Beach Buggy Racing 2 v2022.03.16 Para Hileli MOD APK

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
GIF
Beach Buggy Racing 2 v2022.03.16 Para Hileli MOD APK 1 Beach Buggy Racing 2 v2022.03.16 Para Hileli MOD APK 2 Beach Buggy Racing 2 v2022.03.16 Para Hileli MOD APK 3 Beach Buggy Racing 2 v2022.03.16 Para Hileli MOD APK 4 Beach Buggy Racing 2 v2022.03.16 Para Hileli MOD APK 5 Beach Buggy Racing 2 v2022.03.16 Para Hileli MOD APK 6

Beach Buggy Racing 2 MOD APK'sını ücretsiz indirin - en son sürüm - Araba yarışı becerilerinizi dünya çapında binlerce oyuncuya karşı test edin.


Beach Buggy Racing 2 2022.03.16 AÇIKLAMASI


Oyunun yeni sürümünü buradan indirebilirsiniz.


Araba yarışı oyunları uzun zamandır var. Need for Speed serisi veya Real Racing oyunları gibi sahip olduğumuz olağan ciddi oyunların eğlenceli bir muadili. Beach Buggy Racing 2 APK, benzer türdeki diğer tüm oyunları geride bırakan muhteşem bir araba yarışı deneyimi sunar.

Nihai araba yarışı oyunu, önceki oyundan daha fazla heyecan ve heyecan için geri döndü. Bunda, Beach Buggy Racing 2, daha güçlü arabalar ve eğlenceli bir yarış deneyimi getiriyor.


Beach Buggy Racing 2 v2022.03.16 MOD APK


Bilmiyorsanız, bu oyunun birçok renkli ve eğlenceli yönü var. Eğlenceli sürücülerden renkli arabalara - burada her zaman bir yarış partisi var. Ama ciddiyetle, bu, sizi bir tur yarış için eğlenceli bir haritada oyuncularla karşı karşıya getiren harika bir araba yarışı oyunudur. Ve araba yarışı oyunlarında her zaman olduğu gibi, daha da ilginç hale getirmek için güçlendiricileriniz var. Başkalarına karşı yarışmaya çalışın ve çılgın ödüller için zafer talep edin! Yarış ruhuna sahip olduğunuzu mu düşünüyorsunuz?

Beach Buggy Racing 2'nin Özellikleri


Bu oyun o kadar popüler ki, yalnızca Google Play Store'da 10 milyondan fazla indirildi! Ve bu oyunu neyin bu kadar büyük bir başarı haline getirdiğini öğrenmek için, oyunun inanılmaz özelliklerine bir göz atalım:

Her Yerde Harika Araba Yarışı Deneyimi - Bu oyun piyasadaki en akıcı oyunlardan birine sahiptir. Haftanın her günü aynı türden diğer yarı yürekli oyunları geride bırakıyor. Bu yüzden bugüne kadar böylesine büyük bir başarı elde etti.


Beach Buggy Racing 2 2022.03.16 Elmas Hile APK 


Çeşitli Güçlendirmeler mevcut - Bildiğiniz gibi güçlendirmeler, araba yarışı oyunlarının eğlenceli yönüdür. Onlar olmadan büyük bir unsur eksiktir ve oyuncular farkı hissederler. Ancak Beach Buggy Racing 2'de, cephaneliğinizde toplayıp yükseltebileceğiniz 45'in üzerinde güçlendirici var! Burada eğlenmenin sınırsız yolu var! En iyi güçlendirmelerden bazıları "Donut Tire" ve "Killer Bees" dir. Bunların ne olduğuna gelince, oyunu oynayarak bunu kendiniz anlamalısınız!

Çeşitli karakterler - Bu oyunda, kendi takımınıza 13 benzersiz sürücüyü dahil edebilirsiniz! Her birinin kullanabileceğiniz kendi özel gücü vardır. Ayrıca, her birinin kendi güçlü ve zayıf yönleri vardır. 


Beach Buggy Racing 2 2022.03.16 Para Hile APK 


İnanılmaz bir şekilde tasarlanmış yarış pistlerinin keyfini çıkarın - Beach Buggy Racing 2'de, aralarından seçim yapabileceğiniz yalnızca 1 veya 2 yarış pisti değil 19 tane var! Hepsi titizlikle mükemmellik için hazırlanmış ve belirli bir tema etrafında dönüyor. Dikkat etmeniz gereken kısayollar, ejderhalar, yetiler ve uzaylı teknolojisi var!

Sınırsız özelleştirme ve çeşitli araba seti - Bu oyunda 40'a kadar farklı araba toplayabilirsiniz! Her birinin kendi güçlü ve zayıf yönleri vardır, bu yüzden seçim yapmak size kalmıştır. Ama hepsi kendi başlarına eşit derecede harika otomobiller. Bunun dışında, onları kendi zevkinize göre özelleştirip boyayarak daha da ileri gidebilirsiniz!

Yeni sürücülere meydan okumak için değerli taşlar harcamayın - Oyunda yeniyseniz, yeni sürücülere meydan okumak ve becerilerinizin sizi nereye götürdüğünü görmek için ne kadar küçük mücevherler harcarsanız harcamak cazip gelebilir. Ancak oyun zaman zaman otomatik olarak sunduğu için bunu yapmanız gerekmez. Sadece sabırlı olmalısınız. Bu arada, diğer oyun modlarına katılarak becerilerinizi geliştirin ve güçlendiricilerinizi yükseltin.

Paranızı biriktirin - Oyunu oynamanın ödülü olarak para kazandığınızda, hepsini diğer işe yaramaz şeyleri yükseltmek için harcamak isteyebilirsiniz. Bazen, kullanmakta olduğunuz bir güçlendirmeyi yükseltmek için beklemek ve tasarruf etmek en iyisidir. Bu şekilde, çabanızı ikiye katlamak zorunda kalmazsınız ve çok daha verimli olursunuz.

Mücevherleri israf etmeyin - Sadece sandıkları açmak için değerli taşlarınızı boşa harcamanıza da gerek yok. Sabırlı olun ve araçların kilidini açmak için onları saklayın. Bize güvenin, oyunda daha sonra daha fazlasına ihtiyacınız olacak.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar