Candy Crush Soda Saga Tüm Seviyeler Açık MOD APK [v1.239.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 4)
Candy Crush Soda Saga Tüm Seviyeler Açık MOD APK [v1.239.5] 1 Candy Crush Soda Saga Tüm Seviyeler Açık MOD APK [v1.239.5] 2 Candy Crush Soda Saga Tüm Seviyeler Açık MOD APK [v1.239.5] 3 Candy Crush Soda Saga Tüm Seviyeler Açık MOD APK [v1.239.5] 4 Candy Crush Soda Saga Tüm Seviyeler Açık MOD APK [v1.239.5] 5 Candy Crush Soda Saga Tüm Seviyeler Açık MOD APK [v1.239.5] 6

Candy Crush Soda Saga Tüm Seviyeler Açık MOD APK [1.239.5] - Son sürüm ücretsiz indirin. Bilmeyenler için, sadece 3'lü eşleştirme bulmacası.


Candy Crush Soda Saga 1.239.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Birden fazla kez eşleştirme yapabilirsiniz. (Oyunu çalıştırın ve sadece İnternet olmadan oynayın!)

Candy Crush hiçbir zaman eski bir oyun olmadı çünkü King tarafından her zaman yenilendi ve oyuncuları çekici hissettirecek birçok mekanizma ekledi. Bir başka bariz şey de, yayıncının çok sayıda küçük Candy Crush dalı yayınlayarak oyuncuların gözünde daha çeşitli hale getirmesi ve onlara daha fazla taksit ve gelir getirmesidir. Candy Crush Soda Saga , piyasaya sürülen ilk dallı versiyonlardan biridir ve hala en popüler oyunlar arasında yer almaktadır.


Candy Crush Soda Saga v1.239.5 MOD APK


Bu bir 3'lü eşleştirme bulmaca oyunu olmasına rağmen, kardeşlerinden çok daha şaşırtıcı dönüşümlere sahip. Birincisi, size bir hikaye, gerçek bir macera sunması ve oyununuzun sadece hikayenin panoramasının tadını çıkarmak için bir araçtır. Geçen her arazi, farklı ve çekici temalarla özenle tasarlanmıştır. Bu temaların yanı sıra oyunda kullanabileceğiniz efektler ve ayrıca güçlendiriciler aynı tema haline getirilmiş.


Candy Crush Soda Saga Seviye Hile Apk


King'in Google Play'de herkes için güncellediği son sürümde, oyuncular yeni bölümler almaya devam edecek! Burada oyuncular, yapabileceğiniz en uzun ve en sabırlı aşamalardan geçmek zorunda olduğunuz yeni ekranların sayısını azaltmak için zor ama eğlence dolu yolculuğa çıkacaklar. Ancak sevdiğim yeni filtreleri almayı beklemek gerçekten heyecan verici. Elbette yeni hikayeler, yeni seviyeler eşlik ediyor. Sunduğu zorluklar, yalnızca yetenekli oyuncuların çözebileceği son derece zor olacaktır. Ancak, lütfen emin olun çünkü tatlı yeni karakterleri de güncellediler! Bu karakterler, yeni ekledikleri cennetlerin üstesinden gelmek için büyük yardım sağlayacaktır.


Candy Crush Soda Saga Son Sürüm Apk


Bilmeyenler için, sadece 3'lü eşleştirme bulmacası. Bu, yapmanız gereken eylemlerin basitçe şişe simgelerini birlikte Değiştir ve Eşleştir olması anlamına gelir (oyunun teması "Soda" dır, bu nedenle oyunda kullandıkları simgeler zaten meşrubat şişeleri olacaktır). Farklı renklerde tasarlanmış şişelerin çeşitliliğine hayran kalacaksınız. Ana renkler oyunun başında görünecek ve herhangi bir özel işlevi olmayacak. Daha sonra, gittikçe daha farklı renkli şişeler olacak ve aynı türdeki oyunlarda asla göremeyeceğiniz garip deneyimler getirecek.


Candy Crush Soda Saga hile nasıl indirilir?


Candy Crush Soda Saga, oyuncuların bir simgenin yerini değiştirmesini gerektirir, böylece en az üç aynı simge ile bir sıra halinde birleştirilebilir. O zaman kaybolacaklar ve oyuncu puan toplayacak. Bununla birlikte, özel olan şey, en az 4 simgeden nefret ederseniz, güçlendiricilerinizi alacaksınız ve yeni taşıdığınız simgelerin tam yerine yerleştirilecek. Ayrıca bir oyun ekranı, araziye ve senaryonun sunduğu gereksinimlere bağlı olarak farklı varyasyonlara sahip olacaktır.


Candy Crush Soda Saga İndir (MOD, Kilitler Açıldı)


Bir önceki android oyun Fitness Salonu Vücut Geliştirme Pompası APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar