Bloons TD Battles Madalyon Hileli MOD APK [v6.15.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Bloons TD Battles Madalyon Hileli MOD APK [v6.15.1] 1 Bloons TD Battles Madalyon Hileli MOD APK [v6.15.1] 2 Bloons TD Battles Madalyon Hileli MOD APK [v6.15.1] 3 Bloons TD Battles Madalyon Hileli MOD APK [v6.15.1] 4 Bloons TD Battles Madalyon Hileli MOD APK [v6.15.1] 5 Bloons TD Battles Madalyon Hileli MOD APK [v6.15.1] 6

Bloons TD Battles Madalyon Hileli MOD APK [6.15.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu yepyeni bire bir strateji oyununda en yüksek puanlı kule savunma serisini oynayın!


Bloons TD Battles 6.15.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız madalyon hilesi
Tower Defense oyun türü, piyasada uzun ömürlü olmayan bir oyundur, ancak yine de uzun süredir mevcut olan türden daha aşağı değildir. 1990 yılında ilk kez piyasaya sürüldüğünden beri, dizi diğer birçok oyunlardan daha hızlı büyümüştür. Şimdiye kadar bu seri aynı zamanda çok sayıda oyuncunun ilgisini çeken oyun türlerinden biridir. Oyuncular maymun savaşlarına katıldı mı? Değilse, bunu deneyimlemek için Bloons TD Battles oyununa gelmelisiniz. Oyuna gelirken oyuncu çok yeni bir deneyim yaşayacak, maymunların savaşı oyuncuyu bekliyor. 


Bloons TD Battles v6.15.1 MOD APK


Bloons TD Battles oyununu daha önce oynadıysanız ve bu oyunun oradaki oyuna biraz benzediğini göreceksiniz, bu yüzden alışmak zor değil. Ancak bu oyun sadece küçük bir bölümdür; bu sefer bu oyunun genel bir resmi. Oyunun oynanışı, oyuncuların daha önce deneyimlediği birçok Kule Savunma oyununa benziyor. Ancak oyuncular sadece silah istasyonları inşa etmekle kalmaz, aynı zamanda savaşmak için maymunları savaş alanına getirir. Ama aslında oyun diğer oyunlar gibi canavarlarla rekabet etmiyor, ancak oyuncu sadece balonu patlatıyor. Oyunculara güzel bir etki getirmese de bu sadelik pek çok oyuncuyu kendine çekiyor.


Bloons TD Battles Para Hilesi


Diğer birçok oyunun aksine, bu oyunun konusu yoktur; oyuncular basitçe maymunların savaşına katılırlar. Yani oyun birçok aşamaya bölünmemiştir, böylece oyuncular arsayı keşfedebilirler. Oyuncuların kazananı bulabilmek için birçok oyuncuyla 1'e 1 şeklinde savaşması gerekecek. Her oynadığınızda, oyuncuya 100HP oyun verilecek, eğer oyuncu balonların sonuna kadar gitmesine izin verirse, karşılık gelen HP'yi kaybedeceksiniz. Bu yüzden kazanmak için oyuncuların balonları yok etmeleri gerekir, böylece bitiş çizgisine ulaşamazlar.


Bloons TD Battles Hile Apk


Oyun otomatik olarak rastgele balon göndermez, ancak iki oyuncu birbirini yok etmek için bunları arka arkaya gönderecektir. Oyuncular kazandıkları parayı düşmana balon almak için kullanacaklar. Bir oyuncunun elinde ne kadar çok para varsa, düşmanı hızlı bir şekilde yenmek için rakibin konumuna o kadar çok balon gönderilecektir. Ancak oyuncuların da dikkatli olması gerekir çünkü düşman bu balonları patlatırsa, oyuncuya karşı koymak için para alacaklardır. Bu yüzden oyuncuların bu balonları yok etmek için silah istasyonları ve maymunlar da inşa etmesi gerekiyor.


Bloons TD Battles ücretsiz oyna


Oyuncunun oyunda sahip olduğu şey diğer oyunlara benzemiyor, oyuncunun silahlarının yanı sıra savaşması gereken maymunları da var. Savaşmak için birçok farklı silah kullanırlar, bazıları dart kullanır veya bazıları balonları patlatmak için silah kullanır. Oyunla ilgili heyecan verici olan şey, oyuncuların oyundaki karakterleri daha güçlü hale getirmek için yükseltebilmeleridir. Her birinin üç yükseltmesi olacak ve oyuncunun bunları yükseltmek için parayı kullanması gerekecek.


Btd Battles bedava oyna


Bloons TD Battles'a katılın, sevimli maymunlar ve renkli balonlarla birçok heyecan verici savaş yaşayacaksınız. Eşit bir maçta rakiplerle mücadele etme savaşında zaferi kim kazanır? Cevabı aşağıdaki makalede bulalım. Bloons TD Battles, klasik bir kule savunma oyunudur. Burada iki oyuncu karşı karşıya gelecek ve düşman kulesini yıkmaya çalışacak.


Bloons td Battles APK DAYI


Oyuna başlayın, oyun modunu, haritayı ve savunma kulesini seçmeniz gerekiyor. Seçtiğiniz moda bağlı olarak, gerçekleştirilmesi gereken farklı hedefler vardır. Ancak asıl amacınız, kalenize girmeden önce tüm balonları imha etmektir. Her savaş, kalenize girebilecek balon sayısını sınırlar. Balon sayısı sınırı aşarsa kaybedersiniz.Bloons TD Battles, 20 maymun kulesi ile 18 benzersiz savaşa sahiptir. Her kule 8 kata kadar yükseltilebilir. Güç, savunma ve enerji her yükseltme ile artacaktır.


Bloons TD Battles Enerji Hilesi


Oyuncular, Monkey Tower Boost'u kullanarak maymun kulesinin enerjisini hızla şarj edebilir. Bu işlevi kullanırken, maymun kulesi bir süre daha hızlı saldıracaktır. Oyuncu Saldırı modunu yaşıyorsa, oyuncu, rakiple savaşırken balonun gücünü artırmaya yardımcı olmak için Bloons Boost'u kullanabilir. Bloons TD Battles'da kontrol etmek oldukça basit. Hareket etmelerine ve etkileşime girmelerine izin vermek için herhangi bir maymunun üzerine gitmeniz yeterlidir. Super Monkey'i yuvarlayın, lazer silahını kullanmasına yardımcı olacaktır. Maymunun saldırması için, nişan almaları ve ateş etmeleri için Sniper Monkey'e dönün.


Bloons TD Battles Karakter Hilesi


Dramatik savaşların yanı sıra Bloons TD Battles, toplamanız için 16'dan fazla çekici özel başarı sunar. Bu başarılar, AI savaşları veya çevrimiçi PvP maçı ile karşılaşmadan elde edilir. Arkadaşlarınızla rekabet etmek için onları Facebook'ta paylaşın. Bloons TD Battles, Assault, Battle Arena ve Defensive dahil olmak üzere üç ana oyun moduna sahiptir. Saldırı modunda oyuncular, balonları doğrudan kullanarak rakibini ezmeye çalışır. Başlangıçta balonlar oldukça yavaş uçacak. Ancak 30. turdan itibaren tüm balonlar tur başına% 20 hız artacaktır. Bu modun mekanizması saldırgan olsa da oyuncular savunmayı ihmal etmemelidir. Kulenizi rakibin saldırılarından korumaya çalışın.


Bloons TD Battles APK son Sürüm


Savunma modundan başlayarak, oyunculara 75 $ teklif edilecek. Oyuncunun görevi, savunmayı artırmanın ve mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmanın yollarını bulmaktır. Artış gelir paketini satın alarak, savunma da artar. Bekleme süresi ayrıca gelir artışına da bağlıdır. Oyuncular gelirlerini maksimum 3.000 $ 'a çıkarabilirler. Battle Arena modunda oyuncular, dünyadaki diğer birçok oyuncuyla rekabet eden arenaya katılabilecekler. Çok sayıda madalya olduğunda, oyuncunun sıralaması yükselir. En iyisi olurken oyuncular özel avantajlar elde edecekler.


Btd Battles APK 2022


Daha yüksek bir seviyeye ilerledikçe, topların hareket hızı, sayısı, gücü artar. Çok zayıf silahlar kullanırsanız, kulenize saldırmak için hücum eden balon dalgasının önüne geçemezsiniz. Bu nedenle, yeni silahlar satın alın ve savunmayı artırmak için onları yükseltin. Her zafer bir bonus getirecek, bunu silahları yükseltmeye devam etmek için kullanabilirsiniz. Her savaştan önce, görünecek balonların özellikleriyle ilgili bilgileri önizleyebilirsiniz. Bu, bu tür balonlara karşı avantajı olan savunma kulelerini seçmenize yardımcı olacaktır.


Bloons td battles 6.5.2 mod apk


Balonlar daha yavaş hareket edecek ve virajlı yollarda kümelenecek. Bunları hızla yok etmek için bu konumlara daha fazla kule düzenlemelisiniz. Sınırsız Madalyon: Madalyalar oyunun ana para birimidir, alışveriş ve yükseltme aktiviteleri için ödeme yapmanıza yardımcı olur. APKMODY tarafından sağlanan MOD APK sürümü ile oyunun başında bir sürü Madalya var. Bloons TD Battles, uzun ve stresli bir günün ardından stresi atmaya uygun ilginç bir kaleci oyunudur. Oyundaki grafikler ve ses efektleri oldukça eğlenceli, oynadığınız her oyun için eğlencenin artmasına yardımcı oluyor.


Bloons TD Battles İndir (MOD, Sınırsız Madalyon Hilesi)


Bir önceki android oyun Bouncemasters APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar