Metal Squad Para Hileli MOD APK [v1.9.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Metal Squad Para Hileli MOD APK [v1.9.0] 1 Metal Squad Para Hileli MOD APK [v1.9.0] 2 Metal Squad Para Hileli MOD APK [v1.9.0] 3 Metal Squad Para Hileli MOD APK [v1.9.0] 4 Metal Squad Para Hileli MOD APK [v1.9.0] 5 Metal Squad Para Hileli MOD APK [v1.9.0] 6

Metal Squad Para Hileli MOD APK [1.9.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyun sizi bir dizi klasik seviye, çeşitli düşmanlar ve Boss savaşlarına götürecek.


Metal Squad 1.9.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi
  2. Sınırsız Para Hilesi
  3. Reklamsız

Efsanevi Contra serisini daha önce denediyseniz Metal Squad'ı görmezden gelmeniz için hiçbir neden yok . Dürüst olmak gerekirse, bu iki ürün arasında herhangi bir bağlantı yok, ancak kısaca bakarsanız, bunların oldukça benzer oynanışa sahip iki oyun olduğunu hemen görebilirsiniz. İki oyun arasındaki nesilde birkaç on yıllara kadar bir boşluk olmasına rağmen, Contra'nın nefesi oyun boyunca hala derinden ifade ediliyor. "Metal Squad", Android cihazınızda oynayabileceğiniz en heyecan verici atış dövüş deneyimini getirecek.


Metal Squad v1.9.0 MOD APK


Metal Squad, oyuncuların efsanevi çekim sahnelerine katılmalarını sağlar. Canavarların ve sürekli zorlukların yanı sıra ezici sayıda düşmanın olduğu birçok zorluktan geçmeniz gerekecek. Oyun, oyuncuların her gün kendilerine gelen en zorlu savaşı hissetmelerini sağlayan birçok kurgusal ve kurgusal unsurla geleceğin dünyasında geçiyor. "Metal Squad" oyuncuları yandan kaydırma operasyonuna ittiğinde çekici bir görsel tasarımla, düşman sizinle savaşmak için en gelişmiş silahlarla donatılacak.


Metal Squad Para Hilesi


Metal Squad, oyuncuların Contra gibi bir savaşta yer alması gerektiğinde gerçek bir nişancı olacak. Tek fark, oyuncunun artık görüntüyü çok daha yüksek bir seviyeye yükseltmiş olmasıdır. Bu nefes kesici fantezi unsurlarıyla daha modern bir savaş olacak. Yavaş yavaş, yeni gelişmeler son aksiyon oyunları gibi olacak; rol yapma kısmı ciddiye alınır. 


Metal Squad Apk indir


Gerçekten de, daha sonra karakterler, ağır silahlar taşırken etraflarındaki her şeyi yok edebilecek daha karmaşık ve büyük olacak şekilde tasarlanır. Ancak rakip de her gün sizinle eşleşmek için pratik yapıyor ve seviye atlıyor.


Metal Squad Madalya Hilesi


Joystick ve işletim sistemine sahip tanıdık kontrol mekanizması, oyuncuların düşmanlarıyla savaşırken daha aktif olmalarına yardımcı olacak. 2D yandan kaydırma tarzında çalıştığı için joystick normalden farklı çalışacak, Contra'ya benziyor. Sağa veya sola sürüklemek, karaktere ileri veya geri hareket etmesini, bir atlama tuşu ve bir aşağı tuşu, mermi çizgisinde gezinmesini ve mayını atmasını söyler. 


Metal Squad Hile Apk


Genel olarak, bu eylem mekanizması eski kuralları takip ediyor gibi görünüyor. Daha eski bir oyuncuysanız, bu mekanizmayı bileceksiniz. Ayrıca ekranın sağ üst köşesinde silah şeklinde küçük bir simge olacak. Üzerine tıklamak, düşmana direnmek için kullandığınız birincil silahları değiştirmenizi sağlayacaktır.


Metal Squad Silah Hilesi


Düşman askerlerini temizlemek için yapılan çekim ekranının ardından boss ile karşı karşıya gelmesi kaçınılmazdır. Bu patronlar genellikle diğerlerinden tamamen farklı tasarlanmış dev karakterler olacak. Tanımlamayı kolaylaştırmak için platformda durmayacak, devasa ve çok daha güçlü olacak. 


Metal Squad Elmas Hilesi


Kanı da çoktur ve ekranın sağ köşesini temsil eder. Canavarlar mermi atacak ve sürekli ve kaçınılması zor saldıracak. Ama hepsinin kuralları var; biraz dikkat ederseniz, yine de hepsini atlatabilirsiniz. Ama bir ihmaliniz yok çünkü kural bunu çabucak değiştirecek.


Metal Squad indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Noblemen 1896 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar