Bouncemasters Para Hileli MOD APK [v1.6.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Bouncemasters Para Hileli MOD APK [v1.6.0] 1 Bouncemasters Para Hileli MOD APK [v1.6.0] 2 Bouncemasters Para Hileli MOD APK [v1.6.0] 3 Bouncemasters Para Hileli MOD APK [v1.6.0] 4 Bouncemasters Para Hileli MOD APK [v1.6.0] 5 Bouncemasters Para Hileli MOD APK [v1.6.0] 6

Bouncemasters Para Hileli MOD APK [1.6.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Mümkün olduğu kadar bir pengueni ileriye fırlatın.


Bouncemasters 1.6.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız elmas hilesi

Bouncemasters - Hevesli bir animatör müsünüz? Boş olduğumda küçük ekranda komik ve sevimli dizilerle bir saatimi geçiriyorum. Ve bir bölümünü kaçırmadığım filmlerden biri de 2014 yılında vizyona giren American Penguins Of Madagascar. Penguenlerin neşeli gülümsemeleri ile çok eğlendim. Ve o andan itibaren penguenleri daha çok seviyorum. Son zamanlarda Bouncemasters'ı denedim! oyun deneyimi! Playgendary yayıncısının. Bu oyun sadece sevimli penguenlerin görünümü değil, aynı zamanda oyun tarzı da oldukça eğlenceli!


Bouncemasters v1.6.0 MOD APK


Bouncemasters Seni uzak Arktik'e ve soğuğa götürürüm. Burada penguenler, kutup ayıları, yunuslar ve hatta fokları bulacaksınız. Bu oyunda arkadaşınız olacaklar. Mekanizmada, ekranınızın başında, büyük bir sopası olan beyaz bir ayı sizi uzaklaştırmak için gücünüzü kullanacaktır. Yolda, fok veya balina gibi arkadaşlar, daha uzağa uçmanız için sizi ileri doğru itecektir.


Bouncemasters Hile Apk


Oyunun her seviyesinde, yüksek puan almak ve arkadaşlarınızı geçmek için belirli uzunluklarda mesafelerden uçmanız gerekir. Uçuşunuz sırasında büyük karınlarla karşılaşırsınız veya kar taneleri ile daha da uzağa itilirsiniz. Testi geçemezseniz, köpekbalıkları sizi yer; kimse bunun olmasını istemez. Ve oyuna başladığınızda, penguenin uçmasını etkileyecek olan ayının kontrolörü olacaksınız. Kuş yukarıdan atladığında ekrana dokunarak doğru ve güçlü atışı vurmanız gerekiyor; atış ne kadar doğru olursa kuş uçup gider. Aynı zamanda uçuş sırasında kuşunuz değerli altın paraların yanı sıra füze gibi destek eşyalarını da toplayabilir.


Bouncemasters 1.6.0 Para Hile Apk


Canlı grafiklere sahip, titizlikle oluşturulmuş, çeşitli renklerle birleştirilerek yeni bir alan yaratan, kendinizi Kuzey Kutbu'nda değil, biraz soğuk hissettiren bir oyundur. Ayrıca, bu oyundaki hayvanlar büyüleyici çizgi film tarzıdır. Fiziksel hareket çok pürüzsüz, deneyim sırasında sarsıntı veya gecikme yok. Üstelik Bouncemasters! Ses sistemi keyifli, oyuncular için heyecan duygusu yaratıyor.


Bouncemasters 1.6.0 Elmas Hile Apk


Uçmaya hazır mısın? Bu oyuna katılın ve penguenle uzak cennete uçun. Şu anda, bu oyun android ve IOS'ta ücretsiz olarak yayınlandı. Bu oyunu indirebilir ve boş zamanlarınızda istediğiniz yerde çevrimdışı deneyimleyebilirsiniz.


Bouncemasters APK DAYI


Fikri yeni olmaktan uzak, eğlenceli ve heyecan verici bir arcade oyunu, ancak bu durumda, geliştiriciler oyun endüstrisinin tüm en son gelişmelerini uygulamaya çalıştı. Ve bu yüzden, göreviniz kahramanı çeşitli cihazlar aracılığıyla uzun süreli bir uçuşa göndermeye çalışmak ve ne kadar uzaksa o kadar iyidir. Belki ilk bakışta oyun kolay görünebilir, ancak sadece denemek zorundasın ve uzun süre bırakamayacaksın çünkü her yeni kayıt sana bir tatmin duygusu verecek.


Bouncemasters indir (MOD, Para / Elmas Hilesi / Premium)


Bir önceki android oyun Coromon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar