Life Simulator 3 Para Hileli MOD APK [v156.031021.23]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Life Simulator 3 Para Hileli MOD APK [v156.031021.23] 1 Life Simulator 3 Para Hileli MOD APK [v156.031021.23] 2 Life Simulator 3 Para Hileli MOD APK [v156.031021.23] 3 Life Simulator 3 Para Hileli MOD APK [v156.031021.23] 4 Life Simulator 3 Para Hileli MOD APK [v156.031021.23] 5 Life Simulator 3 Para Hileli MOD APK [v156.031021.23] 6

Life Simulator 3 Para Hileli MOD APK [156.031021.23] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sizin için gerçek bir hayatı kendi tarzınızda simüle edecek. Birçok farklı yaşam ortamını, işi ve ilişkiyi deneyebileceksiniz.


Life Simulator 3 156.031021.23 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Life Simulator 3, ünlü Life Simulator serisinin mobil platformdaki bir sonraki versiyonudur. Bu oyunlar, günlük işler, kariyerler, etkinlikler, eğitim, aile vb. gibi günlük hayatımızı süper gerçekçi bir şekilde canlandıracak. Bu dünyadaki her şey ayrıntılı olarak simüle edilecek ve oyunculara hiç bilmedikleri şeylerle ilgili bir deneyim yaşatacak.


Life Simulator 3 v156.031021.23 MOD APK


Bu oyunun oynanışı çok anlayışlı ve doğruluğu ve gerçekliği konusunda derinliğe sahip. Bu oyun, oyuncuların hayatlarındaki her şeyi kolayca yönetmelerine yardımcı olan benzersiz bir arayüz ile tasarlanmıştır. Diğer 3D simülasyon oyunlarından farklı olarak, oyuncuların ayrıntıları sürekli kontrol etmek için farklı karakterler arasında hareket etmesine gerek yoktur. Bunun yerine, oyuncuların bilgi sekmeleri arasında geçiş yapması yeterlidir ve her şeyi hızlı bir şekilde yakalayabileceklerdir. Oyuncular bu oyunda yeni bir hayata başlayacak ve istedikleri yönde inşa edecekler.


Life Simulator 3 Para Hilesi


Oyun, oyuncuların seçebileceği 130'dan fazla farklı kariyer türüne sahiptir; her iş, nasıl başlatılacağına ve uzun vadede nasıl sürdürüleceğine dair ayrıntılı olarak simüle edilecektir. Hayatta bir imaj olma hayaliniz varsa bu oyuna başlayabilirsiniz. Kariyer seçiminizi belirledikten sonra gerisi kararınıza bağlı olacaktır. Sizi anında başarıya ulaştırmaz, ancak her şeyi yavaş ve dikkatli bir şekilde inşa etmeniz gerekir. Bu doğru, oyun sürekli olarak sayısız farklı seçenek sunacak ve bu senin kaderini belirleyecek.


Life Simulator 3 Premium Apk


Life Simulator 3” süper gerçekçi bir simülasyon oyunudur ve hayatınızdaki tüm alanı simüle edecek. Ve elbette, sosyal etkileşim vazgeçilmezdir. Bu oyunda yolda gördüğünüz herkesle arkadaş olabilirsiniz ve daha sonra onlarla sağlam bir ilişki kuracaksınız. Her karakter, kişilik ve görünüm de dahil olmak üzere ayrıntılı olarak tasarlanacaktır. Sevdiğiniz insanlarla güçlü bir ilişki kurmayı başarırsanız, deneyimleyebileceğiniz yeni özelliklerin kilidini açmanız olasıdır.


Life Simulator 3 Hile Apk


Yetişkinliğe ulaştığımızda, ebeveynleri bırakıp yeni bir hayat kurmaya başlayacağız. Ve ilk şey, kendinize bir ev sahibi olmak. Oyuncular, buluşmaya uygun oldukları sürece istedikleri evi seçebilirler. İlk ev sahipliğini elde ettikten sonra, aile ve evlilik gibi daha yeni özelliklerin kilidini açacaksınız.


Life Simulator 3 apk indir


Hayatta, peşinden koşmak için sayısız seçeneğiniz var ve hatta toplumdaki kendi imajınızı istediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Ünlü, bilim adamı, doktor, öğretmen ve daha fazlası olabilirsiniz. Bu oyun sayesinde, hayatınızı birçok farklı şekilde nasıl inşa edeceğinizi öğreneceksiniz. Ayrıca, sevgi, aile, arkadaşlar ve kariyer gibi hayatın sorunsuz gitmesi için her şeyi nasıl dengeleyeceğinizi bilmeniz gerekir. Hepsinin dengelenmesi gerekiyor ve eğer belli bir şekilde başarısız olursanız zincirleme reaksiyonlara ve hayatınızın alt üst olmasına neden olabilir. Bu oyun gerçek hayatla bağlantı kurmaya başlamanız için mükemmel bir örnek ve eğer sosyal bilgisi olmayan bir insansanız, bu sizin için mükemmel bir oyun olacaktır.


Life Simulator 3 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Lets Fish APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar