Soccer Battle (Futbol Savaşı) Para Hileli MOD APK [v1.42.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Soccer Battle (Futbol Savaşı) Para Hileli MOD APK [v1.42.6] 1 Soccer Battle (Futbol Savaşı) Para Hileli MOD APK [v1.42.6] 2 Soccer Battle (Futbol Savaşı) Para Hileli MOD APK [v1.42.6] 3 Soccer Battle (Futbol Savaşı) Para Hileli MOD APK [v1.42.6] 4 Soccer Battle (Futbol Savaşı) Para Hileli MOD APK [v1.42.6] 5 Soccer Battle (Futbol Savaşı) Para Hileli MOD APK [v1.42.6] 6

Soccer Battle (Futbol Savaşı) Para Hileli MOD APK [1.42.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncu bir maç araması yapacak ve kişi sayısı yeterli olduğunda başlayacaktır.


Futbol Savaşı 1.42.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız Altın hilesi
  3. Tüm Karakterlerin Kilidi Açıldı
Futbol oyunları her zaman birçok oyuncunun aradığı türlerden biridir. Soccer Battle - 3v3 PvP onlara sahada benzersiz deneyimler sunar ve sporda birçok ünlü insanla tanışabilirler. Aynı zamanda, oyuncular becerilerini deneyimlemek ve geliştirmek için zaman ayıracaklar. Bu nedenle, maçlar her zaman belirli dramatik unsurlara sahiptir ve sonuçta oyuncuları çeker. Bugün tanıtılan oyun, futbol türüne aittir, ancak geleneksel oyunlardan tamamen farklı bir oynanışa sahiptir.


Futbol Savaşı v1.42.6 MOD APK


Futbol Savaşı - 3v3 PvP size her oyuncunun ilk deneyiminde etkileneceği güzel grafikler sunar. Öğelerin hepsi ayrıntılı ve tamamen güzel ve karakterinizi kesinlikle görebileceksiniz. Karakter, ortalama bir fiziğe ve çekici bir şekle sahiptir. Yani, kesinlikle herkes bu oyunu ilk deneyimlediklerinde bu oyundan etkilenecek.


Soccer Battle 1.42.6 Para Hile Apk


Bu oyunda, oyuncular karakteri üçüncü bir bakış açısıyla kontrol edecek ve bu aynı zamanda oyuncunun maçı ve karakteri en bariz şekilde en iyi şekilde gözlemlemesi için doğru açıdır. Aynı zamanda, bazı durumlarda oyuncular güzel ve mükemmel zamanlanmış paslar yapabilirler. Ancak bu oyunda sadece oyunun bir parçası olacaksınız ve oyun ekranının zaferine katkıda bulunmaya çalışacaksınız.


Futbol Savaşı Altın Hilesi


Futbol Savaşı - 3v3 PvP karakteri kontrol edecek ve çevrimiçi bir top maçına katılacaktır. Orada oyuncular 3v'lik bir maç kazanmaya çalışacak. Bu nedenle, oyuncular geleneksel mahkemelere göre daha kompakt bir alan görebilecekler. Bu, sonuçta oyunculara sınırlı bir alanda toplarını iyi kontrol edebildikleri zaman özel fırsatlar sunar. Aynı zamanda taktiklerde de bir değişiklik getiriyor.


Futbol Savaşı Karakter Hilesi


Her karakter gerçekte olduğundan oldukça yavaş hareket edecek ve sonuçta topu rakipten yapacak. Ayrıca, bu oyun, bir alandaki tek karakter kontrolü olarak herkesin önemseyeceği benzersiz bir öğeye sahiptir. Kesin olarak, oyuncu yalnızca bir karakteri kontrol edecek ve değiştirilemez. Sol, hareket düğmesi ve sağ ise eylem olacağı için hareket iki tarafa bölünmüştür.


Soccer Battle apk Hile


3 kişilik bir maçta bir karakteri kontrol ettiğinizde, takımınızın diğer futbol oyunları gibi yalnız olmadığı gibi benzersiz bir faktör ortaya çıkacaktır. Bu nedenle, oyuncuların nihayetinde maçı kazanabilmeleri için farklı oyuncularla koordineli çalışması gerekecektir. Durumu okuyabilme ve birbirleriyle uygun şekilde koordinasyon sağlama becerisine sahip her oyuncu için özellikle doğrudur. Yani bu oldukça basit bir şekilde teyit edilebilir.


Soccer Battle apk nasıl indirilir?


Oyuncu bir maç araması yapacak ve kişi sayısı yeterli olduğunda başlayacaktır. Ayrıca, bekleme ekranında oyuncular iki artı işareti ve iki boş pozisyon göreceklerdir. Bir şeyi gördükten sonra fark edeceksiniz. Özellikle, bu oyun çevrimiçi olarak oynanacak ve takımınıza iki karakter daha ekleyebilirsiniz. Yani bu, oyuncuların oyunu arkadaşları ile birlikte tecrübe etmeleri için bir fırsat olacak.


Soccer Battle Hile


Arkadaşlarınızla bir oyun deneyimleyeceğiniz zamandan daha iyi bir şey yoktur. Eşzamanlı olarak, bazı durumlarda, birden çok arkadaş birbirlerinin niyetlerini öğrenebilir ve çeşitli oyun seviyelerinde mantıklı kooperatifler sağlayabilir. Böylece birlikte olduğunuzda, kazanma sevincini paylaşabilir ve birbirinizle doğrudan iletişim kurabilirsiniz. Yavaş yavaş becerileriniz zamanla ve eşleştikçe artacaktır. Futbol Savaşı - 3v3 PvP size her oyuncunun ilginç bulacağı bir maç verir. Aynı zamanda, farklı maçlar aracılığıyla belirli bir bonus alacaksınız. Kilidi açılabilen karakterler, herkesin dikkat etmek isteyeceği faktörler olacaktır. Oyuncular, ilgili bilgiler aracılığıyla istedikleri karakteri bulacak ve onlara sahip olmaya çalışacaklar. Bu yüzden bunu yapmaları zaman alacak.


Soccer Battle İndir


Bu oyun size sınırlı bir alana sahip etkileyici ve güzel grafikler sunar. Oyuncular, oyunu kazanmaya çalışmak için diğer iki oyuncuyla işbirliği yapmak için maçlardan geçecek. Böylece, bir topu kazanmaya ve doğru bir şekilde gol atmaya çalışan heyecan verici ancak daha az yoğun ve eğlenceli maçlar yaşayacaklar. Ayrıca oyun, arkadaşlarınızla deneyimleyebildiğinizde sonuçta daha etkileyici olacak ve birlikte eğlenceli zamanlar olacak.


Futbol Savaşı (Soccer Battle) - 3v3 PvP indir [MOD, Sınırsız Para Hilesi]


Bir önceki android oyun New Star Futbol APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar