Euro Truck Evolution 2018 Para Hileli MOD APK [v3.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Euro Truck Evolution 2018 Para Hileli MOD APK [v3.1] 1 Euro Truck Evolution 2018 Para Hileli MOD APK [v3.1] 2 Euro Truck Evolution 2018 Para Hileli MOD APK [v3.1] 3 Euro Truck Evolution 2018 Para Hileli MOD APK [v3.1] 4 Euro Truck Evolution 2018 Para Hileli MOD APK [v3.1] 5 Euro Truck Evolution 2018 Para Hileli MOD APK [v3.1] 6

Euro Truck Evolution 2018 Para Hileli MOD APK [3.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Euro Truck Driver olarak anılan kamyon sürme oyununu bayılacaksınız.


Euro Truck Evolution 2018 3.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Kurulumu : APK dosyasını kurduktan sonra zipten çıkardığınız obb dosyasını /sdcard/Android/obb/ yoluna yapıştırın.

Euro Truck Evolution, bir diğer adı Euro Truck Driver olan gerçek bir kamyon şoförü olmanızı sağlayan bir simülasyon oyunudur. Bu Avrupa kamyonlarının özelliği, kullanıcının değiştirebileceği birçok farklı özelleştirme olmasıdır; Bu kamyon simülatörü, gerçek kamyonların kontrolünde olduğunuzu hissettiren keyifli ve ilgi çekici bir sürüş deneyimi sunar. Avrupa'nın birçok farklı ülkesinde seyahat edecek ve Berlin, Prag, Marid, Roma, Paris ve daha pek çok ünlü yeri ziyaret edeceksiniz.


Euro Truck Evolution 2018 v3.1 MOD APK


Euro Truck Evolution, eğlenceli bir kamyon sürüş simülasyon oyunudur. Oyuncular farklı türlerde kamyonlar sürebilir ve birçok farklı yerden mal alabilir ve malları oyunun zayıf olduğu belirli bir yere taşıyabilir. Ek olarak, bu kamyon simülasyon oyununun kariyer oyun modu, yeni arabalar satın almak ve onları daha güçlü hale getirmek için yükseltmek için birçok bonus kazanmanıza yardımcı olacaktır. Bu heyecan verici kamyon sürüş oyunu sayesinde, kamyon dünyasını bir sürücünün bakış açısından keşfedebilirsiniz. Ayrıca, özelleştirdiğiniz kamyonun profesyonelliğini göstermek için çevrimiçi çok oyunculu modda arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz. Öyleyse oyuna katılın ve berrak mavi yolların kralı olun.


Euro Truck Evolution 2018 3.1 Para Hile Apk


İyi araç kontrolü ile birçok oyun seviyesinden geçerken, deneyimlenecek daha fazla kamyon ve diğer araçlara sahip olacaksınız. Bu oyunun en güzel yanı, sizin için çalışması için diğer sürücüleri kiralayabilmeniz ve onlara maaşlarını ben ödeyeceğim. Böylece bu oyun sayesinde gerçek bir eğitim alacaksınız. Ayrıca, berrak ve güzel yeşil yollarda farklı şekil ve renklerde bir kamyonu kullanma ve sürüş sırasında rahatlama fırsatına sahip olacaksınız. Bu oyun, oyuncu için belirli bir senaryo ile yaratılmıştır ve oyunculara aracı uygulama ve manipüle etmeleri için birçok fırsat verecektir.


Euro Truck Evolution Hile Apk


Euro Truck Evolution, meydana gelebilecek tehlikeli kazalarla başa çıkabilmeniz için profesyonel sürüş becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Tabii ki, trafik davranışını, önünüzdeki yolu ve onlar için hazırlanmanız gereken hava koşullarını kontrol etseniz yardımcı olacaktır. Ek olarak, diğer araçlarla çarpışmadan kaçınmak için gereken becerileri de öğrenebilirsiniz. Oyun, oyuncuları garantilemek için önemli ölçüde geliştirilmiş ses ve motorlara sahip 12 tür Avrupa kamyonuna sahiptir.


Euro truck driver hile apk 1.3. 1


Oyun, size farklı sürüş deneyimleri sunmak için hem gece hem de gündüz ayarlarına sahiptir. Bazen geceleri ay ışığı altında veya sabahları ışıklar altında kendinizi rahat ve nazik hissedeceksiniz. Ayrıca oyundaki hava koşulları da çok gerçekçi, örneğin yağmur veya parıltı gibi, çok otantik bir şekilde simüle ediliyor. Bu kamyon kontrol simülatörü oyununda, kamyonunuzu farklı hava koşullarında sürmek için ayarları manuel olarak ayarlamanız gerekecek. Harika ve heyecan verici yerleri ziyaret etmek için seyahat ediyormuş gibi hissedeceksiniz. Kendinizi yalnız hissettiğinizde, hareket halindeyken dinlemek için bir şarkıyı da açabilirsiniz.


Euro Truck Driver Apk Hile


Ana grafikler bu oyunun en önemli özelliği. Hepimizin bildiği gibi Ovidiu Pop, ürünleriyle çok kararlı bir yayıncı, oyundaki her kare en güzel, en göz alıcı olacak şekilde tasarlandı. Gerçek hayatta aynı grafik tasarım stiliyle. Bu, büyük bir hayran kitlesini cezbetti çünkü Avrupa'yı ücretsiz ziyaret etmek için bir biletleri vardı. Bu oyun, profesyonel kamyon şoförlerini keşfetmeniz için mükemmel bir deneyim. Malları birçok farklı yere nakledeceksiniz ve çok para kazanacaksınız. En iyi sürücü olmak için oyunun zorlu seviyelerini tamamlayın ve yol boyunca engellerden kaçının.


Euro Truck Evolution Simulator'u İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Smash Cops Heat APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar