City Island 5 Para Hileli MOD APK [v3.35.3]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
City Island 5 Para Hileli MOD APK [v3.35.3] 1 City Island 5 Para Hileli MOD APK [v3.35.3] 2 City Island 5 Para Hileli MOD APK [v3.35.3] 3 City Island 5 Para Hileli MOD APK [v3.35.3] 4 City Island 5 Para Hileli MOD APK [v3.35.3] 5 City Island 5 Para Hileli MOD APK [v3.35.3] 6

City Island 5 Para Hileli MOD APK [3.35.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin! Şehri en iyi ben güzelleştiririm diyorsanız bu oyun tam size göre.


City Island 5 MOD APK 3.35.3 AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi (Harcadıkça artar)
  2. Altın hilesi (Harcadıkça artar)

Şehir kurma simülasyon oyunları, oyunculara hayallerindeki şehri yönetmede genellikle en otantik deneyimi sunar. Birçok oyun, oyuncuların şehirlerini her zaman, her yerde yönetmenin keyfini çıkarabilmeleri için çeşitli oyunların yanı sıra çarpıcı 3D grafikler de uygular. Ve Android platformu için, bir dizi inşaat ve yönetim simülasyon oyunu City Island olarak adlandırılır. Bu makalede, dünyanın dört bir yanından birçok yeni mimari desen içeren geliştirilmiş grafiklerle serinin 5. oyunu City Island 5'e atıfta bulunulacak. 


City Island 5 Para Hilesi


Oyuncu şehrin hizmete girmesini istiyorsa, sakinlere ve elektrik, yiyecek, su ve diğer birçok öğe gibi diğer temel işlevlere ihtiyacı vardır. Oyuncular ilk konut mahallesini inşa etmeye başlayacak ve bir süre gelir elde etmeye başlayacaklar. Sırada, tüm şehir için temel unsurları sağlayan işlevsel binaların inşası var. Ve son olarak, işler, ulaşım ve çok daha fazlası gibi hizmetleri sağlayan binalar, bir şehrin ihtiyaç duyduğu tüm olanakları. Oyuncu aynı binaların çoğunu inşa edebilir, ancak şehre getirdikleri işlevler ve hizmetler gibi binanın çeşitliliğine öncelik vermeleri gerekir.


City Island 5 Altın Hilesi


City Island 5'te, görev sistemi temel işlevdir ve aynı zamanda oyuncuyu oyunun tüm işlevlerinde veya oynanışında yönlendirmenin bir yoludur. Oyuncunun seviyesine bağlı olarak görev sistemi değişiklik gösterecek ve oyuncuların hemen yanıt verebilecekleri gereksinimler var. 


City Island 5 MOD APK


Görev sistemi oyunculara EXP, binalar ve oyunun para birimi gibi birçok çekici ödül verecek. Oyuncu seviye atladıkça, oyun şehrin alanını genişletmek, yeni işlevlerin kilidini açmak, şehir performansını iyileştirmek ve yeni bina türleri ortaya çıkarmak gibi yeni şeylerin kilidini açar. Oyuncular belirli bir seviyeye ulaştığında, daha fazla şehir inşa etmeye başlamak için yeni adaların kilidini açacaklar.


City Island 5 Build Town City Hile APK


Belediye başkanının yaratıcılığı sayesinde bir şehir daha çeşitli hale gelir, bu nedenle oyuncular şehri mevcut tüm binalarla daha güzel hale getirmelidir. İnşa sistemi birçok hatta çeşitli bölümlere ayrılmıştır ve oyuncuların tüm içeriği sınıflandırmak için çok yönlü bir filtreye ihtiyacı olacaktır. Oyuncular yollar ve eğlence, konut, sanayi, iş vb. Gibi birçok alan inşa edebilir. Tabii ki, oyuncu şehri daha canlı hale getirmek için mevcut tüm evleri taşıyabilir, hatta cephesinin yönünü değiştirebilir. Seviye atladıkça, oyun yeni içeriğin kilidini açacak ve ayrıca şehrin gelişmesi için bol miktarda harika performansa sahip olacak.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar