Büyük Kaçış - Prison Escape Para Hileli MOD APK [v2.5.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Büyük Kaçış - Prison Escape Para Hileli MOD APK [v2.5.6] 1 Büyük Kaçış - Prison Escape Para Hileli MOD APK [v2.5.6] 2 Büyük Kaçış - Prison Escape Para Hileli MOD APK [v2.5.6] 3 Büyük Kaçış - Prison Escape Para Hileli MOD APK [v2.5.6] 4 Büyük Kaçış - Prison Escape Para Hileli MOD APK [v2.5.6] 5 Büyük Kaçış - Prison Escape Para Hileli MOD APK [v2.5.6] 6

Büyük Kaçış - Prison Escape Para Hileli MOD APK [2.5.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hapishaneden kaçma oyunlarını seviyorsanız denemelisiniz.


Büyük Kaçış 2.5.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Prison Break serisinin hayranıydın. tanınmış eski hit film stüdyosu Fox. Hapishaneden kaçarken her an bir gerilim duygusu yaşamak ister misiniz? Artık oyuncular bu hissi doğrudan cep telefonlarında Prison Escape oyunuyla yaşayabilirler. . Kaçış teması üzerine inşa edilmiş, çekici ve dram dolu bir aksiyon rol yapma oyunu türü. Oyun, daha önce Mobil platformda birçok popüler başlık yayınlayan ve Google Play üzerinden satışa sunulan Words Mobile tarafından piyasaya sürüldü. 


Büyük Kaçış v2.5.6 MOD APK


Oyun, Google Play'de 10 milyondan fazla indirildi, ayrıca oyun için oyunculardan oyunla ilgili birçok olumlu yorum da dahil olmak üzere yaklaşık 10 bin yorum ve yorum aldı. Bunların tümü, oyuncuların bu ürünün oyunculara karşı karşı konulamaz çekiciliğini görebilmesini sağlayan Google Play'e özgüdür. Elbette oyun 16+ olarak etiketlendi, bu yüzden 16 yaşından büyük olduğunuzdan veya ebeveyninizin koruyucusuyla oynadığınızdan emin olun. Her heyecan verici ve dramatik aksiyonun getirdiği oyunun heyecanını hissetmek için hemen Prison Escape'i indirin.


Büyük Kaçış 2.5.6 Para Hile Apk


Prison Escape, üretici tarafından piyasaya sürüldü ve oyuncuların oyunun oyunculara sunduğu gerçekliği olabildiğince mükemmel bir şekilde hızlı bir şekilde hissedebilmesi için birinci sınıf bir 3D grafik katmanı yerleştirdi. Bu grafik stili sayesinde oyundaki her şey her zamankinden daha gerçekçi görünüyor. Oyuncu, hapishaneden kaçabilmek için beyinden fiziksel güce kadar her şeyi manipüle etmek için oyunda bir karaktere dönüştüğünü düşünüyordu. 


Prison Escape Hile Apk


Oyundaki sahne, oyuncu birkaç metre yüksekliğinde dikenli tellerle çevrili bir hapishanede kilitli bir mahkuma dönüşmek zorunda kalacak ve sizi her an her an izleyen gardiyanlar tarafından sıkı bir şekilde korunacak. Düğmelerin düzeni de akıcı hale getirildi, Oyundaki özel efektler ayrıca grafiklere uyacak ve oyuncu için özgünlüğü, karakterin işlem efektlerini, kan efektlerini, hapishanenin dayaklarını arttıracak şekilde dikkatlice uygulanmaktadır 


Prison Escape apk elmas Hilesi


Oyun bir hapishane kaçışı olduğundan ancak hareket etme özgürlüğünüz olmadığı anlamına gelmediğinden, Prison Escape üretici tarafından yaratılmıştır. Oyun sezgiseldir, bu nedenle oyuncular haritadaki ayrıntıları keşfetmeye ve hareket etmeye ve kaçmak için küçük deliklerden yararlanmaya hala açık. Oyuncular ayrıca diğer mahkumlarla arkadaşlık kurabilir, böylece bu zorlu ve zorlu kaçış sürecinde kendilerine yardımcı olabilir, diğer cezaevi çeteleriyle savaşabilir ve saygı kazanabilirler. Diğer mahpusların saygısı da bu süreçte başarılı olup olamayacağınızı belirlemede önemli bir faktördür.


Prison Escape Apk Para hilesi


Oyunda 30'dan fazla farklı görev var, bu görevleri adım adım tamamlamanın yolunu bulun, yakalanmamaya dikkat edin. Tüm görevleri tamamlarsanız, başarılı bir kaçış için nihai hedef gerçekleşmiş olacaktır. Ama bu uzun ve zorlu süreçte bir hata yapıp sonra yakalanırsanız, kaybolmuş sayılırsınız ve bir daha kaçamazsınız. Bu nedenle, hapishanenin güvenlik görevlisinin güvenli bir şekilde hayatta kalabilmesi için her küçük ayrıntıya dikkat edin. 


Prison Escape hile nasıl indirilir?


Tipik görevlere ek olarak, oyunda, oyuncu için her oyun ekranında dramatik deneyimi artırmak için bir Hayatta Kalma modu vardır. Prison Break filminin hayranıysanız ve Michael Scofield'a dönüştürmek istiyorsanız, karşı konulamaz bir gerilim, drama dolu ve çok ilginç, dramatik görevler, grafik stili hissinin tadını çıkarmak için lütfen "Prison Escape" oyununu indirin.


Büyük Kaçış - Prison Escape'i İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Defense Zone 3 HD APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar