Inc Altın Hilesi


Zombie Inc.'deki her binanın etkilerinin yanı sıra, oyuncular performansla ilgili bazı faktörleri de geliştirebilirler. Spesifik olarak, oyuncular yaratılan ürünlerin oranını artırabilir, ürünlerin değerini artırabilir veya jeneratörün daha fazla zombi almasına yardımcı olabilir. Oyun ayrıca daha fazla zombi toplamak için her laboratuvarın kapasitesini geliştirmenize olanak tanır ve elbette alacağınız para miktarı da daha fazla olacaktır.


Zombie Inc Hile Apk 2023


Oyuncunun kısa süreli ama tamamen yararlı etkilere sahip bazı eğlenceli güçlendiriciler kullanması da mümkündür. Spesifik olarak, oyuncular beyin laboratuvarlarında sürekli olarak ortaya çıkan bir zombi dalgasını hızlı bir şekilde yaratabilirler. Aynı zamanda, eğer şanslıysanız, yarattığınız değeri sekiz katı kadar alabilirsiniz ve tahsilattan bir saat sonra para da size daha hızlı gönderilebilir.


Zombie Inc Apk indir


Zombiler, inşa ettiğiniz beyin laboratuvarlarına sürekli koştuğu için işçi olacak ve çok para kazanmanıza yardımcı olacak. Jeneratör cihazı, bu zombilerin ortaya çıktığı yerdir ve sayı çok fazlaysa, laboratuvarların kapasitesini artırmanın yollarını bulmalısınız.


Zombie Inc Premium Hilesi


Yeni beyin laboratuvarları ekleyerek veya onları yeni bir seviyeye taşıyarak ve görünümlerini değiştirerek ortamdaki boşlukları doldurabilirsiniz. Yükseltme faktörleri, artan üretim hızı, artan ürün maliyeti vb. gibi üretim verimliliğinizi kısmen etkileyecektir. Güçlendiricilerin ayrıca performans artırıcı bir etkisi vardır, ancak bunlar yalnızca kısa bir süre için kullanılacaktır ve oyuncunun kullanırken dikkate almasını gerektirir.


Zombie Inc indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Conduct THIS – Train Action APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar