Gladiators Survival in Rome Para Hileli MOD APK [v1.20.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Gladiators Survival in Rome Para Hileli MOD APK [v1.20.4] 1 Gladiators Survival in Rome Para Hileli MOD APK [v1.20.4] 2 Gladiators Survival in Rome Para Hileli MOD APK [v1.20.4] 3 Gladiators Survival in Rome Para Hileli MOD APK [v1.20.4] 4 Gladiators Survival in Rome Para Hileli MOD APK [v1.20.4] 5 Gladiators Survival in Rome Para Hileli MOD APK [v1.20.4] 6

Gladiators Survival in Rome Para Hileli MOD APK [1.20.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyundaki ana karakter, Sezar'ın ordusundan kaçan ve kendine yeni bir hayat arayan bir kahramandır.


Gladiators Survival in Rome 1.20.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Yeterli kristaliniz olmasa bile jeton alabilirsiniz.
Gladiators Survival in Rome, potansiyel bir aksiyon rol yapma oyunudur ve ilk günlerinden beri büyük beğeni toplamıştır. Oyundaki ana karakter, Sezar'ın ordusundan kaçan ve kendine yeni bir hayat arayan bir kahramandır. Her şeye sıfırdan başlayacak, kendiniz sömürecek, hayatta kalmanın bir yolunu bulacak, köleleştirilmiş insanları kurtaracak, kötülükle savaşacaksınız. Antik Roma dünyası seni bekliyor, kahramanımız.


Gladiators Survival in Rome v1.20.4 MOD APK


Gladiators Survival in Rome oyununda geniş bir ormana koşuyorsun ve kendini kurtarmanın bir yolunu bulmalısın. Yani savaşmak kaçınılmazdır. Keşfetmeniz ve öğrenmeniz için sayısız bağlam olacak. Ancak bu harika sahne, onlara gerçek yeteneğinizi gösteren birçok düşman ve kötü adam içeriyor. Oyuna yerleştirilmiş silahlarla cesurca savaşın. Çekiç, kılıç, zırh, enerji her zaman canlanmanızı ve en yüksek savaş verimliliğini elde etmek için yükseltmenizi bekliyor. Her galibiyet size oldukça fayda sağlayacaktır. Romalı savaşçılar son derece güzel darbelere ve saldırılara sahip olacaklar. Silahları ustaca kullanın, zorlukların üstesinden gelin ve görevleri tamamlayın.


Gladiators Survival in Rome Para Hilesi


Vahşi doğaya ayak basıyorsun; sahip olduğun tek şey, el değmemiş zengin bir orman. Hayatta kalmak için göreviniz oyunda mevcut olanlardan tam olarak yararlanmaktır. Odun, yiyecek ve taşları kolayca alabilirsiniz, ancak bunları hafife almayın. Sadece bu basit malzemelerle tamamen görkemli bir imparatorluk inşa edebilirsiniz. Buradaki kaynaklar sınırsızdır, böylece özgürce odun kesebilir ve benimkileri açabilir, ot toplayabilir ve hatta vahşi hayvanları avlayabilirsiniz. Öyleyse doğanın tüm gücünden yararlanmak için en iyi silahları donatalım. Oldukça ilginç bir özellik, kaynakların madencilikten kısa bir süre sonra yeniden ortaya çıkabilmesidir.


Gladiators Survival in Rome Kristal Hilesi


Aksiyon oyunu Gladiators: Survival in Rome dünyası hala tutsak ve işkence görmüş kölelerle dolu. Romalı savaşçının görevi rehineleri kurtarmak ve onlara yeni bir barışçıl hayat vermektir. Sadece kurtarmakla kalmaz, aynı zamanda en güçlü dövüş ekibini oluşturmak için bu rehinelerle tamamen el sıkışabilirsiniz. 


Gladiators Survival in Rome Hile Apk


Çekiçler, savaş baltaları kullanın ve zavallı köleleri tahta kafeslerden kurtarın. Ayrıca görevinizi tamamlamak için gardiyanlarla da savaşmanız gerekiyor. Kurtarılan her kişi, bir sonraki savaşa hazır olmanız için size daha fazla para ve güç verecektir. Roma İmparatorluğu'nun en büyük Gladyatörü olmak için oyunda mevcut olan her şeyden yararlanın.


Gladiators Survival in Rome Apk indir


En değerli şeyler göze çarpan yerlerde değildir. Terk edilmiş kışlalar en verimli ve verimli topraklardır. Güçlü silahlar, savaş zırhları, sağlık iksirleri, hazine sandıkları her zaman burada aranacak. Bu yüzden egzotik yerlerde koşmaya çok fazla kapılma ve bu değerli alanı unut; Buradaki her toprak parçasını araştırın ve en iyi şekilde değerlendirin. Savunmaya dönüştürülmek isteneni, en gelişmiş silahı kullanın. Bulunan herhangi bir kaynak size yardımcı olacaktır; bu, işinizi ve savaşlarınızı organize etme yeteneğinize bağlıdır. Yaptığınız zırh ve şapka, savaş alanının tehlikelerine karşı dayanmanıza ve kendinizi korumanıza yardımcı olacaktır.


Gladiators Survival in Rome Apk Enerji Hilesi


Oyun yerleşik bağlantıya sahiptir ve arkadaşlarla oynanabilir. Gladyatör savaşçıları, bu harika savaşın tadını çıkarmak ve en hızlı turları tamamlamak için görevleri paylaşmak için arkadaşlarıyla bağlantı kuracaklar. Kurtarılan köleler ve arkadaşların hepsi sizin takım arkadaşlarınız olabilir, bu nedenle çok fazla düşmanla savaşma konusunda endişelenmenize gerek yok. Hepsi senin yanında duracak. Roma İmparatorluğunu fethetme yolculuğunun birçok parçası var, araştırmanızı yapın ve eşyaları hızlı bir şekilde toplamak için işi doğru şekilde bölün.


Gladiators Survival in Rome Apk Son Sürüm


Gladiators Survive in Rome oyununda bir dizi görev karşısında hayrete düşüyorsunuz ama çok fazla endişelenmeyin. Her farklı alanı fethetmek için taktikler, fethetmeniz için kolay olacaktır. Oyunda yer alan her aktivite belirli bir miktarda can tüketecek ve gücünüz tükenmeden zombileri hızla yenmeli ve hızlı bir imparatorluk kurmalısınız. Ayrıca oyuncular, kötüleri kolayca tuzağa düşürmek ve hızla büyük kazanmak için evler, çiftlikler ve savaş üsleri inşa edebilirler. Çok iş olmasına rağmen, düşmanla savaşı ihmal etmeyin.


Gladiators Survival in Rome indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Kamyon Simülatör Europe APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar