Gangster Crime Dark Knight Para Hileli MOD APK [v1.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Gangster Crime Dark Knight Para Hileli MOD APK [v1.2] 1 Gangster Crime Dark Knight Para Hileli MOD APK [v1.2] 2 Gangster Crime Dark Knight Para Hileli MOD APK [v1.2] 3 Gangster Crime Dark Knight Para Hileli MOD APK [v1.2] 4

Gangster Crime Dark Knight Para Hileli MOD APK [1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Süper Kahramanınızın resmini özelleştirin, ayırt edici hale getirin,


Gangster Crime Dark Knight 1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Suç oyunlarını seviyorsanız, Mafia Gangster Crime Dark Knight'ı deneyin. Şehir sokaklarında her zaman suçlular olacaktır. Bu ücretsiz oyunda, maceralı bir suç hikayesini mafya şehrinin zirvesine çıkarmalısınız. Bu çete ortamında çok azı zirveye ulaşabilir. Açık bir 3B evrende, RPG özelliklerine sahip bir 3B üçüncü şahıs nişancı oyununda yeteneklerinizi test edin. Büyük şehir macerası görevleri sizi bekliyor. 


Gangster Crime Dark Knight v1.2 MOD APK


Bölge kuralları ile korkutucu, ilginç bir dünya göreceksiniz. Kendinize meydan okumaya hazırsanız, kasabadaki herkese kimin gerçek bir gangster olduğunu gösterin, sahte rekabeti ortadan kaldırın ve geniş bir yeraltı imparatorluğu kurun.


Gangster Crime Dark Knight Para Hilesi


Gangster Crime Dark Knight oyununun anlatımı, mafya ve DC dünyasının bir arada yaşadığı, getto sokaklarıyla çevrili büyük ve çağdaş bir metropolde geçiyor. Yüksek binalar ve gösterişli yaşam tarzı bu metropolü bir çöl cenneti yapıyor. Bu kötü metropol asla uyumaz ve ışıklarıyla taş ormana meydan okumaya cesaret eden herkesi davet eder. Bu sürükleyici suç macerasında, başarı ve zafer için çabalayın.


Gangster Crime Dark Knight Silah Hilesi


Daha ciddi hedefler için gerekli oyun malzemelerini elde etmek için heyecan verici macera görevleri sizi bekliyor. Herkesin kendi peşinde olduğu zorlu bir sokak hayatı yaşayacaksınız. Dünyanın sokakları sürekli odaklanmayı talep ediyor çünkü şiddetli silah sesleri uçabilir veya çeteler büyük çaplı silahlı çatışmalara girebilir. Büyüleyici macera görevlerini tamamladıktan sonra, bu ahlaksız metropolü kimin ve nasıl kontrol edeceğinizi biliyorsunuz.


Gangster Crime Dark Knight Mermi Hilesi


Emrinizde, sıkılmayacağınız büyük bir cephaneliğe sahip olacaksınız. Suçlularla mücadeleye yardımcı olur. Serin ve pompalanan ateşli silahlar, oyunu tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Çevikliğinizi, dayanıklılığınızı, ekipman kullanımınızı ve silahlarınızı geliştirin.


Gangster Crime Dark Knight Apk Hile


Silah deposunda çok çeşitli silahlar var. Herkes için bir şey var. En küçük bıçaktan güçlü bir makineli tüfeğe kadar hepsini yönetebilmelisiniz. Kendinizi kabzasına kadar donatırsanız kimse sizi durduramaz.


Gangster Crime Dark Knight Apk indir


Süper Kahramanınızın resmini özelleştirin, ayırt edici hale getirin, çünkü o sizin sanal dövüşçünüz ve modaya uygun görünmelidir. Kahramanınızın görünüşünü sürekli olarak değiştirebilirsiniz. Kendi gangsteriniz için geniş bir giyim mağazası hizmetinizdedir. Mağazada şapkalar, beyzbol şapkaları, maskeler, gözlükler, komik kostümler, peruklar, şık ayakkabılar, kıyafetler ve çok daha fazlası bulunabilir. Çeşitli giysi parçaları, kahramanınızın sağlığını, çevikliğini veya dayanıklılığını artırır. Bazı olaylar ek süper güçler sağlar.


Gangster Crime Dark Knight Apk Son Sürüm


Mağazadan ilk yardım çantası ve vücut zırhı satın alınabilir. Bu temel öğeler, şehrin sokaklarında da elde edilebilir veya rakiplerden ele geçirilebilir. Çatışmada hayatta kalmanıza yardımcı olmak için savunma ve sağlık iyileştirme öğelerini önceden stoklayın.


Gangster Crime Dark Knight Elmas Hilesi


Oyun boyunca seçebileceğiniz birkaç araba var. Şehir otomobilleri ve spor arabaları. Mağazada kovalamacadan hızla kaçmanızı sağlayacak güçlü motosikletler var. Güçlü ve donanımlı bir tank sizi bekliyor; tank oyundaki en etkili araçtır ve hiçbir mafya üyesi onunla sizi durduramaz.


Gangster Crime Dark Knight indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Ninja Survivors Online APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar