Fish idle Mega Hileli MOD APK [v5.0.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Fish idle Mega Hileli MOD APK [v5.0.3] 1 Fish idle Mega Hileli MOD APK [v5.0.3] 2 Fish idle Mega Hileli MOD APK [v5.0.3] 3 Fish idle Mega Hileli MOD APK [v5.0.3] 4 Fish idle Mega Hileli MOD APK [v5.0.3] 5 Fish idle Mega Hileli MOD APK [v5.0.3] 6

Fish idle Mega Hileli MOD APK [5.0.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Balık tutma simülatörü oyunlarını sever misiniz?


Fish idle 5.0.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MOD
  2. Hareket hızı çarpanı [x1 – x10]
  3. Maksimum saklama bölmesi
  4. Uzaktan balık tutma
  5. Sınırsız elmas hilesi
  6. Sınırsız altın hilesi
  7. Sınırsız yiyecek hilesi
  8. Reklamsız
Balık tutma temalı oyunların güçlü gelişimi, her zaman oyunculara mutlak rahatlama veya ferahlık getirme tarzını izlemiştir. Neyse ki, Fish Idle o belirli tema ve tarza sahip bir oyundur ve oyuncuların bir balıkçı imparatorluğu kurmaları için Idle mekaniği ile birleştirir. Oyunun etkileyici yanı, balık yakalama yolculuğunu daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirmek için yüksek bir tempoya ve güzel grafiklere sahip olmasıdır. Ayrıca herkesin rekabet edebileceği ve açık denizde balık avlarken kimin en yetenekli olduğunu bulması için çevrimiçi bir modu vardır.


Fish idle v5.0.3 MOD APK


Çoğu balık tutma oyunu, oyuncuların rahatlaması için hafif bir his ve deneyime sahiptir. Fish Idle oyunu da bunlardan biridir, bu nedenle oynanışı basittir ve oyuncular her zaman, her yerde rahatça balık tutabilir. Ancak avlanma süreci farklıdır; yani oyuncu, balıkçı teknelerini balıkçılık alanlarına yönlendirmeli ve balıkçılık alanları kaybolmadan önce mümkün olduğunca çok balık tutmalıdır. 


Fish idle: hooked tycoon hile APK


Maksimum ağırlığa ulaştıktan sonra, kendilerini geliştirmek ve tüm ekipmanları yükseltmek için balıkları satmaya veya başka birçok amaç için kullanmaya getirebilirler. Ayrıca, balık tutma teması etrafında dönen, oyuncuların balık tutmanın özünün tadını çıkarması için oyunu daha zengin ve daha rahat hale getiren birçok olağanüstü mini oyuna sahiptir.


Fish idle Apk PARA Hilesi


Oyundaki balıkçı teknesi yükseltme sistemi zengindir ve birçok çekici seçeneğe sahiptir ve oyuncular üstün balık tutma performansı ve rahatlığı için bunları kalıcı olarak yükseltebilirler. Ayrıca, oyuncular mevcut teknelerini yükseltmeye hak kazandığında, önceki tekneden daha fazla balık avlamak için yeni teknelerin kilidini açabilirler. 


Fish idle apk indir


Bununla birlikte, her teknenin kendine özgü yükseltmeleri vardır ve oyuncular, büyük kapasitede balık avlarken en iyi performans için yeteneklerini optimize edebilirler. Oyun, birçok farklı türde tekneyi sürekli olarak güncelleyecek ve bunlardan bazıları, balık tutma hızlarını ve bunlardan elde edilen geliri artırmak için etkileyici ekipman veya bileşenlere sahip olacak.


Fish idle apk hile


Oyuncular manuel balıkçılıktan bıktıysa, Fish Idle bir iş kurmalarına ve bir balıkçı birliği kurmalarına izin verecek işlevsellik sunacak. Tüm üyeler otomatik olarak balık tutmaya gidecek ve oyuncuların yalnızca onları makul bir fiyata toplaması ve bazı özel mağazalara balıkları genişletmeye veya satmaya başlaması gerekiyor. Oyuncunun ilişkisi, aynı anda birçok restoran veya tüccarla sürekli alışveriş yaparken de büyük ölçüde genişletilebilir. Oyuncuların balıkçılıktan elde ettikleri gelir, onlara lüks ve müreffeh bir hayat getirebilir, böylece işi yeni zirvelere genişletebilir.


Fish idle Elmas Hilesi


Fish Idle, balık yakalamanın yanı sıra, oyuncuların dünya çapında çeşitli denizlerden nadir bulunan balık türleri ile birkaç önemli koleksiyonu tamamlamasına da neden olacak. Her balık türünün farklı değerleri vardır ve oyuncular bile kullanımlarını araştırabilir veya bir akvaryumda tutabilir. Oyuncular sürekli olarak birçok yeni balık türüne sahip olduklarında birçok çekici seçenek ortaya çıkacak ve böylece daha cömert ödüller almak için birçok kişisel başarı veya görev tamamlanacak.


Fish idle apk Oyun indir club


Fish Idle, oyunculara esnek ve zengin bir boşta oyun deneyimi sunmak için balık tutma öğesini kullanır. Ayrıca oyuncuların balıkçılıktan gelen tüm potansiyelden yararlanmaları için pek çok beklenmedik unsur içerir. Tabii ki, eğlencesi ve rahatlaması sonsuzdur, bu nedenle oyuncular sonsuz balık tutkusu ile her zaman, her yerde oyunun tadını rahatça çıkarabilirler.


Fish Idle Hooked Tycoon İndir (MOD, Menü / Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Pocket Build APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar