Last Day on Earth Survival Full Hileli MOD APK [v1.20.4]

Puan: 4.40 (Oylar: 5)
Last Day on Earth Survival Full Hileli MOD APK [v1.20.4] 1 Last Day on Earth Survival Full Hileli MOD APK [v1.20.4] 2 Last Day on Earth Survival Full Hileli MOD APK [v1.20.4] 3 Last Day on Earth Survival Full Hileli MOD APK [v1.20.4] 4 Last Day on Earth Survival Full Hileli MOD APK [v1.20.4] 5 Last Day on Earth Survival Full Hileli MOD APK [v1.20.4] 6

Last Day on Earth Survival Full Hileli MOD APK [1.20.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünyada sadece birkaç kişi kalmış ve düzeni yeniden kurmaya çalışıyorsunuz.


Last Day on Earth Survival 1.20.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

MOD MENÜSÜ

 1. Ücretsiz üretim ve yapım (Sektör 7 dahil PvP bölgelerinde çalışmaz);
 2. Ücretsiz güncelleme
 3. Tüm tarifler açık
 4. Workbench'te hızlı işçilik
 5. Tek tek öğelerin kopyalanması 
 6. Kaynaklar bölündüğünde, sayıları artar
 7. Dayanıklılık silahı
 8. Haritada yaya olarak anında seyahat
 9. Küresel haritadaki tüm etkinliklerin kilidi açıldı
 10. Sınırsız yiyecek
 11. Arttır , x2 HP ve diğerleri

ÖNEMLİ:

 1. Oyuna başladıktan sonra siyah bir ekran alıyorsanız: - Ayarlarda oyunu durdurmaya zorlayın ve tekrar çalıştırın!
 2. Mod, çok oyunculu konumlarda çalışmaz! Bunun için oyun sizi banlayabilir.
 3. Halihazırda modu oynuyorsanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız eski mod sürümünü silmeden yeni versiyon mod apk dosyasını kurun.
 4. Ayrıca, ilerlemenizi her ihtimale karşı yedeklemek için, Android / verilerinizdeki “zombie.survival.craft.z” klasörünü kopyalayın ve cihazınızda farklı bir konuma yapıştırın.

NOT: Bu ürünleri craftlamayın. (Bu nasıl bir kelime ise anlayın işte:)

Horse Saddle,
Kevlar Helmet,Kevlar Body Armor,Kevlar Trousers,Kevlar Boots,Mortar,Metal Pipe,Assault Helmet,Assault Body Armor,Assault Trousers,Assault Boots,ATV Transmission,C-4 Explosive,Clan Banner,Explosive Material,Tactical Backpack,Hand Pump,Repair Station,Zombie Truck,Chemistry Station,S&W Magnum,Land Mine,MI24,Electronics Lab,The Dragunov,Metal Cutter


Last Day on Earth Survival v1.20.4 MOD APK


Hayatta kalma oyunu birçok kişinin dikkatini çekiyor. Yeni oynanış, gerçekçi yapışkanlık ve heyecan verici deneyim sayesinde, şu anda kademeli olarak en üst düzey bir tür haline geliyor. Last Day on Earth Survival , bu oyun türünün ilk günlerinde sunulan bir üründür. Şimdiye kadar, aynı tarzdaki birçok kardeşe kıyasla konumunu hala koruyor. Oyun mahvolmuş bir dünyada geçiyor. Her şeyin çöktüğü ve sadece birkaç kişinin yaşadığı Distopya'dır. Last Day on Earth: Survival, 2027'de bir felaketten sağ kurtulan son insanların hikayesini anlatıyor. Garip ve güçlü bir virüs, tüm uygarlığı çabucak yok etti. yeryüzünde gelişen insanlar. Şimdi tüm sahne sadece bir harabe, insanlar sadece çok küçük bir miktar, tükenmiş kaynaklar ve kirlilikle kalıyor.


Last Day on Earth Survival 1.20.4 Harita Hile Apk


Oyuncular bu gezegendeki son hayatta kalanların rolünü oynayacak. Her şey öldü, ancak son günlerde hala titrek bir şekilde hayatta kalıyorlar. Herkes ölmeli ama asla kendini bırakma. Bu insanlar, hayatlarının ihtiyaçlarını bulmak için barınaktan kaçmaya çalışmalıdır. Ayrıca kötü virüsün bulaştığı zombilerle çatışmalar da şiddetli. Silahlar ve mühimmat da sürekli toplamaları gereken şeylerdir. Her şey düzgün bir şekilde hazırlandığında bile silahları kendileri üretmeleri gerekiyor. Bu yolculukta kaç gün hayatta kalabilirsin? Kimsenin bilmediği cevap. Sadece oyunu oyna!


Last Day on Earth Survival 1.20.4 Craft Hile Apk


Bu dünyaya geldiyseniz, oyuncular ne pahasına olursa olsun hayatta kalmaya çalışmak zorunda kalacaklar. İlk olarak, oyuncunun her şeyi yavaş yavaş öğrenmesi ve yavaş yavaş nasıl hayatta kalacağını anlaması gerekir. Önce önemli istatistiklerinize dikkat etmelisiniz. Gün boyu aktif kalabilmek için su içmenin yanı sıra enerjiye sahip olmak için yemek yemelisiniz. Vücudunuzun ihtiyaçları yeterli olduğunda, yorucu bir yolculuktan sonra da uyumalısınız. Oyuncular ayrıca çok değerli kaynakları taşımak zorundadır. İşçiliğiniz, silahlar yaratmanız ve farklı türleri taşımanız için değerli malzemelerdir.


Last Day on Earth Survival 1.20.4 Dayanıklılık Hile Apk


Bu yolculuk sırasında hiçbir huzur anı olmadı. Zombiler ortaya çıktıklarında her zaman bir korku yaratır. Yoğun miktarlarda ve dırdırda, sizi sonuna kadar kovalayacaklar. Saldırıncaya ve güvenliğe koşmak için yeterli alan yaratıncaya kadar, bu kabus vuracaktır. Onlar tarafından ısırılırsa kaybedersiniz, vücudunuz bir zombiye dönüşür. Ulaşılması kolay olan ve savaşmak için kullanılabilecek herhangi bir şey kullanılabilir… yarasa mı yoksa yol işareti mi? her şey yolunda!


Last Day on Earth hile 2023


Oyun boyunca her zaman dışarı çıkıp tehlikeli işler yapmak zorunda değilsiniz. Last Day on Earth: Survival gerçek bir hayatta kalma oyunudur, bu yüzden uyumalısınız. Düşmanlarınızla savaşacak güce sahip olmak istiyorsanız, düzenli ve düzenli olarak yapmanız gereken şeylerden biridir. Bu nedenle, bir barınak güvenli bir şekilde kurulmalıdır. Yeterince güvenli değilse, savunmasız kaldığınızda öldürülürsünüz. Üstelik silah hazırlamanız ve taktik planlamanız gerektiğinde de güvenli bir yere ihtiyacınız var. Barınağınızı çok sağlam inşa edin. Dahası, sağlam bir duvar her zaman iyi bir savunma sağlamaz. Saldırı nihai savunmadır, bu nedenle kampın daha zehirli tuzaklara ihtiyacı vardır. Büyük bombalar yerleştirebilir veya rakibi aniden öldürmenin bir yolunu bulabilirsiniz.


Last Day on Earth Bunker Alfa Code


Gerçek şu ki, bu dünyada yaşayan tek kişi sen değilsin. Yakındaki insanlar da hayatta kalmak için sürekli savaşıyor ve büyüyor. Kaynaklar sınırlıdır ve çevrenizde başarılı olanlar savunmasız olacaktır. Ve son olarak, kaçınılmaz olarak istila edilecekler ve tüm servetlerini alacaklar. Bunun olmaması için sürekli savaş ilan etmeli, her iki tarafı da kontrol altına almalı ve askeri güçler geliştirmeliyiz. Genel olarak, kendinize iyi bakmalısınız ve etrafınızdaki güçlere karşı kendinizi kaybetmenize izin vermeyin.


Last Day on Earth APK dayı


Bunlar kendinize meydan okuyabileceğiniz en son yerler olacak. Bu, en çok gelecek sezon güncellemesinde belirgindir. Bu yerler, benzersiz bir his veren yeni çalışmalarla gelişmiş bir temada barındırılıyor. Bunun gibi oyunlarla aslında oldukça büyük bir ödül alacaksınız. Dahası, oyuncular daha önce mevcut olmayan tamamen benzersiz arazilerde yeni stratejileri test edecekler.


Last Day on Earth Survival İndir (MENU MOD)


Bir önceki android oyun SimCity BuildIt APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar