Evil Nun 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 8)
Evil Nun 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.6] 1 Evil Nun 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.6] 2 Evil Nun 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.6] 3 Evil Nun 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.6] 4 Evil Nun 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.6] 5 Evil Nun 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.6] 6

Evil Nun 2 Reklamsız MOD Menü APK [1.1.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Korku oyunu 2. serisi ile korkutmaya devam ediyor.


Evil Nun 2 1.1.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamları devre dışı bırakmak için ücretsiz satın alma;
  2. Oyuna başladıktan sonra, aptal botları açabileceğiniz mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın (sizi öldüremezler).
Evil Nun 2 ürkütücü atmosferi, çok sayıda odası ve konumu, sırları ve bilmeceleri ile zorlu bulmacalarıyla oyunun ilk dakikalarında sizi fethedecek renkli bir korkunun devamı. Burada kendinizi hayalet canavarların yaşadığı ve en tehlikelisinin karanlık bir geçmişi olan rahibe Madeleine olduğu ürkütücü bir evde bulacaksınız. Yolda buluşan kimseyi bağışlamaz, korkunç bir hayaletle yüzleşmeye, tüm sırlarını çözmeye ve özgürlüğe bir çıkış yolu bulmaya, hayatınızı kurtarmaya hazır mısınız?


Evil Nun 2 v1.1.6 MOD APK


Bu korku macerasında odaları keşfetmeli, faydalı öğeler bulmalı, bulmacaları çözmek için bunları birleştirmeli ve bu odada yaşayan canavarların sizi duymaması için olabildiğince sessiz olmalısınız. Bir canavar bulursanız, hayatta kalmak ve rahibenin en korkunç sırlarını çözmek için zamanınız olması için hemen saklanmanız tavsiye edilir. Ayrıca Evil Nun 2: Origins Hidden Escape Adventure'da, kötü rahibenin dünyasını bir kez ve sonsuza kadar temizlemenize yardımcı olacak güçlü silahlar bile üretebilirsiniz.


Evil Nun 2 1.1.6 Para Hile Apk


Korku oyunları 3D, perili ev oyunları, macera kaçış oyunları ve her tür korku oyununun büyük bir hayranı olduğunuzu biliyoruz, ancak gerçekten beklediğiniz şey Nun oyununu tekrar oynamak. Duyduğun tüm korkunç hikayelerden ve oynadığın tüm terör oyunlarından, bu korkunç büyükanneninki en kötüsü ve onu sevdiğinizi biliyoruz!


Evil Nun 2 1.1.6 Son Sürüm Apk


Bu yüzden onu şimdiye kadar yaptığımız en korkunç kaçış oyunlarından birinde geri getiriyoruz! Burada, Bay Meat gibi bir seri katille veya hatta Ice Scream, Rod'daki korkutucu dondurmacı adamla aynı düzeyde tehdit içeren tehlikelerle karşılaşacaksınız. "Merhaba komşu!" deyin yine en sevdiğiniz korku karakterlerinden birine.


Evil Nun 2 1.1.6 Hile Apk


Tüm ücretsiz korkutucu oyunlardan "Evil Nun 2", size en çok kabusu, herhangi bir korku hikayesinden daha fazla verecek olan oyundur. Çocuklar için korku oyunları istiyorsanız, bu kesinlikle sizin oyununuz değil, çünkü oyunumuz bir korku kaçış odasının endişesini hissederken kesinlikle size iyi bakacaktır.


Önceki android oyun Flight Simulator 2d APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 8 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar