Public Transport Simulator Anahtar Hileli MOD APK [v1.35.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 5)
Public Transport Simulator Anahtar Hileli MOD APK [v1.35.4] 1 Public Transport Simulator Anahtar Hileli MOD APK [v1.35.4] 2 Public Transport Simulator Anahtar Hileli MOD APK [v1.35.4] 3 Public Transport Simulator Anahtar Hileli MOD APK [v1.35.4] 4 Public Transport Simulator Anahtar Hileli MOD APK [v1.35.4] 5 Public Transport Simulator Anahtar Hileli MOD APK [v1.35.4] 6

Public Transport Simulator Anahtar Hileli MOD APK [1.35.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Otobüs Sürüş Oyunları zamanla daha iyi hale geldi ve Public Transport Simulator de öyle.


Public Transport Simulator 1.35.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Anahtar Hilesi
  2. XP Hilesi
Dost canlısı bir otobüs şoförü olmak istiyorsanız, Public Transport Simulator size bu deneyimi yaşama fırsatı veren oyundur. Temel olarak Public Transport Simulator, bir otobüs şoförünün işini konu alan bir simülasyon oyunudur ve bu oyunda o aracın şoförü sizden başkası değildir. Göreviniz basit, güvenli bir şekilde sürmek ve yolcuları gidecekleri yere götürmek. Bu oyunda arabayı kontrol etmek için geliştirici size gaz, fren, sola/sağa dönüş gibi temel kontrolleri ve gerçeğe en yakın kontrolleri verir, böylece bu oyunu oynarken en otantik deneyimi yaşarsınız. Buna ek olarak oyun, bazı durumlarda kullanmanız için arabanın far, korna, GPS haritaları, hız göstergesi gibi diğer bazı işlevlerini de sağlar. Araç kontrol oyunlarının benzersiz bir özelliği, üçüncü şahıs bakış açısı veya birinci şahıs bakış açısı dahil olmak üzere görünümü özgürce değiştirebilmenizdir.


Public Transport Simulator v1.35.4 MOD APK


Public Transport Simulator oyununun ilk çekici özelliği, oyunculara zamanla zorluğu artan heyecan verici bir görev sistemi sunmasıdır. Bu özellik ile oyun, profesyonelliğinizi zorlamanız için size birçok görev veriyor. Ve her görevin kendine özgü kuralları vardır, bu nedenle oyun oynarken hissettikleriniz elbette heyecan içinde sıklıkla değişecektir.


Public Transport Simulator Para Hilesi


Zorlu görevlerin yanı sıra bu oyun, oyunculara çeşitli farklı otobüsler de sunuyor. Her aracın kendi farklılıkları vardır ve sadece belirli görevlerde kullanıma uygundur. Sadece bu değil, otobüsün türünü her değiştirdiğinizde, bu oyun size yeni bir his verecek çünkü birkaç araç, oyuncuların kullanması için belirli zorluklar getiriyor. Birçok modern araç toplamak için, onları satın almak için para kazanmak için mümkün olduğunca çok görevi tamamlamanız gerekecek.


Public Transport Simulator Apk anahtar hilesi


Bu oyundaki ulaşım sisteminin de gerçeği yüksek doğrulukla simüle etmesi nedeniyle bahsetmeye değer özelliklerden biri olduğu söylenebilir. Ve bu özellik aynı zamanda bu oyunun asıl unsurunu arttıran şey olacak. -Ayrıca, bu oyunun grafikleri de güçlü yanı, herhangi bir oyuncunun buna dikkat etmesini sağlıyor. 


Public Transport Simulator XP Hilesi


Manzara, aydınlatma, renkler ile ilgili her ayrıntı, sürüş deneyiminizi her zamankinden daha çekici hale getiriyor. Peki, otobüs şoförü olmak ister misin? Eğer öyleyse, deneyimlemek için lütfen hemen Public Transport Simulator'u telefonunuza indirin.


Public Transport Simulator Apk Hile


Bu oyunda biraz para kazanmak isteyen bir taksi şoförü olarak çalışacaksınız. Taşımacılığınızı seçebilirsiniz, bir otobüs veya insanları taşımak için dönüştürülmüş bir kamyon olabilir. Trafik ışıklarında olduğu gibi duraklarda da durmayı unutmayın çünkü kurallara uyulmalıdır. Göreviniz, müşteriyi belirtilen yere getirmektir. Oyun basit ve uygun fiyatlı bir yönetimdir. Böylece bir rahatsızlık hissi yaşamazsınız.


Public Transport Simulator apk indir


Android cihazlar için bu araba simülatöründe kendinizi bir otobüs şoförü olarak deneyin. Size saatlerce unutulmaz boş zaman ve olağanüstü parlak duygular yaşatacak mobil cihazlar için gerçekçi, güzel ve inanılmaz derecede eğlenceli araba simülatörü. Public Transport Simulator-Coach'ta bir otobüs şoförü mesleğini öğrenmek ve kendi kariyerinize başlamak için eşsiz bir fırsatınız var! Aracınızın direksiyonuna oturun ve ilginç görevleri yerine getirin.


Public Transport Simulator indir (MOD, Sınırsız XP / Anahtar Hilesi)


Bir önceki android oyun FIFA 16 Futbol APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar