Mad Skills BMX 2 Para Hileli MOD APK [v2.4.6]

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
Mad Skills BMX 2 Para Hileli MOD APK [v2.4.6] 1 Mad Skills BMX 2 Para Hileli MOD APK [v2.4.6] 2 Mad Skills BMX 2 Para Hileli MOD APK [v2.4.6] 3 Mad Skills BMX 2 Para Hileli MOD APK [v2.4.6] 4 Mad Skills BMX 2 Para Hileli MOD APK [v2.4.6] 5

Mad Skills BMX 2 Para Hileli MOD APK [2.4.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 40 milyondan fazla indirilmesinin bir sebebi var. Motor oyunu tutkunları denemeli.


Mad Skills BMX 2 2.4.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Spor oyunları her zaman oyunculara kaçıramayacakları birçok heyecan verici deneyim yaşatır. Gerçek hayattaki sporlardan esinlenerek, oyuncuya belli bir çekiciliği devam ettiriyorlar. Oyun mekaniğine alışmak ve maçlarla yavaş yavaş becerilerini geliştirmek için çok zaman harcayacaklar. Bu yüzden gözlerini bu oyunlardan ayırmaları zor. Pek çok zorluğun olduğu spor oyunlarını seviyorsanız, Mad Skills BMX 2 tam size göre. 


Mad Skills BMX 2 v2.4.6 MOD APK


Mad Skills BMX 2, her oyuncunun seveceği güzel grafikler sunar. Dramatik yarışları çağrıştıran ve oyuncuları katılmaya motive eden unsurlarla renkli bir dünya. Daha önce oynadığınız spor yarış oyunlarından farklı olan bir diğer faktör ise 2D tarzı tasarım oyunudur. Kontrol becerileri gerektiren bir oyuna mükemmel bir şekilde uyar. Oyuncular, farklı arazi seviyelerinde birçok farklı maç deneyimleyebilir. Değişen arazi ile yeni deneyimler görebilir ve daha fazla savaşın üstesinden gelmek için istekli olabilirler. Bu nedenle, bu değişiklikten sıkılmayacaklar. Aynı zamanda, araziyi değiştirmek sadece estetik faktörlerden kaynaklanmıyor, aynı zamanda oyunculara üstesinden gelmeleri gereken belirli zorluklar da veriyor.


Mad Skills BMX 2 2.4.6 Para Hile Apk


2D grafikler için, oyuncular yalnızca belirli bir yatay ekseni önemseyecek ve böylece kontrol daha kolay hale gelecektir. Sadece yengeç gibi manevralar için endişelenmenize gerek yok, ancak bitiş çizgisine ulaşmaya ve pistte farklı arazileri geçmeye yeterince odaklanın. Ancak bu oyunu daha kolay hale getiren faktör değil ve yine de bazı zorlu unsurlara sahip.


Mad Skills BMX 2 Hile Apk


Mad Skills BMX 2, oyunculara herkesin anlayabileceği basit bir yaklaşım sunar. Öğreticiler yoluyla yapılan uygulama budur. Her oyun ekranı ile oyuncular yeni bir kontrol mekanizmasına tanıtılacak ve yavaş yavaş onlara hızlı bir şekilde alışabilecekler. Aynı zamanda, öğreticiyi tamamladıktan sonra becerilerini geliştirmek için kolay modlarla başlayabilirler.


Mad Skills BMX 2 Apk Oyun İndir Club


Tamamen diğer faktörlere odaklandığı için karakter kontrolü açısından endişelenmeyeceğiniz bir oyundur. Özellikle, yukarı ve aşağı atlamak için iki düğmeniz olacak. Bu düğmelerin doğru kullanımı, oyuncular ve sonuçları için de fark yaratır. Bisiklet, dik yokuşlarda uçarken veya hızla inerken rakiplerin önüne geçerken daha hızlı gidebilir. Bu nedenle, oyun hala herhangi bir oyuncunun seveceği zorlu unsurlara sahiptir.


Mad Skills BMX 2 hile


Oyun, oyunculara moda bağlı olarak gerçek bir kişi olabileceği bir rakip verir. Yolda bisikletinizi kontrol edecek ve bitişe olabildiğince çabuk ulaşmak için belirli araziyi geçeceksiniz. Yani aynı başlangıç ​​noktasıyla yapmanız gereken şey, bu karaktere liderlik etmek için bir fark yaratmak. Genellikle farklı arazileri geçtiğinizde ortaya çıkarlar ve doğru zamanda doğru uçuş veya inişi kullanmanız gerekir.


Mad Skills BMX 2 APK Son Sürüm


Seviyeleri tamamladıktan sonra ilgili bonusu alabileceksiniz. Bu miktar birçok farklı amaç için kullanılabilir, ancak birçok farklı seviyeden geçmeniz gerekecektir. Oyuncular bunu doğru bir şekilde kullanabilirler, aracın istatistikleri ve verdiği göz alıcı görünümdür. Oynamak ve kazanmak için iki faktörden birine odaklanmanız gerekecek. Bu oyundaki her aracın, donatıldığında görebileceğiniz farklı bir statü vardır. Her göstergenin yükseltilmesi için belirli bir miktar paraya ihtiyacı olacaktır, ancak düşündüğünüz kadar ucuz değildir. Kendinize belirli bir miktar para kazanmak ve bisikleti yükseltmeye başlamak için çok zamanınız ve çabanız olsaydı yardımcı olurdu. Bu yükseltmeler, esasları önceliklendirmek için aldığınız maçın sonucuna göre yapılır.


Mad Skills BMX 2 Apk indir


Mad Skills BMX 2, oyuncuya diğer oyunculara karşı oynama şansı verir. Getirdiği zorluk seviyesi nedeniyle herhangi bir oyuncunun sevdiği bir mekanizma olarak görülebilir. Rakiplerinizin becerilerini bilmeyeceksiniz, ancak yine de kullandıkları bisiklet istatistiklerini biliyorsunuz. Her şey oyuncunun becerisine bağlıdır ve kimse gözlerini ateşli maçtan ayıramaz.


Mad Skills BMX 2 İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Sniper Strike APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar