Driving School Sim Para Hileli MOD APK [v6.4.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 7)
Driving School Sim Para Hileli MOD APK [v6.4.0] 1 Driving School Sim Para Hileli MOD APK [v6.4.0] 2 Driving School Sim Para Hileli MOD APK [v6.4.0] 3 Driving School Sim Para Hileli MOD APK [v6.4.0] 4 Driving School Sim Para Hileli MOD APK [v6.4.0] 5 Driving School Sim Para Hileli MOD APK [v6.4.0] 6

Driving School Sim Para Hileli MOD APK [6.4.0] - En son sürümü Android için ücretsiz indirin. Arabalara belirgin bir hastalığınız var ise bu araba yarışı oyunu tam size göre.


Driving School Sim 6.4.0 APK AÇIKLAMASI 


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para 
  2. Bütün kilitler açık


Yarış her zaman birçok insana heyecan getiren bir spordur. Çünkü hızı arttırır ve oyuncuya maksimum heyecan getirir. Gerçek yarış pistinde gerçekleşen turnuvalar ve canlı yayınlar dışında, video oyunları da sporun tüm avantajlarından yararlanır. Driving School Sim , arabalarla ilgili materyallerin kullanıldığı en son oyundur. 


Driving School Sim v6.4.0 MOD Apk indir


Bu oyunu oynamaya başladığınzda, en çekici araba yarışlarına dahil olacaksınız. Üst düzey simülasyonu sayesinde, oyuncuların gerçek bir araba sürmenin ne olduğunu bilmelerini sağlar! Aynı zamanda günümüzün en çok ilgisini çeken otomobillere son tasarımları da getiriyor.


Driving School Sim 6.4.0 Para Hile Apk


Yine de birçok oyuncunun yarış oyunları konusunda en çok heyecan duymasını sağlayan şey budur. Çeşitli arabaların olmadığı bir oyun oynarsanız, sıkıcı olur. Driving School Sim, 2020'de piyasaya sürülen en son modelleri size getirecek. Direksiyon başında olacak ve bu arabaları maksimum hızda kontrol edeceksiniz. Bunlar, şu anda yalnızca birkaç AAA oyununun yapabileceği deneyimlerdir. Oyuncu, manuel şanzımanı bir debriyaj ve vites kolu ile kontrol edebilecek veya otomatik şanzıman ile basit tutabilecek.


Driving School Sim 6.4.0 Altın Hile Apk


Birinci sınıf grafik tasarım sayesinde bu arabalar maksimum seviyeye çıkarılır. Gerçek duygu ile karşılaştırıldığında, zaten% 70'in üzerinde. Deneyimli sürücüler için, bu oyun sayesinde yeni otomobilin davranışını anında anlayabilirler. Ayrıca, otomobil üreticilerinden satın alınan planlar sayesinde detaylar% 100 doğru bir şekilde simüle ediliyor. Lütfen emin olun, çünkü bunlar yalnızca görsel tasarımlardır, dolayısıyla hala yasal olarak telif hakkıyla korunan görüntüler satılmaktadır.


Driving School Sim Araba Hilesi


Modern tasarım ile birçok farklı stilde oynayabilirsiniz. Driving School Sim, oyuncuların arabalarını bir eğim sistemi ile kontrol etmelerini sağlar. Telefonu tutup gerçek direksiyonu tutuyormuş gibi konuşmak istediğiniz yöne doğru eğin. Ya da bu sezgisel yol sizi rahatsız ediyorsa, joystick'i de kullanabilirsiniz. Hepsi telefonunuzda sorunsuz çalışıyor. Ayrıca, oyuncuların saatlerce sürekli oyun oynayarak yol kuralları bilgilerini geliştirmelerini sağlar. Oyuncular, farklı kullanım şekillerine yol açan farklı koşullarla karşılaşacaklar. Oyun deneyimi aracılığıyla değerli dersler ve deneyimler öğrenilecektir.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar