Castle Cats Para Hileli MOD APK [v3.3.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Castle Cats Para Hileli MOD APK [v3.3.1] 1 Castle Cats Para Hileli MOD APK [v3.3.1] 2 Castle Cats Para Hileli MOD APK [v3.3.1] 3 Castle Cats Para Hileli MOD APK [v3.3.1] 4 Castle Cats Para Hileli MOD APK [v3.3.1] 5 Castle Cats Para Hileli MOD APK [v3.3.1] 6

Castle Cats Para Hileli MOD APK [3.3.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Güçlü bir savaşçı ordusu oluşturmak için 60'tan fazla benzersiz kedi kahramanı bulmanız ve seçmeniz gerekiyor


Castle Cats 3.3.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Çok para hilesi
  2. Gerçek parayla ücretsiz alışveriş.
Castle Cats'deki ilginç arenaya girin ve bu oyunun neden kullanıcılar için bu kadar çekici olduğunu öğrenin. Rol yapma oyununda kendi cesur kedi savaşçı ordunuzu kurun, güçlenen kötü lord "Pugomancer" ı durdurmak ve Catania krallığını kurtarmak için savaşın. Castle Cats, savaşçı kediler arasındaki savaşı son derece şiddetli bir şekilde başlatıyor. ancak "Kale kedileri" bir rol yapma oyunu aksiyonu olarak bilinir, ancak oyuncular oyun deneyimi sırasında kendilerini ağır hissetmezler.


Castle Cats v3.3.1 MOD APK


"Carpet Kitty" ve "Sling a Kitty" adlı iki sıradan oyunun piyasaya sürülmesinden sonra, geliştiriciler eski hedeflere hitap edebilecek başka bir oyun yaratmayı hedefliyor. İlk olarak piyasaya sürülen oyunların en seçkin özelliklerini bünyesinde barındıran “Castle Cats” oyunu sayesinde orijinal olarak “World of Warcraft” oyunundaki “Garrison” mini oyunundan esinlenilmiştir. Daha sonra, giderek daha fazla geliştirilen bir kedi ordusu inşa etme oyunu haline geldi. Zorlayıcı bir hikayeye sahip olan oyun, bizi "Pugomancer" kötü adamına karşı savaşan savaşçı kedilerden oluşan bir dünyaya götürüyor. Böyle bir savaşçı ekibin lideri olmasaydı kötü olurdu. Peki senin görevin nedir? Lütfen kendi kedi savaşçılarınızı yönetin, Archer "Catniss" ve Wizard "Francis" e kötü düşmanın kuralını kesin olarak sona erdirmek için yardım edin.


Castle Cats 3.3.1 Para Hile Apk


Castle Cats'e katılın, güçlü bir savaşçı ordusu oluşturmak için 60'tan fazla benzersiz kedi kahramanı bulmanız ve seçmeniz gerekiyor. Her kahramanın benzersiz bir beceriye ve özelliğe sahip olacağını hatırlamanız gerekir, bu yüzden dikkatlice seçin. Daha sonra, yeni gelenleri “Catania” yı restore etmek için orijinal görevlerine getirin. Bu sihirli kedi savaşçılar, dövüşe katıldıklarında sizi hayal kırıklığına uğratmayacaklar. Takımınızdaki en eşsiz kedileri yaratmak için "Kimya" yı kullanın. Savaşma yeteneğini yükseltmek ve artırmak için, eşyaları kedi ordunuzun gücünü yükseltmek ve geliştirmek için harcarsınız. Kediler uçar, huysuz ve çılgınca patlayarak savaşa girerken savaşmaya hazırdır. 100'den fazla görevle, bu hikaye keşfetmeniz için sonsuza kadar sürecek. Oyuncuların kötü "Pugomancer" ı yok etmek için güçlü porseleni tamamlamaları için, ayağa kalkmanız ve kedi savaşı ile birlikte her zaman mücadele ruhunu desteklemeniz gerekir. Savaşa katılın ve kazanmak ya da kaybetmek size kalmış. Yepyeni kahramanlar ve ek hikaye görevleriyle aylık etkinliklere katılın. Oyun, başka işleriniz varken kahramanlarınızın savaşmasına izin verir. İşiniz bittiğinde ödülleri toplayın, kahramanınızı yükseltin ve yeni destansı kediler toplayın. Ayrıca istediğiniz zaman savaşlara katılabilir ve kahramanınıza savaşta yardım edebilirsiniz.


Castle Cats 3.3.1 Elmas Hile Apk


Çeşitli yeteneklere sahip 150'den fazla kahramana sahip Castle Cats, bu yüzden size uygun bir savaşçı seçmek çok kolay. Oyuna katılın, yeni beceriler ve kıyafetlerle "CATS, EVOLVE and UNLOCK TRAITS" çağırabilirsiniz. Ayrıca, tüm barış ekibinin savaş gücünü artırmak için "Cole ve Marmalade, Hosico, Monty, Nala, Waffle" gibi "CATEUS CELEBRITY CATS" toplamalısınız. Daha spesifik olarak, liderleri göze çarpan ve olağanüstü bir faktör seçecek şekilde özelleştirebilirsiniz. Lideriniz için 100'den fazla farklı öğe toplayın ve kendi zevkinize göre özelleştirin. "SÜPER KAHRAMAN, ÜNLÜ, TATİL, YAZ ve KIŞ" gibi düzenli olarak güncellenen etkinlikler her zaman savaşmaya hazırdır.


Castle Cats Hile Apk


Oyun, kedileri takip edebileceğiniz ve "EVIL PUGOMANCER" ı yenebileceğiniz çok özel ve benzersiz bir hikaye ile oyuncuları çekiyor. Her etkinlik, eğlenceli içeriğe sahip ancak daha az zorluk ve zorluk içermeyen 15 görev içerir. 2 tane daha Simya kahramanı yaratın, büyülü Stormcloud ile Catania'nın masum koruyucusu olun ve süper hızlı kahraman çizgisiyle sonsuz hıza ulaşın. Pek çok öğe, tüm ordunun daha iyi olmasına yardımcı olacak, hatta süper kahramanların galakside uçmasına yardımcı olacak (pelerin ile). Kara örümcekleri yakalayın, düşmanları daha kolay öldürmek için kimyasallar yaratmak için pelerinleri dikin.


Castle Cats hile indir


Canlı grafiklerle, savaşçı kedilerin görüntüleri yetenekli ve güçlü ama aynı derecede sevimli olarak tasvir edilir. "Castle Cats" sizi sadece savaşçıların her zaman savaşmaya hazır olduğu bambaşka bir dünyaya götürecek. İndirmeden ve test etmeden ne bekliyorsunuz?


Castle Cats İndir (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi)


Bir önceki android oyun Project Drag Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar