Stormfall Saga of Survival Açlık Hileli MOD APK [v1.15.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Stormfall Saga of Survival Açlık Hileli MOD APK [v1.15.0] 1 Stormfall Saga of Survival Açlık Hileli MOD APK [v1.15.0] 2 Stormfall Saga of Survival Açlık Hileli MOD APK [v1.15.0] 3 Stormfall Saga of Survival Açlık Hileli MOD APK [v1.15.0] 4 Stormfall Saga of Survival Açlık Hileli MOD APK [v1.15.0] 5 Stormfall Saga of Survival Açlık Hileli MOD APK [v1.15.0] 6

Stormfall Saga of Survival Açlık Hileli MOD APK [1.15.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Muhteşem bir ülkeye, doğu sınırlarına gitmeniz gereken fantezi hayatta kalma oyunu.


Stormfall Saga of Survival 1.15.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Açlık Hilesi. Açlık hissetmeden görevlerinize devam edebilirsiniz.
Stormfall Saga of Survival – Medeni dünyadan izole bir insan olma hissi hiç de hoş değil. Kolay kolay yiyecek satın alamayacağınız, ancak doğada kendinizi sömürmek zorunda kaldığınız ya da radyo, televizyon, internetten bilgilere ulaşamadığınız, hatta bir saat bile uyuyamadığınız zamanları hayal edin. Böyle tehlikeli bir yerde olduğunuzda yatak da bir lükstür. 


Stormfall Saga of Survival Apk indir


O zaman doğada hayatta kalmanın doğal olmadığını, hayatınla ticaret yaptığını anlayacaksın. Stormfall: Saga of Survival, oyunculara gerçek bir deneyim sunuyor. Hatta, oyun belli bir olay örgüsüyle gösterilir, her şeyin bağlamına, oynanışa ve nihai hedefe karar verilir.


Stormfall Saga of Survival v1.15.0 MOD APK


Stormfall The Saga of Survival, isimsiz bir kahramanın Stormfall ülkesini keşfetme yolculuğunun hikayesini anlatıyor. Başına gelen kötü olaylar, kabilesinden kovulmasına ve ayrılmaya zorlanmasına neden oldu. Taşınma sürecinde Stormfall diyarında kaybolmuştur. Bu toprakların çok tehlikeli olduğunu, burada yaşayan kabilelerin dayanılmaz olduğunu ve hayvanların çok harap olduğunu fark etti. Şimdi onun hayatta kalmasına yardım edelim ve Stormfall diyarında ustalaşalım!


Stormfall Saga of Survival Açlık Hilesi


Stormfall: Survival oyunu Saga of Survival, Stormfall ülkesini keşfetme yolculuğu sırasında bilinmeyen bir kahramana dönüşeceksiniz. Ancak macera o kadar kolay değil. Çevre çok sert, sadece yiyecek sıkıntısı yaşamakla kalmıyor, aynı zamanda saldırgan yırtıcılar da sizi takip ediyor. Bu nedenle, hayatta kalabilmek için tüm beyinlerinizi göstermeniz gerekir. 


Stormfall Saga of Survival Para Hilesi


Kahramanınız güçlü dövüş becerilerine sahip olsa da, ihtiyaç duymanız halinde silahlarınızı oluşturacak malzemeleri de bulmanız gerekiyor. Hammaddeleri bulmak kolaydır, ahşap, taş, metal, gıda ve diğer ürünler gibi her yerde bulunurlar. Silah ve teçhizat, kıyafetler inşa etmenin yanı sıra, sığınağı yapmak için kaynaklara da ihtiyacınız var. Canavarlar ezici olduğunda ve hepsiyle savaşmaktan yorulduğunuzda, kendi binanız sizi koruyabilir.


Stormfall Saga of Survival Hile Apk


Zaman zaman bu topraklarda başka oyuncularla da karşılaşacaksınız ve onlarla tanışmak için acele etmeyin. O insanlar da hayatta kalma yolculuğunda; Onlara saldırmak veya kaçmak için iki seçeneğiniz var. O zaman güç, hayatta kalmanızın anahtarı olacaktır. Bu nedenle, ekipman sistemi ve çevrimdışı beceriler aracılığıyla karakterin gücünü geliştirmeyi unutan hammadde veya yiyecek kaynakları aramayın!


Stormfall Saga of Survival Craft Hilesi


Stormfall Saga of Survival, yalnızca benzersiz özellikleriyle oyuncuları cezbetmekle kalmıyor, aynı zamanda muhteşem bir 3D grafik platformuna sahip. Yayıncı, en yüksek grafik kalitesiyle çok gerçekçi sahneler tasarladı. Sık ormanlar, çayırlar, kuş ve hayvan sesleri ile yeni bir dünyada maceraya atılmış gibi hissedeceksiniz. Öyleyse, hayatta kalma-macera hayranıysanız, bu oyunu kaçırmayın!


Stormfall Saga of Survival indir (MOD, Açlık Hilesi)


Bir önceki android oyun Ryuko - Legend of Shadow Hunter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar