FEI Equestriad World Tour Para Hileli MOD APK [v1.49]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
FEI Equestriad World Tour Para Hileli MOD APK [v1.49] 1 FEI Equestriad World Tour Para Hileli MOD APK [v1.49] 2 FEI Equestriad World Tour Para Hileli MOD APK [v1.49] 3 FEI Equestriad World Tour Para Hileli MOD APK [v1.49] 4 FEI Equestriad World Tour Para Hileli MOD APK [v1.49] 5 FEI Equestriad World Tour Para Hileli MOD APK [v1.49] 6

FEI Equestriad World Tour Para Hileli MOD APK [1.49] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Binicilik, atlama ve aile dostu at eğlencesini tercih eden sıradan oyunculara, kendi sporlarına odaklanmak isteyenlerden çeşitli oyuncular için sınıfının en iyisi rekabetçi binicilik deneyimi sunuyor!


FEI Equestriad World Tour 1.49 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Gerçek parayla ücretsiz satın almalar (İnternet ve Google Hizmetlerinde yetkilendirme gereklidir).
  2. Oyuna başladıktan sonra, giriş ve şifre içeren bir pencere göründüğünde, sol altta çarpı işareti bulunan düğmeye tıklayın.
Hiç güzel atlarla ilgi çekici deneyimler yaşadınız mı? Sahip olduğunuz atlarla hiç dramatik at yarışları yaptınız mı? FEI Equestriad World Tour oyununa gelin, kendinize en güçlü atı bulun ve birçok heyecan verici yarışa katılın. Sizinle aynı ilgi alanlarına sahip birçok insanla arkadaş olmak için de bu oyuna güvenebilirsiniz. Ya da sadece sürüş becerisini geliştirmek ve birçok önemli anlam getirmek için kullanın.


FEI Equestriad World Tour v1.49 MOD APK


Bu, at yarışı yolculuğunuza başlamak için en iyi yer olacaktır. At yarışının sadece atlar arasında bir hız yarışması olduğunu ve kimin önce bitirdiğini görebileceğinizi mi düşünüyorsunuz? FEI Equestriad World Tour o kadar basit değil ve bu oyun dünyaca ünlü at yarışlarına gözlerinizi açmanıza yardımcı olacak. 


FEI Equestriad World Tour Para Hilesi


Bir at yarışı yarışması genellikle üç temel tur ile yaklaşık üç gün sürer. Siz ve atınız her güne karşılık gelen dans gösterileri, kros koşuları ve hatta kostümlerde yarışma gibi görevleri yerine getiriyorsunuz.


FEI Equestriad World Tour At Hilesi


Acemi olarak başladınız ve bu at yarışı oyununda zirveye yükseldiniz. Oyuncular, elemelere sorunsuz bir şekilde girebilmek için gerekli becerileri uygulayarak oyuna başlayacaklar. Bu turdaki mücadeleyi başarıyla tamamlarsanız, şampiyonluk hayali çok uzak değil. Ringe doğru ilerlerken, atınızın yeteneklerinden binicilik becerilerinize kadar her şeyin titiz bir incelemesinden geçmelisiniz.


FEI Equestriad World Tour Hile Apk


Hayranlarınız tribünlerin her tarafında, bu yüzden onları hiçbir şekilde hayal kırıklığına uğratmayın. Atı en iyi şekilde evcilleştirmesi ve FEI Binicilik Dünya Turu sahnesinde ortaya çıkan daha fazla beceriyi dönüştürmesi için eğitmeye odaklanalım. Sadece bu da değil, atınızın hayranların gözü önünde olması için güzel kostümler ve muhteşem aksesuarlar konusunda hiçbir eksiklik olmaması gerekir.


FEI Equestriad World Tour Apk indir


At yarışı yeteneğinin solo modda patlaması hayranların ilgisini çekiyor. Ayrıca, mücadeleyi tamamlamak ve kazanmak için atı kontrol ederken yeteneğinizi göstermeniz için bir fırsattır. Ayrıca dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla veya oyuncularla rekabet etmek için bir takım oluşturabilirsiniz. Düşman ekibini yenmek için herkesin elinden gelenin en iyisini yap.


FEI Equestriad World Tour indir (MOD; Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Angry Gran Run 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar