Escape Tank Hero War Battle Multiplayer Mega Hileli MOD APK [v2.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Escape Tank Hero War Battle Multiplayer Mega Hileli MOD APK [v2.3] 1 Escape Tank Hero War Battle Multiplayer Mega Hileli MOD APK [v2.3] 2 Escape Tank Hero War Battle Multiplayer Mega Hileli MOD APK [v2.3] 3 Escape Tank Hero War Battle Multiplayer Mega Hileli MOD APK [v2.3] 4 Escape Tank Hero War Battle Multiplayer Mega Hileli MOD APK [v2.3] 5

Escape Tank Hero War Battle Multiplayer Mega Hileli MOD APK [2.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Farklı araziler ve düşmanlarla yüzlerce zorlu şaşırtıcı seviyenin üstesinden gelmeye çalışmak zorunda kalacaklar.


Stylish - Escape Tank Hero War Battle Multiplayer 2.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Dumb Enemy
Oyun size daha önce hiç yaşamadığınız yeni ve benzersiz deneyimler sunuyor. Oyuncular kendileri için uygun tank kahramanlarını seçecek ve onları en modern ve gelişmiş silahlarla donatacak. Heyecan verici atış savaşlarına katılabilecek ve güzel ve dramatik dövüşlerin tadını çıkarabileceksiniz. Stylish - Escape Tank Hero War Battle Multiplayer oyununa girmek için neyi bekliyorsunuz?


Stylish - Escape Tank Hero War Battle Multiplayer v2.3 MOD APK


Stylish - Escape Tank Hero War Battle Multiplayer, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli farklı tanklar sunar. Tanklar son derece yeni ve özgün olarak tasarlandı ve tanklarınızı çeşitli renklerde giydirebilirsiniz. Oyuncular en modern ve gelişmiş tanka sahip olabilmek için dikkatli seçim yapmalıdır. Ayrıca, oyuncuların arabalarını daha da sağlam hale getirmek için daha yüksek seviyelere yükseltmelerine izin verilir.


Stylish - Escape Tank Hero War Battle Multiplayer Para Hilesi


Oyuncular kendileri için modern tanklar seçmeli ve onlara çeşitli silahlar sağlamalıdır. Stylish'a gelince, tankınız için büyük yıkım gücüne sahip her türlü silahı hazırlamanız gerekiyor. Bu, arabanızı daha da güçlendirerek düşmanlara karşı savaşma sürecinde size çok yardımcı olur. Her mücadeleden sonra oyuncular daha fazla yeni ve benzersiz silah alacaklar.


Stylish - Escape Tank Hero War Battle Multiplayer Hile Apk


Stylish'ta oyuncuların çeşitli heyecan verici ama zorlu görevlerle yüzleşmesi gerekir. Yüzlerce farklı oyun seviyesinin üstesinden gelmeye ve bu azılı düşmanları yenmeye çalışmanız size yardımcı olacaktır. Oyun, oyunun zorluğunu artırmak için birçok farklı zorlu arazi türü sunar. Oyuncunun çevresi tehlikelerle dolu, bu yüzden tetikte olmanız ve ani saldırılara karşı her zaman hazır olmanız gerekiyor. Görevler, dövüş yeteneğinize meydan okumak için düzenlenmiştir.


Stylish - Escape Tank Hero War Battle Multiplayer Apk indir


Oyuncular, mevcut haritalara göre yukarıdaki maçlara katılabilir veya kendi haritalarını oluşturabilir. Renkli haritalar sizi farklı heyecan verici savaşlara götürecek ve oyuncular hissetmek için kendi ayrı haritalarını yaratma hakkına sahip olacak. Sadece bu değil, bu oyunda tanklar arasındaki savaşlar da basit bir şekilde yürütülüyor. Oyuncular ayrıca her zaferden sonra daha fazla yeni tankın kilidini açabilir.


Stylish - Escape Tank Hero War Battle Multiplayer indir (MOD, Aptal Düşmanlar)


Bir önceki android oyun Samurai Flash APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar