StrikeBox Mega Hileli MOD APK [v2.2.98]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
StrikeBox Mega Hileli MOD APK [v2.2.98] 1 StrikeBox Mega Hileli MOD APK [v2.2.98] 2 StrikeBox Mega Hileli MOD APK [v2.2.98] 3 StrikeBox Mega Hileli MOD APK [v2.2.98] 4 StrikeBox Mega Hileli MOD APK [v2.2.98] 5 StrikeBox Mega Hileli MOD APK [v2.2.98] 6

StrikeBox Mega Hileli MOD APK [2.2.98] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu, sanal alan öğelerine sahip çok oyunculu bir birinci şahıs nişancı oyunudur.


StrikeBox 2.2.98 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı modu
  2. GodMode Araç
  3. Anında Öldürme
  4. Seri ateş hilesi
  5. Maksimum Doğruluk
  6. Ücretsiz alışveriş
  7. Hepsinin kilidini aç
  8. Reklamsız
StrikeBox, oyunculara keyfini çıkarabileceğiniz heyecan verici silahlı çatışmalarla özgür bir dünya sunuyor. Karşınıza çıkan düşmanları yenmek için takım arkadaşlarınıza katılabilirsiniz. Aynı zamanda, seviyede meydana gelebilecek garip öğelerin sayısı da nadir değildir ve oyuncunun deneyimini değiştirir. Ayrıca silahların sayısı da oyuncuları meraklandırıyor ve birçok düşmanla karşılaştıklarında onlara yardımcı oluyor.


StrikeBox v2.2.98 MOD APK


StrikeBox'ta oyuncular, sürekli silahlı çatışmaların yaşandığı bir sandbox dünyasını deneyimleyecek ve tabii ki, hissedebilecekleri heyecan verici ve eğlenceli deneyimler de getiriyor. Diğer oyunculara karşı takımlarına katılacaklar ve silahlarını mümkün olduğu kadar çok düşmanı yok etmek için kullanacaklar. Ancak bu bazen oldukça zor olacaktır çünkü bazı öğeler oyun ekranının içinde görünebilir ve oyunu zorlaştırabilir.


StrikeBox Para Hilesi


Android shooter oyunlarına özgü kontrollerle her şeyi birinci şahıs bakış açısıyla izleyeceksiniz. Karakterin aktivitelerinin detaylarını kontrol etmek için çok fazla manipülasyon yapacaksınız ve herhangi bir nesneyi hareket ettirmek için bulabileceğiniz yeni bir özellik var. Spesifik olarak, silahınızdan bir ışını ateşleyecek ve kamerayı istediğiniz konuma çevireceksiniz. Bu, düşmanlardan gelen saldırılara karşı bir savunma oluşturmanıza yardımcı olabilir.


StrikeBox Mermi Hilesi


StrikeBox'ta diğer oyuncularla bir maça katılacaksınız ve amacınız mümkün olduğunca çok puan kazanmak. Tabii ki silahlar alacaksınız ve onları yok etmek için başka karakterler bulacaksınız. Aynı zamanda çevre faktörü ile kullanıcılar diğer oyuncuları kolayca bularak oyun içi hedeflerini tamamlamaya başlayabilirler. Ancak bazen işler farklı olacak ve oyunculara neşe getirecek.


StrikeBox Hile Apk


Göz önünde bulundurmanız gereken ilk faktör, oyunda görünebilecek araç sayısıdır. Kolayca yaklaşabileceğiniz ve sürebileceğiniz farklı araç türleri vardır. Aynı zamanda, bazılarının yararlanabileceğiniz güçlü saldırıları da vardır. Yani yerin yanı sıra bazı oyuncular helikopterlerle havaya da uçabiliyor ve aşağıdaki düşmanlara saldırabiliyor. Alttaki oyuncuların her an size saldırabileceğini unutmayın.


StrikeBox Apk indir


Oyun ekranında beliren canavarlar da insanlardan daha büyük boyutlara sahip olduklarında can sıkıcı bir faktördür. Yani sadece birkaç basit hareketle, ateşi serbest bırakan bir ejderha gibi sizi anında yere serebilirler.


StrikeBox Apk Son Sürüm


StrikeBox'a gittiğinizde savaşta kullanabileceğiniz silahlara hayran kalacaksınız. Farklı düşmanlarla karşılaştığınızda bunları istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz ve sizin için birçok heyecan verici seçenek var. Spesifik olarak, bir keskin nişancı ile uzun menzilli hedeflere saldırabilir veya güçlü bir makineli tüfekle canavarları yok edebilirsiniz. Ek olarak, el bombası fırlatıcıları da havada düşmanları vurmak için mükemmel bir şekilde uygundur.


StrikeBox indir (MOD, Mega Menu)


Bir önceki android oyun Combat Assault SHOOTER APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar