Operate Now Hospital Para Hileli MOD APK [v1.43.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Operate Now Hospital Para Hileli MOD APK [v1.43.1] 1 Operate Now Hospital Para Hileli MOD APK [v1.43.1] 2 Operate Now Hospital Para Hileli MOD APK [v1.43.1] 3 Operate Now Hospital Para Hileli MOD APK [v1.43.1] 4

Operate Now Hospital Para Hileli MOD APK [1.43.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şimdiye kadar yaratılmış en popüler ve gerçekçi tıbbi simülasyon oyunlarından biri olacak kadar geniş.


Operate Now Hospital 1.43.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi.
  2. Görev ve bina yapımı hızlandırmak kalp azaltmaz.

Operate Now Hospital, oyuncuların kişisel olarak bıçak kullandığı, tıbbi ekipler kurduğu ve hastaneleri yönettiği, oldukça simüle edilmiş, simüle edilmiş bir ameliyat oyunudur. Ayrıca oyunun dramatik bir hikayesi var.


Operate Now Hospital v1.43.1 MOD APK


Operate Now Hospital oyununda oyuncu, ameliyatı bizzat deneyimleyecek, hastayı ve sıkıntı tehlikesini kurtaracaktır. İşte bir ameliyat yapmak için en eksiksiz ekipman, en bol doktorlar ve bunların makul koordinasyonu!


Operate Now Hospital Para Hilesi


Hastaları bir cerrah olarak ameliyat etmek ve hastalar için hastaneler inşa etmek, Operate Now hastane modu APK'sinin ana temasıdır. Hastalarla ilgilenmek ve hastaneyi gerçek zamanlı olarak yönetmek. Hemşireler ve doktorlar hastanenin bakımına bakmak zorunda.


Operate Now Hospital Altın Hilesi


Hastanenin amacı, hastane yönetimi simülasyonunda tanımlayıcı bir deneyim sağlamaktır. Hastalar üzerinde cerrahi simülasyon ve gerçek dünya cerrahisinden hoşlanıyorsanız, bu en iyi seçim olacaktır. Bir hastane inşa etmeye başlayacak ve onun yöneticisi olacaksınız.


Operate Now Hospital Kalp Hilesi


Bir yöneticinin sorumluluğunu üstlenmek için de tüm hastane yönetimini elde etmeniz gerekiyor. Operate Now hastane modu APK "cerrahi simülasyon uygulaması" dünya çapında binlerce oyuncuyu kendine çekti. Oyunda hem karmaşık ameliyatlar hem de keyifli müzikler var.


Operate Now Hospital Apk Hile


Oyun, şimdiye kadar yaratılmış en popüler ve gerçekçi tıbbi simülasyon oyunlarından biri olacak kadar geniş. Birinci sınıf bir tıp merkezi ile ortaya çıkan tüm sorunlarla güvenle yüzleşmeye hazırlanın. Ameliyat simülasyon oyunları, hastaneleri ve gerçekleri vurgular. Bu oyun, oyundaki hastanelerin tesislerini inşa etme, yükseltme ve iyileştirme özelliklerine sahiptir.


Operate Now Hospital Apk indir


Hastane personelini yönetmek de çok önemli. Ameliyatı gerçekçi yöntemlerle yürütmek için bir kılavuzu vardır. Operate now hastane modu APK oyunu, yinelenen üyelerin değiş tokuş edilebileceği CV özelliklerine sahiptir. Ayrıca, oyununuzu güvenli ve güncel tutmak için facebook kaydetme özelliklerine de sahiptir.


Operate Now Hospital Apk Son Sürüm


Ayrıca heyecan verici hikayeleri ve dövüşleri var. Ayrıca, personelle çalışmak ve onların meselelerini bilmek, kişisel bir problem olabilir veya mutlu olabilir vb. Hikayenin bir parçasıdır. Dramalar ve oyunculukla deneyim kazanılabilecek iki sezonu var. Bir hikayeyi oynamak, diğer hastane personelinin hayatını da ortaya çıkarır. Her prosedür rehberlik için ameliyat sırasında mevcuttur. Ameliyat ve drama severler için oldukça fantastik bir oyun uygulamasıdır.


Operate Now Hospital Bina Hilesi


Bu oyunun kullanım sistemi çok kolaydır ve tüm Android cihazlar için iyi bir şekilde optimize edilmiştir. Dahası, oyunu gerçekten harika kılan harika görsellere sahip, kendi kendini açıklayan ve benzersiz grafiklere sahiptir. Ameliyatlar gerçekçi yollarla gerçekleşir. Hastaları cerrahi becerileri ile yaşatmak bizim sorumluluğumuzdur. İnsanlar için yeni bir bina ve hastane inşa edin ve personel kiralayın.


Operate Now Hospital indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Nextbot Chasing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar