PAKO Forever Araba Hileli MOD APK [v1.2.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
PAKO Forever Araba Hileli MOD APK [v1.2.0] 1 PAKO Forever Araba Hileli MOD APK [v1.2.0] 2 PAKO Forever Araba Hileli MOD APK [v1.2.0] 3 PAKO Forever Araba Hileli MOD APK [v1.2.0] 4 PAKO Forever Araba Hileli MOD APK [v1.2.0] 5 PAKO Forever Araba Hileli MOD APK [v1.2.0] 6

PAKO Forever Araba Hileli MOD APK [1.2.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Klasik orijinal araba kovalamaca oyununun yeniden tasarlanmış bir versiyonunda sırlar, açılabilir arabalar ve daha pek çok sürpriz sizi bekliyor.


PAKO Forever 1.2.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Araba hilesi
Hiç bir otoparka girip gerçekten bir savaş alanı gibi hissettiniz mi? Yüzlerce arabadaki araba sayısı, eğer şanslıysanız, arabadan inmek kolay, tam tersi uzun süre mücadele edecek. PAKO Forever , sonsuz otoparkta sürüş ve engellerden kaçınmanın zorluğunu simüle eden yeni bir oyundur. Eğer bilmiyorsanız eski grafiklere sahip bir PAKO-Car Chase Simulator serisi vardı ama bizim oyunumuz onun yeniden canlanan versiyonu. 


PAKO Forever v1.2.0 MOD APK


PAKO Forever oyununun diğer oyunlara benzerliğini çabucak bulacaksınız. Ancak bu sefer Tree Men Game - önceki serinin de babası çocuğunuza yeni bir görünüm kazandıracak. Yeni grafikler, farklı özellikler, ses sistemi müzik yakalama kulağı, yükseltme kontrol sistemi ve oyundaki diğer birçok unsur ile güncellenir.


PAKO Forever APK DAYI


Önceki versiyonlarda birçok yerde macera bulacaksınız, ancak PAKO Forever sonsuz bir otoparkta gerçek savaş olacak. Oraya gideceksin ve arabanda sana çarpan diğer tüm arabalardan bir çıkış yolu bulacaksın. Otoparktan çıkmak isteyen herkesi yok etmek için ellerinden geleni yapan çılgın sürücüler tarafından sürülüyorlar. Eski versiyonda tanıdık bir şeyin arabanın tepesinde gezinen UFO olduğunu görebiliriz. Dahası, bu uzaylı uzay aracı ışınları ateşliyor. Yeniden imaj versiyonuna binlerce sürpriz dahil edilecek.


PAKO Forever Para Hilesi


Yapımcılar, kullanımı kolay bir kılavuzla oyunun kontrollerini buldular. Basitçe söylemek gerekirse, oyuncu arabasını sadece iki parmağıyla, hatta bir parmağıyla kontrol edebilir. Arabanız durmadan otomatik olarak ileri hareket edecektir. Bu yüzden, arabayı yönlendirmek için ekranın sol veya sağ tarafına tıklamanız, ekstra kayma için HER İKİSİNİ basılı tutmanız yeterlidir. Haritada kaçmak için birçok engel olacak ve ayrıca doğrudan size doğru olduğum şemsiye. Sürmeye çalışın, böylece heyecan verici hiçbir şeye çarpmasın. Ayrıca, çok sayıda güçlendirmeyi veya tuhaf bonus öğelerini nasıl elde edeceğinizi öğrenin. İstisnai durumlarda size çok yardımcı olacaklar. Kolayca kullanabilmek için ekrana iki kez dokunmanız yeterli.


PAKO Forever apk hile


Oyunun haritası tasarımcı tarafından tercih edilir ve farklı bir oyuna her girdiğinizde tekrar tekrar değiştikçe çeşitlenir. Ayrıca, tasarımcı hem portre hem de manzara modları sunar, böylece en sevdiğiniz duruşları seçebilir ve oynatabilirsiniz. Ayrıca mağazada birçok araç hazırladılar, böylece oyundan sonra yeterince para biriktirdiğiniz her seferinde kilidini açabilirsiniz. Ayrıca oyun verileri bulutta depolanır, böylece oyunu kaybetmezsiniz.


PAKO Forever İndir (MOD, Araba Hilesi)


Bir önceki android oyun Redline Sport APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar