Black Hole Hero Mana / Skill Hileli MOD APK [v1.6.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Black Hole Hero Mana / Skill Hileli MOD APK [v1.6.1] 1 Black Hole Hero Mana / Skill Hileli MOD APK [v1.6.1] 2 Black Hole Hero Mana / Skill Hileli MOD APK [v1.6.1] 3 Black Hole Hero Mana / Skill Hileli MOD APK [v1.6.1] 4 Black Hole Hero Mana / Skill Hileli MOD APK [v1.6.1] 5 Black Hole Hero Mana / Skill Hileli MOD APK [v1.6.1] 6

Black Hole Hero Mana / Skill Hileli MOD APK [1.6.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zorlu yolculuğa çıkarak dış dünya hakkındaki anlayışınızı ve vizyonunuzu genişletme fırsatına sahip olacaksınız.


Black Hole Hero 1.6.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Mana hilesi
  2. Sınırsız Beceri hilesi
Şehirde en büyük suçlu olma ve dünyanın dört bir yanından diğer mafya çeteleriyle yüzleşme deneyimini yaşamak ister misiniz? Öyleyse, kötü bir adam olmanın nasıl bir şey olduğunu keşfetmek ve deneyimlemek için Black Hole Hero oyununu indirin. Bu, oyunculara nasıl kahraman ve suçlu olunacağını hissettirirken rahatlamanıza ve stresi azaltmanıza yardımcı olacak eğlenceli ve keyifli bir oyundur.


Black Hole Hero v1.6.1 MOD APK


Black Hole Hero oyununa geldiğinizde, Vegas bölgesindeki mafya çetesinde bir liderle karşılaşacaksınız. En önemli göreviniz şehrin kötü niyetli mafya suçlarından kurtulmak. Tüm görevler çoğunlukla ana yollarda, kötü şöhretli semtlerde ve yeni topraklarda gerçekleşecek. 


Rope Black Hole Hero apk hile


Üstelik rastgele aktif görevleri tamamlayarak bölgede tespit edilen çeşitli çetelere saldırabilir ve yok edebilirsiniz. Bu nedenle, cesur ve dirençli olun ve canlılıkla saldırmaya çalışın; Er ya da geç, yeni bir yeraltı imparatorluğu kurmak için suçluların patronu olacaksın.


Black Hole Hero Skill Hilesi


Black Hole Hero bu zorlu yolculuğa çıkarak dış dünya hakkındaki anlayışınızı ve vizyonunuzu genişletme fırsatına sahip olacaksınız. Sonuç olarak, yeni kasaba ve şehirlere seyahat edebilir, uzak tepelerde piknik yapabilir, soygun yapabilir, devasa süper arabalar kullanabilir ve dünyanın her yerinde birçok sürpriz yaşayabilirsiniz. Yolculuğun benzersiz yönü, bazı bölümlerde veya görevlerde oldukça tehlikeli eylemler ve şiddetli savaşlar yapacağınızdır. Ayrıca, oyunda ve görevlerinde ilerledikçe, birçok yeni alan ve içerik, yolculuğu ve oyunu zenginleştirmek için haritanın her yerinde açılacak ve görünmeye başlayacak.


Black Hole Hero Mana Hilesi


Bu oyunda vatandaş veya çeşitli kaynaklar tarafından verilen 20'den fazla göreviniz olacak, sizi sorumlu olmaya zorlayacak ve verilen özel görevleri süre sınırları içerisinde tamamlayacaksınız. Ayrıca harika ve muhteşem askeri modellere, modern helikopterlere ve birinci sınıf uçaklara sahip 40'tan fazla araba olacak. 


Black Hole Hero Vice Vegas Rope Mafia Hile


Ata binmek yerine sokaklarda kayma hissini yaşamak için insanüstü gücü de kullanabilirsiniz. Ayrıca, en etkileyici ve birçok insanın hoşlandığı şey, tüm benzersiz şekillere, renklere vb. Sahip geniş bir silah yelpazesi olacak olmasıdır. Burada bahsetmek istediğimiz son şey, grafiklerin ve tasarımın mükemmel ve kapsamlı olmasıdır. oyuncuların heyecanını artırmak için görkemli ama tehlikeli bir mafya şehri hissi yayıyor.


Black Hole Hero APK PARA Hilesi


Black Hole Hero, sizi stresi azaltmak, işte ve gerçek hayatta heyecanı artırmak için oynamaya teşvik eden% 100 ücretsiz bir oyundur. Sadece bu değil, bu oyun herhangi bir durumu hızlı bir şekilde halletmenize, diğer konularda daha akıllı olmanıza, oynarken deneyim kazanmanıza ve dünyayı daha iyi anlamanıza ve daha pek çok şeye yardımcı olacaktır. Ayrıca, çeşitli çevrimiçi etkinliklerde birbirinize meydan okumaya ve şehirdeki en kaotik eğlenceye sahip olmaya arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.


Black Hole Hero İndir (MOD, Sınırsız Mana / Beceri Hilesi)


Bir önceki android oyun Run Guys Büyük Yarış Koşu Oyunu APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar