Idle Warrior Tales Para Hileli MOD APK [v1.1.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Warrior Tales Para Hileli MOD APK [v1.1.8] 1 Idle Warrior Tales Para Hileli MOD APK [v1.1.8] 2 Idle Warrior Tales Para Hileli MOD APK [v1.1.8] 3 Idle Warrior Tales Para Hileli MOD APK [v1.1.8] 4 Idle Warrior Tales Para Hileli MOD APK [v1.1.8] 5

Idle Warrior Tales Para Hileli MOD APK [1.1.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular birliklerinin istatistiklerini belirleyecek ve onlar için ekipman oluşturacaklar. Sıkı savaşın ve kazanın!


Idle Warrior Tales 1.1.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın hilesi
  2. Sınırsız Elmas hilesi
  3. Premium

Eğlendirmek için eğlenceli bir oyun arıyorsanız ama karakteri kontrol etmeyi sevmiyorsanız Idle Warrior Tales uygun bir seçim olacaktır. Oyuncuların sadece bir kahraman ordusu yaratması ve onlar için ekipman seçmesi gerekiyor ve canavarlarla savaşmak otomatik olarak yapılacak.


Idle Warrior Tales v1.1.8 MOD APK


Idle Warrior Tales, her zaman gelen canavarları kovalayan kahramanın ana konusu ile tasarlanmıştır. Oyuncuların savaşmak için bir kahramana dönüşmesine gerek yok ve tek yapmanız gereken istediğiniz kahramanlardan ve onları donatmanız gereken silah, yay, bıçak vb. silahlardan oluşan bir ordu oluşturmak.


Idle Warrior Tales Para Hilesi


Canavarlar çoktur ve ilkbahar, yaz, sonbahar veya kış fark etmeksizin her zaman sırayla sizinle savaşırlar. Canavarlar da birçok silahla donatılmış ve sistem tarafından otomatik olarak kontrol ediliyor. Ancak, liderlik edecek sizin gibi yetenekli bir liderleri yok. Kazanmak için strateji oluşturmanın avantajlarından yararlanın. 


Idle Warrior Tales Elmas Hilesi


Bir canavarı her öldürdüğünüzde, oyuncu bir miktar para alacaktır. Bu parayı biriktirin ve Idle Warrior Tales mağazasında daha fazla kahraman veya ekipman satın almak için kullanın. Genellikle dövüş oyunlarının oyuncuları bağlayabilmesi için bir internet bağlantısına ihtiyacı vardır. Ancak bu oyunda hala dövüş oynayabilmek için internete ihtiyacınız yok. 


Idle Warrior Tales Altın Hilesi


Rakibiniz oyunun sistemidir. Akıllı bir AL zihniyle inşa edilmişlerdir, bu nedenle makineye karşı oynamak kolay ve sıkıcı değildir. Bu faktör sayesinde oyuncular, oyunun rahatlığı ile her zaman, her yerde oynayabilirler. Oyunun bir diğer artı noktası da grafikleri ve sesi. Görsel tasarım oldukça sevimli, oyunun şiddet unsurunu azaltıyor. Ses açısından, farklı efektler, kesme sesleri, silah sesleri gibi farklı seslere sahip olacaktır.


Idle Warrior Tales Premium Hilesi


Mümkün olan en güçlü orduyu yaratmaları için kahramanları ve silahları seçin Kontrolleri manipüle etmeden bir canavar ordusuyla otomatik dövüş modu Her canavarı katlettikten sonra, hemen hak ettiğiniz ödülü alın. Dükkanda daha fazla kahraman ve silah satın almak için bunları kullanın


Idle Warrior Tales Hile Apk


Sistemle yüzleşme modu internet bağlantısına ihtiyaç duymaz. Böylece oyuncular her zaman, her yerde oynayabilir Komik, eğlenceli grafikler; Ses, her teknik için kendi karakteri ile tasarlanmıştır.


Idle Warrior Tales Apk indir


Kahramanlarınızın becerilerini geliştirin. Rakiplerin kompozisyonuna ve karmaşıklığına bağlı olarak, kahramanın seviyesi yükseldikten sonra bir sonraki beceriyi akıllıca seçmeniz gerekecek. Hangi seçimi yapmalı: İyileştirme becerilerini pompalamak mı yoksa güçlendirme becerisine saldırmak mı? Deneyimli bir stratejist, bu seçimi nasıl kolaylıkla halledebilirsin!


Idle Warrior Tales indir (MOD, Para - Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Need for Sin APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar