Latin America Empire Para Hileli MOD APK [vLAE_3.0.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Latin America Empire Para Hileli MOD APK [vLAE_3.0.4] 1 Latin America Empire Para Hileli MOD APK [vLAE_3.0.4] 2 Latin America Empire Para Hileli MOD APK [vLAE_3.0.4] 3 Latin America Empire Para Hileli MOD APK [vLAE_3.0.4] 4 Latin America Empire Para Hileli MOD APK [vLAE_3.0.4] 5 Latin America Empire Para Hileli MOD APK [vLAE_3.0.4] 6 Latin America Empire Para Hileli MOD APK [vLAE_3.0.4] 7

Latin America Empire Para Hileli MOD APK [LAE_3.0.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sıra tabanlı bir imparatorluk kurma strateji oyununda imparatorluğunuzu kontrol edin.


Latin America Empire LAE_3.0.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Çok para kazanmak için karaborsadan bir şeyler satın alın.

Latin Amerika Empire'nin en yüksek hükümdarı olmak için saflarında yükselme yeteneğine sahipsiniz. Bundan sonra hangi ulusu yönetmek istediğinize karar vermeniz ve yapay zekanın yarattığı zeki düşmanlarla rekabet etmeniz gerekecek. Mükemmel liderlik, strateji ve taktikler sergilerseniz ulusunuz için savaşı kazanabilirsiniz.


Latin America Empire vLAE_3.0.4 MOD APK


Başarılı olmak için gerekenlere sahip olduğunuza inanıyor musunuz? Latin America Empire oyununda Yıl 2027 ve yaygın bir ayaklanma önceki yönetimi başarıyla devirdi. Yeni lider olarak nihai hedefiniz, yüce lider konumuna yükselmek olmalıdır. 


Latin America Empire Para Hilesi


Hem ekonomik hem de askeri olarak diğerlerinden üstün bir imparatorluk kurmaya çalışmalı ve bunun için diplomasiden çatışmaya kadar çeşitli faaliyetlerde bulunmalısınız. Siz Başkomutansınız; söyle bana, liderlik etmeye hazır mısın? Oyunun amacı, gerçek verilere dayanarak binlerce potansiyel sonucu düşünmektir.


Latin America Empire Altın Hilesi


Oyun, oyunculara aralarından seçim yapabilecekleri benzersiz ateşli silahlar, zırhlar ve diğer aksesuarlar sunar. Bölgenizi genişletmenize ve bölgedeki en güçlü kişi olmanıza büyük ölçüde yardımcı olacak mükemmel bir araç olacaklar. Siz başka topraklar edindikçe, diplomasi ve Birleşmiş Milletler süreçleri aracılığıyla farklı karşı ağırlıklar oluşturulacaktır.


Latin America Empire Hile Apk


Bu faktörlerin tümü, bir şekilde çatışmanın genel sonucuna katkıda bulunur. Etkinlik ne kadar zorlu olursa, oyuncudan uyanıklığı sürdürme ve ortalama bir kişiden daha yüksek problem çözme yeteneklerine sahip olma talebi o kadar büyük olur. 


Latin America Empire Apk indir


Ek olarak, Casus Merkezi, Savaş Odası ve Dünya Haberlerinin her biri, genel deneyime katkıda bulunarak oyunu daha çekici hale getirmede önemli bir rol oynar. Buna ek olarak, oyun paralı askerler, zırhlı personel taşıyıcılar (APC'ler), tanklar, topçular ve çok daha fazlası gibi çok çeşitli son teknoloji askeri donanımlara sahiptir. 


Latin America Empire Apk Son Sürüm


Ayrıca oyun, hepsi aynı cihazda oynayabilecek sekiz kişiye kadar “sıcak koltuk” çok oyunculu modunu destekler. Her oyuncu sırayla oyunu oynamak, ülkesini yönetmek ve katılan diğer oyunculara harici mesajlar göndermek için alır.


Latin America Empire indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Drift Station APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar