The Ultimate Carnage 2 Para Hileli MOD APK [v3.27.05.2021]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
The Ultimate Carnage 2 Para Hileli MOD APK [v3.27.05.2021] 1 The Ultimate Carnage 2 Para Hileli MOD APK [v3.27.05.2021] 2 The Ultimate Carnage 2 Para Hileli MOD APK [v3.27.05.2021] 3 The Ultimate Carnage 2 Para Hileli MOD APK [v3.27.05.2021] 4 The Ultimate Carnage 2 Para Hileli MOD APK [v3.27.05.2021] 5 The Ultimate Carnage 2 Para Hileli MOD APK [v3.27.05.2021] 6

The Ultimate Carnage 2 Para Hileli MOD APK [3.27.05.2021] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendinize özel bir araç sürün ve büyük patlamalar ve diğer arabalarla korkunç çarpışmalar yaratmaya başlamak için şimdi sokaklara çıkın.


The Ultimate Carnage 2 3.27.05.2021 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
The Ultimate Carnage 2 benzersiz bir yarıştır, hız yarışı yoktur; yıkım seviyelerinde yarışacaksın! Kendinize özel bir araç sürün ve büyük patlamalar ve diğer arabalarla korkunç çarpışmalar yaratmaya başlamak için şimdi sokaklara çıkın. Oyunun bu dönüşü yeni bir dönüm noktasını işaret ediyor: oyununuzu Tik Tok'ta paylaşarak daha fazla ödül almanıza yardımcı olacak birçok yeni özellik eklemek.


The Ultimate Carnage 2 v3.27.05.2021 MOD APK


Yüzlerce diğer sürücünün katılımıyla, onlar da tıpkı sizin gibi, çeşitli boyut ve tarzlarda 20'den fazla farklı aracı sürmenin heyecanını yaşamak için The Ultimate Carnage 2'ye geliyorlar. Kompakt bir 4 kişilik ile başlayalım; Direksiyonu tuttuktan sonra elinizi dev bir kamyonda veya onlarca koltuğu olan bir otobüste denemelisiniz! Birçok oyun modu keşfetmenizi, hepsini denemenizi ve oyunun zorluklarını aşmanızı bekliyor.


The Ultimate Carnage 2 Para Hilesi


Hız göstergesi hakkında çok fazla endişelenme çünkü maksimum hızı kullanmalı ve trafikte yarışmalısın. Belirlenmiş zorluklarla turlardan geçin; Araçların kilidini açmak için onarım, yeni favori ekipman satın alma ve daha fazlası için elmas ve madeni paralarla ödüllendirileceksiniz. Bu zorluk, yüksek bir çarpışma endeksi veya bozuk ve engebeli bir yol olabilir.


The Ultimate Carnage 2 Araba Hilesi


The Ultimate Carnage 2'nin korkunç yarışlarına katılırken, mücadelenin hedefini karşılayamıyorsanız endişelenmeyin! Daha fazla hasar vermek için yolda büyük patlamalar ve feci kazalar yaratabilirsiniz. Sürdüğünüz arabanın ve etraftaki arabaların patladığına dair küçük bir ipucu, istatistikleri fırlayacak! Kendi yarattığınız kaotik sahne çok güzel ve onları kaydetmek ve korumak mı istiyorsunuz? Kaza kameramız sizin için kaydetti. En gerçekçi ve ilginç resmi sağlayabilmek için baştan sona çalışacaktır.


The Ultimate Carnage 2 Apk Hile


The Ultimate Carnage 2'nin bu sefer geri dönüşü, Crash Time modunu tanıtırken ileriye doğru dikkate değer bir adımdır. Açılan eşsiz bir dünya olarak ünlü, çarpışma olmadan huzurlu olacak ve düzgün park ederken arabayı daha iyi kontrol etmeyi, arkadaşlarınızla yarışmayı ve en sevdiğiniz arabayı istediğiniz yere sürmeyi öğreneceksiniz.


The Ultimate Carnage 2 Apk indir


Ayrıca grafik becerilerinin yükseltilmesi, oyunculara en gerçekçi hissi verecektir. Verdiğiniz hasar daha belirgin hale gelecektir. Bir sürü farklı durum seni bekliyor! Telefonunuzda veya bilgisayarınızda oynayabilirsiniz; hepsi gerçekçi bir şekilde tasvir edilmiştir. İndirelim ve deneyimleyelim!


The Ultimate Carnage 2 Apk Son Sürüm


Ultimate Carnage 2, yeni ve benzersiz bir yarış olarak şaşırtıcı özellikleri ve teknik özellikleri ile sizi memnun edecek. Bugün oyuncularımızdan biri olun! Aşağıda her zaman inceleme ve yorum bırakabileceğiniz bir yer vardır; Seçime güvenirken en iyi deneyimi yaşamanıza yardımcı olarak her zaman oyunu dinleyip geliştireceğiz. Şiddetli yarış başlamak üzere. Ne için bekliyorsun? Şimdi Katıl!


The Ultimate Carnage 2 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Snooker Stars 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar