Isle Builder Hayata Tık At Para Hileli MOD APK [v0.3.17]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Isle Builder Hayata Tık At Para Hileli MOD APK [v0.3.17] 1 Isle Builder Hayata Tık At Para Hileli MOD APK [v0.3.17] 2 Isle Builder Hayata Tık At Para Hileli MOD APK [v0.3.17] 3 Isle Builder Hayata Tık At Para Hileli MOD APK [v0.3.17] 4 Isle Builder Hayata Tık At Para Hileli MOD APK [v0.3.17] 5 Isle Builder Hayata Tık At Para Hileli MOD APK [v0.3.17] 6

Isle Builder Hayata Tık At Para Hileli MOD APK [0.3.17] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Strateji hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız, bu oyuna bayılacaksınız! Şimdi yeni hayatta kalma simülatörünün tadını çıkarın!


Isle Builder Hayata Tık At 0.3.17 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Gerçek parayla ücretsiz satın alma
Isle Builder, oyuncuların hayatta kalmak ve ıssız bir adada yeni bir ev inşa etmek için bir grup uçak kazasından kurtulan kişiyi yönetmek zorunda kalacağı rahatlatıcı bir inşaat yönetimi boşta oyunudur. Oyuncunun işi, hayatta kalanlar grubunun yapacağı aktiviteleri seçmek ve daha sonra eller serbest otomatik özelliği sayesinde onları tamamlamalarını izlemek gerektiğinde oyun daha basit bir oynama şekline sahiptir.


Isle Builder Hayata Tık At v0.3.17 MOD APK


Isle Builder oyununda Rahat bir yaşam alanına sahip olmak için çeşitli eşyalar toplamanız, Evler, Fırınlar, Çiftlikler, Kazmalar, Baltalar, Kayıklar gibi farklı yapılar inşa etmeniz gerekiyor... Böylece oyundan çıkıp istediğiniz zaman ilerlemeyi kontrol etmek için geri dönebilirsiniz. İnşa etmenin yanı sıra, adanın giderek daha kalabalık ve hareketli olmasına yardımcı olmak için oyun sırasında yavaş yavaş yeni karakterlerin kilidini açacaksınız. Ayrıca koşu hızı, madencilik hızı, üretim hızı vb. istatistiklerini artırmak için hayatta kalanları elmaslarla yükseltebilirsiniz.


Isle Builder Para Hilesi


Oyun sevimli poligon tarzı 3D grafiklere sahip, karakterler çok sevimli chibi şeklinde tasarlanmış. Oyundaki müzikler tekrarlara rağmen oldukça akılda kalıcı ve rahatlatıcı. Genel olarak, Isle Builder Mobile, sadeliği ve hafifliği seven oyuncular için son derece uygun olduğunu kanıtlıyor. Özellikle oyun sırasında, düzenli olarak reklam izlemeye zaman ayırırsanız, hayatta kalma ihtiyaçlarınıza hizmet edecek birçok kaynak ve diğer değerli nesneler kazanacaksınız.


Isle Builder Hile Apk


Bu oyun projesinde tesadüfen kendini ıssız bir adada bulan bir kahramanla tanışıyorsunuz. Şimdi kahramanın zor koşullarda hayatta kalmasına yardım etmelisiniz ve bunun için mineralleri çıkarmak, kendi başınıza araçlar oluşturmak, erzak bulmak ve inşaat yapmak önemli olacak. En zorlu koşullarda hayatta kalmaya ve adadan canlı çıkmaya hazır mısınız?


Isle Builder Kaynak Hilesi


Isle Builder Hayata Tık At, strateji oyunu, atari salonu, hayatta kalma simülatörü ve tıkırtı gibi popüler oyun türlerinin unsurlarını içerir. Hayatta kalmak için, nesnelerin inşası için tüm olası kaynakları bulmalı, yeni araçlarda ustalaşmalı, diğer olası hayatta kalanlarla takım oluşturmalısınız ve daha fazlası. Ayrıca hayatta kalmak için belirli bir strateji seçebilir, yeni toprakları keşfedebilir, adanın en güzel yerlerini keşfedebilir ve hatta okyanusta gerçek bir ev inşa edebilirsiniz.


Isle Builder Apk indir


Her halükarda hayatta kalmalı ve eve dönmelisiniz. Kolay olmayacak, bu yüzden devam edin ve iyi şanslar! Adada hayatta kalma başladı.Hayatta kalma oyunları göründüğü kadar kolay değildir. Bu oyun, nesneler oluşturmak için daha karmaşık kaynaklar oluşturmanıza ve oluşturmanıza olanak tanır. Yeni araçları mümkün olan her şekilde keşfedin! Adadaki hayatınızı iyileştirmenize yardımcı olacak diğer kurtulanlarla tanışın. Birlikte bir şeyler yapmak her zaman daha hızlı ve daha eğlencelidir.


Isle Builder Apk Son Sürüm


Hayatta kalma her zamankinden daha gerçek görünüyor. Okyanusun ortasında dev bir orman ormanıyla beklenmedik bir şekilde bir ada bulduğunuzu hayal edin. Mümkün olan her şekilde yeni toprakları keşfedin, şimdi gerçek bir kurtulansınız. Adada kendi sığınağınızı inşa edin. Yeni yerler keşfedin, araçlar yapın, inşaat için kaynak toplayın. Okyanusta bir adada ev inşa etmek kolay bir iş değil!


Isle Builder indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Inn Empire Hotel Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar