Real Car Parking HD Mega Hileli MOD APK [v5.9.3]

Puan: 4.00 (Oylar: 4)
Real Car Parking HD Mega Hileli MOD APK [v5.9.3] 1 Real Car Parking HD Mega Hileli MOD APK [v5.9.3] 2 Real Car Parking HD Mega Hileli MOD APK [v5.9.3] 3 Real Car Parking HD Mega Hileli MOD APK [v5.9.3] 4 Real Car Parking HD Mega Hileli MOD APK [v5.9.3] 5 Real Car Parking HD Mega Hileli MOD APK [v5.9.3] 6

Real Car Parking HD Mega Hileli MOD APK [5.9.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların büyük bir dünyada sürüş zorlukları ve özgürlük yaşadığı bir oyundur.


Real Car Parking HD 5.9.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Araba Hilesi. Arabaların tamamı açıktır.
Real Car Parking HD, oyuncuların büyük bir dünyada sürüş zorlukları ve özgürlük yaşadığı bir oyundur. Sürüş stilinin tamamen gerçekçi olduğunu ve oyundaki birçok farklı durum için uygun olduğunu göreceksiniz. Aynı zamanda, her oyuncu tam olarak para kazanabilir ve birçok aracın ve çeşitli yükseltme ve dekorasyon öğelerinin kilidini açabilir. Böylece tamamen sürükleyici bir sürüş deneyimi sağlayacak.


Real Car Parking HD v5.9.3 MOD APK


Bir simülasyon oyununun doğası gereği, oyuncular Real Car Parking HD'nin sürüş sürecinde gerçeği tamamen hissedebilirler. Birçok farklı sürüş moduna katılacak ve her seviyenin gereksinimlerini tamamlayarak ve belirli bir miktar para kazanarak sürüş yeteneğinizi göstereceksiniz. Aynı zamanda, eşlik eden kontrol elemanları hayranlık uyandırıyor ve oyunculara kişiselleştirme sunuyor ve çeşitli sürüş durumlarında onlara yardımcı oluyor.


Real Car Parking HD Para Hilesi


Diğer sürüş oyunlarına benzer şekilde, oyuncular arabalarını farklı kontrollerle kullanabilecekler ve aynı anda yapmanız gereken birçok şey gerekiyor. Bu yüzden bazen karmaşıklık oyuncuların dikkatini çeker ve onlara bir özgünlük hissi verir. Ayrıca, hareketi optimize etmek için otomobilin vites değiştirme kolunu ve etrafınızdaki öğeleri tanımanıza yardımcı olan bir dizi sensörü de bulabilirsiniz. Zamanla, sizi ne kadar iyi desteklediklerini öğreneceksiniz.


Real Car Parking HD Altın Hilesi


Real Car Parking HD'ye başladığınızda, otoparka hangi seviyede katılacağınızı bileceksiniz. Önünüzde bir park talebi belirdiğinde ve oyun ekranına gitmek için kabul et'e tıkladığınızda oyun kuralları basittir. Göreviniz aracınızı önceden belirlenmiş bir alana park etmek ve elbette park etmenizi engellemek için her zaman belirli engeller olacaktır. Dolayısıyla bu, oyuncunun sürüş sırasında dikkatli olması gereken bir oyun modu olarak görülebilir.


Real Car Parking HD Araba Hilesi


Sürüşü optimize etmek için vites kolunu sürekli olarak ayarlamanın yanı sıra sensör, sıklıkla dikkat çeken bir faktördür. Görevi, ışığın rengine göre belirli bir elementle çarpışma konusunda sizi uyarmak ve doğru park edip etmediğinizi size bildirmektir. Aynı zamanda dar bir alanda bu unsurdan yararlanmak hata yapmamanız için gerekli olacaktır. Şehirde park etmenin yanı sıra farklı arazilere de gidebilirsiniz.


Real Car Parking HD Hile Apk


Seveceğiniz bir diğer mod ise oyuncuların diğer oyuncularla birlikte büyük bir dünyaya gireceği çok oyunculu moddur. Bu modda oyun ekranının içinde özgürce hareket edecek ve dilediğiniz her şeyin keyfini çıkaracaksınız. Aynı zamanda şehrin büyüklüğü heybetli olduğundan her yere ulaşım uzun zaman alacaktır. Bir başka ilginç nokta da dikkatsizce kullanırsanız arabanızın da zarar görmesidir.


Real Car Parking HD Apk indir


Real Car Parking HD'de birçok farklı türde araba bulacaksınız ve bunların hepsi, keşif ve merakınızı teşvik eden çeşitli özelliklere sahip. Bu oyunun sunduğu şeyleri deneyimlemek ve ondan para kazanmak için zaman ayıracaksınız. Aynı zamanda araçlara, dekorasyonlara ve iç parçaları yükseltmeye çok para harcayacaksınız. Yani mükemmel bir araca sahip olduğunuzda, onu yola çıkarmak ve o uzun yollarda sürmek herkesin yapmak isteyeceği bir şeydir.


Real Car Parking HD indir (MOD, Sınırsız Para / Araba Hilesi)


Bir önceki android oyun World War Warrior APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar