Pixel's Unknown Battle Ground Para Hileli MOD APK [v1.53.00]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Pixel's Unknown Battle Ground Para Hileli MOD APK [v1.53.00] 1 Pixel's Unknown Battle Ground Para Hileli MOD APK [v1.53.00] 2 Pixel's Unknown Battle Ground Para Hileli MOD APK [v1.53.00] 3 Pixel's Unknown Battle Ground Para Hileli MOD APK [v1.53.00] 4 Pixel's Unknown Battle Ground Para Hileli MOD APK [v1.53.00] 5 Pixel's Unknown Battle Ground Para Hileli MOD APK [v1.53.00] 6

Pixel's Unknown Battle Ground Para Hileli MOD APK [1.53.00] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 3 boyutlu tasarlanmış bir block nişancı oyunudur.


Pixel's Unknown Battle Ground 1.53.00 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi. Her öldürülen turun ardından 1000$ alacaksınız
  2. Sonsuz İlk Yardım Çantası
  3. Tüm karakterlerin, skinlerin ve duyguların kilidi açıktır.
Azur Interactive Games Limited, ürünleri birçok oyuncu tarafından tanındığında veya ilgilendiğinde bir başka büyük ve saygın oyun yapımcısıdır. Şimdiye kadar onlarca başarılı ürün elde ettiler ve Google Play'de yayınladılar. Bu oyunlar, tür ve kalite açısından pazarın ihtiyaçlarını karşılaması sayesinde her zaman çok yüksek bir ciroya sahiptir. Oyun mağazalarını ziyaret edebilirsiniz; çoğunun aksiyon dövüş oyunları olduğunu hemen anlayabilirsiniz. Oyun mağazalarında atış oyunları ve hatta orduyla ilgili içerikler bulunur, bu da burayı hem savaş meraklıları hem de heyecan ve macera için bir buluşma yeri haline getirir. PIXEL'S UNKNOWN BATTLE GROUND  , 10 milyondan fazla indirmeye ulaştığı için bu yayıncının en başarılı ürünlerinden biridir.


Pixel's Unknown Battle Ground v1.53.00 MOD APK


Bu, 3 boyutlu tasarlanmış bir nişancı oyunudur! Oyuncular, basit görsel tasarımlardan oluşan yeni savaş alanlarına katılacaklar. Oynanışı bile çok yeni değil. Ancak oyunculara sempati veriyor çünkü bu ürün şu anda en çekici iki türün bir kombinasyonuna sahip. Battle Ground ve Block Pixel, oyun endüstrisinin gerçekten iki altın yumurtasıdır. "Pixel's Unknown Battle Ground" başarı için iyi çalıştı


Pixels unknown battleground APK -- PARA hilesi


Aynı türden diğer birçok ürün gibi, dünya kıyameti yeni aldığında oyuncuları zor bir duruma sokuyor. Her şey mahvoldu ve insanlar hayatlarında tanıdıkları en zor şeylerden birine düşüyorlar. İşte bu anda, hayatta kalabilmek için sahip oldukları tüm kaynakları kullanmaya zorlar. İki düzineden fazla insan, zaferi sonuna kadar hak eden ve hayatının karşılığını alacak kişinin kim olduğunu bulmak için gerçek bir savaşa girecek.


Pixel's Unknown Battle Ground Skin Hilesi


Block City'de geçen oyun, dünyanın en gizemli yerlerinden biridir. Bu şehrin etrafı çok sayıda engebeli tepe ve dağla çevrili olacak, hatta buna Ölüm Bölgesi bile deniyor. Arenaya ulaşmak istiyorsanız, bir helikoptere binmeniz ve oraya manuel olarak götürmeniz gerekecek. Bu konuma ulaştığınızda mutlaka paraşütle inmeli ve iniş yerini akıllıca seçmelisiniz. En iyi ganimeti arayın ve burada yapmanız gereken hemen hemen her şeyle düşmanla savaşın. Ancak, hızlı bir şekilde kan kaybetmenize neden olduğunda daralan bölge ile korumanızı asla kaybetmeyin. Düşman tarafından öldürülmemek ve beni otomatik olarak oyundan çıkarmak saçma. Hayatta kalan son kişi ol.


Pixel's Unknown Battle Ground Yardım Çantası Hilesi


Oyun basit grafikler kullanmasına ve görsel tasarımı, oyuncuların stillerini çeşitlendirmek için çok sayıda kostüm içerdiğinde optimize edilmiş olmasına rağmen. Bireysel oyunculara olan talep de çok yüksek olduğunda bu tamamen anlaşılabilir bir durumdur. Kendinizi ifade etmek ve kazanmak her zaman oyunculara heyecan getirme hissidir. Ek olarak, grafikler zayıf telefonlar için optimize edilmiştir. Daha eski akıllı telefonlar kullanıyor olsanız ve daha az güçlü bir işlemciye sahip olsanız bile, "Pixel's Unknown Battle Ground" sorunsuz bir şekilde çalışabilir. Ayrıca, görüntü ayarlarını tam HD'ye yükseltebilirsiniz; her şey hala nazikçe ve şiddetle işliyor.


Pixel's Unknown Battle Ground Mermi Hilesi


Askeri tasarımlı bir oyuna ve savaşa katılmak, silahlar kesinlikle en önemli faktördür. Taktiklerinizi seçip özelleştirebilmeniz için 30'dan fazla farklı silah daha sonra. AK, piksel tabancası, smg, çoklu namlu ve diğer silahlar savaşınıza katılacak, farklı düşmanlara karşı, iyi savaş etkinliği oluşturmak için farklı silahlar kullanmalısınız. Dahası, oyunda hareket etme yolları da son derece çeşitlidir. 


Pixels Unknown Battle Ground Can Hilesi


Askeri arabalarla çevik hale gelebilir veya bazen bir tankın sağlamlığına ihtiyaç duyabilirsiniz. Hepsi savaş sürecini çok destekliyor. Dahası, bu oyun aynı zamanda sürgülü bir denetleyiciyle tasarlandı ve öğrenmesi kolay, neredeyse yalnızca standart bir denetleyicinin bir kopyası. Beceri manipülasyonunun bazı küçük özelleştirmeleri, hatırlamak için oyuna katılmanız gerekir.


Pixel's Unknown Battle Ground İndir (MOD, Para Hilesi / Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun The Sims 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar