Truck World Brasil Simulador Para Hileli MOD APK [v0.0.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Truck World Brasil Simulador Para Hileli MOD APK [v0.0.4] 1 Truck World Brasil Simulador Para Hileli MOD APK [v0.0.4] 2 Truck World Brasil Simulador Para Hileli MOD APK [v0.0.4] 3 Truck World Brasil Simulador Para Hileli MOD APK [v0.0.4] 4

Truck World Brasil Simulador Para Hileli MOD APK [0.0.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun heyecan verici müzikleri, gerçekçi kamyon motoru sesleri ve engellerin üzerinden geçerken lastik sürtünmesinin sesi sizi yarış ruhuna sokacak.


Truck World Brasil Simulador 0.0.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

NOT: Etkinleştirin ve garajdan kamyon satın alın!

Truck World Brasil Simulador ile Brezilya'da bir kamyon yarışı simülasyonunun keyfini çıkarın. Oyun, parkurda bir dizi engelle zorlu kamyon yarışı görevleri sunar ve kamyonun hız kontrol aracını yaratıcı bir şekilde kullanarak kamyonu çeşitli araçlarla yükseltmenize olanak tanır.


Truck World Brasil Simulador v0.0.4 MOD APK


Yarış sırasında büyük bir teçhizatı kontrol ediyorsunuz. Truck World Brasil Simulador arayüzü, yarış ekranlarınızı başlatmak için kullanabileceğiniz kamyon kontrol seçeneklerine sahiptir. Başka bir oyuncuya karşı yarışıyorsanız, onları tekmeleyerek daha fazla kamyonun kilidini açmanıza yardımcı olacak bonuslar kazanacaksınız. 


Truck World Brasil Simulador Para Hilesi


Kamyonlarla uzun mesafelerde yarışmak daha güçlü bir araç gerektirir. Yarışa devam etmen gerekiyorsa, o kamyona biraz yağ alman gerekecek. Kamyona yakıt ikmali yapabilmeniz için her yere dağılmış benzin istasyonları olacak, ancak sizi yarıştan geçirmeye yetecek kadar yakıtınız olduğundan emin olmak için yine de yağ seviyesine dikkat etmeniz gerekecek. 


Truck World Brasil Simulador Altın Hilesi


Kamyon yarışı oyunu, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir araba yelpazesine sahiptir. Her ikisi de çeşitli oyun modları ve benzersiz hisler sunan bir ağır kamyon veya bir tanker kamyonuyla yarışabilirsiniz.


Truck World Brasil Simulador Kamyon Hilesi


Brezilya'da aynı parkuru kullanarak tek bir rakibe veya geniş bir rakip alanına karşı savaşabilirsiniz. Her modelin ayrıntılı açıklamaları ve nasıl kullanıldığı dahil olmak üzere heyecan verici yarış arabaları koleksiyonu hakkında daha fazla bilgi edinin. Her modele özgü olarak, artan sürtünme ve rekabette en yüksek hızlar gibi nitelikler vardır… 


Truck World Brasil Simulador Hile Apk


Gökkuşağı rengine sahip bir yarış arabası seçin ve ardından rakiplerinizin kıçlarını kolayca tekmeleyene kadar üzerinde ince ayar yapın. Yeterince ekstra para kazandıysanız, bunu yarış arabanızın modelini ve bileşenlerini yükseltmek için kullanabilirsiniz. 


Truck World Brasil Simulador Apk indir


Oyunun görselleri çarpıcı ve çekici, birçok lüks araba türü ve Brezilya genelinde göz alıcı konumlar. Oyunun sanal arazisi, yarışırken keşfedebileceğiniz Brezilya ovalarının ve zirvelerinin güzelliğini sunuyor. Oyunun heyecan verici müzikleri, gerçekçi kamyon motoru sesleri ve engellerin üzerinden geçerken lastik sürtünmesinin sesi sizi yarış ruhuna sokacak.


Truck World Brasil Simulador indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun The Doomsland Survivors APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar