Snow Drift Araba Hileli MOD APK [v1.0.13]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Snow Drift Araba Hileli MOD APK [v1.0.13] 1 Snow Drift Araba Hileli MOD APK [v1.0.13] 2 Snow Drift Araba Hileli MOD APK [v1.0.13] 3 Snow Drift Araba Hileli MOD APK [v1.0.13] 4 Snow Drift Araba Hileli MOD APK [v1.0.13] 5 Snow Drift Araba Hileli MOD APK [v1.0.13] 6

Snow Drift Araba Hileli MOD APK [1.0.13] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yollar kapalı, karda patronun kim olduğunu göster!


Snow Drift 1.0.13 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Araba hilesi, Tüm arabaların kilitleri açık
Snow Drift - SayGames tarafında, Google Play'de piyasaya sürülen ve dünyanın dört bir yanındaki oyunculardan çok sayıda destek alan birçok ürüne sahip Beyaz Rusya'dan bir oyun yayıncısıdır. Oyunları, anlaması kolay oynanış ve göz alıcı grafiklerle, video arcade oyunu tarzında basit bir tasarıma sahiptir. Bu yayıncının ürünlerinin hepsi pazarda büyük başarılara sahip. Oyunlarının hepsinin 1 milyondan fazla indirildiğini hızlı bir şekilde görebiliriz. Cazibe, biraz eğlenceli, gerçekçi olmayan hikayelerde yer alan yenilikçi oyunda yatıyor.


Snow Drift v1.0.13 MOD APK


Snow Drift, aynı zamanda bu yayıncının son derece başarılı bir oyunudur. Başlangıcından bu yana Google Play sunucusunda bir buçuk milyonu aşan indirme sayısı ile bunun kesin bir başarı olduğu söylenebilir. Oyunculara hitap eden tüm özellikleri bir araya getiren oyun, kürek görevi olarak bir arabanın yolculuğuna çıkacak. Her şeyden önce, oyuncu bunu duyduğunda, oyun oyuncusu muhtemelen hemen komik hissedecektir. 


Snow Drift Hile Apk


Karın her yere düştüğü ve her yolu doldurduğu oyunun dünyası komik bir hikayeye dönüşür. Ancak durum ironik bir şekilde ana karakterimizin evde herhangi bir ürününün bulunmadığını gösteriyor. Ama iyi bir arabası ve komik bir zihni var. Oyuncular, araçlarını diğer araba sürme oyunları gibi hareket etmek için değil kar küreme için kullanacaklar.


Snow Drift 1.0.13 Para Hile Apk


Yukarıda anlattığım gibi, "Snow Drift" sadece oyuncuların belirli bir süre boyunca açık bir haritada dolaşan bir arabayı kontrol etmelerine izin verilen açık bir arcade oyunudur. Tüm harita güzel bir kar tabakası ve parlak beyazla kaplanacak. Oyuncular, karlı bir bölgeden geçen adamların tüm karın kaybolacağı ve size belirli bir miktar para vereceği her yere gitmeleri için görevlendirilecek. 


Snow Drift hile nasıl indirilir?


Ödeyebileceğinizden en fazlasını elde etmek için oyundaki tüm Kar'ı yok etmeye çalışın. Drift, araba kontrolünde hala en zorlu harekettir. Yapabilirseniz, kesinlikle daha fazla ikramiye alacaksınız. Oyun birçok farklı seviyede tasarlanacak, seviye ne kadar yüksekse, zorluk o kadar büyük olacak ve daha fazla ödül gelecektir.


Snow Drift Araba Hilesi


Oyun size aralarından seçim yapabileceğiniz en az 18 farklı model verecek. Oyuncuları kendileriyle ilginç hissettirecek farklı hızlara, şekillere, renklere ve tasarımlara sahip olacaklar. Ayrıca, arabalar ne kadar pahalı olursa, oyun sürecine o kadar çok yardım verilecek, böylece çok daha kolay alabileyim. Oyunun haritası da burada tartışılacak bir konu çünkü inanılmaz derecede çeşitli ve zengin, oyuncuları birçok güzel ve çekici yere getiriyor. 


Snow Drift nasıl hile yapılır?


Muhtemelen bir kavşaktan geçeceksiniz, siz ve kar dışında arabanız yok. Bazen Noel ağacı ve kardan adam gibi aynı zamanda Noel Baba da olabilecek heyecan verici tasarımlar görebilirsiniz. Yaratıcılık, bu oyun havuzunu eğlenceli kılan ve pek çok oyuncuyu çeken en yüksek kriterlerden biridir.


Snow Drift İndir (MOD, Para / Araba Hilesi)


Bir önceki android oyun Traffic Tour APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar