FM 22 - Football Manager 2022 Mobile Full MOD APK [v13.3.2]

Puan: 4.65 (Oylar: 11)
FM 22 - Football Manager 2022 Mobile Full MOD APK [v13.3.2] 1 FM 22 - Football Manager 2022 Mobile Full MOD APK [v13.3.2] 2 FM 22 - Football Manager 2022 Mobile Full MOD APK [v13.3.2] 3 FM 22 - Football Manager 2022 Mobile Full MOD APK [v13.3.2] 4 FM 22 - Football Manager 2022 Mobile Full MOD APK [v13.3.2] 5 FM 22 - Football Manager 2022 Mobile Full MOD APK [v13.3.2] 6

FM 22 - Football Manager 2022 Mobile Full MOD APK [13.3.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı FM 2022 olan bu futbol menajerlik oyununu hemen deneyin.


Football Manager 2022 13.3.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 89.99 TL değerinde olan bu oyun bedava
  2. Oyunda futbolcu fotoğraflarının olduğu dahili indirme bölümü sorunlu (indirmeden devam edin yoksa oyun kapanacaktır)
  3. Apk dosyası, güncellenen futbolcuları içerir
Kadrolar için 

Beşiktaş

Fenerbahçe

Galatasaray

Trabzonspor

  1. Gerçek isimlerin bulunduğu takım kayıt dosyalarını kullanabilmek için kendi kariyerinizi oluşturun, takımınızı seçip oyuna giriş yaptıktan sonra 2.sıradaki kariyer yerine kaydedip çıkın.
  2. Üst kısımdan istediğiniz takımın dosyasını indirip rardan çıkarın (rar içinden çıkan) “fm_save1.fms” dosyasını kopyalayın.
  3. Cihaz ana dizininde bulunan “Documents\Sports Interactive\Football Manager 2022 Mobile\normal\games” klasör yolunu takip edin ve games klasörü içine fm_save1.fms dosyasını ekleyin, daha önceden oynamışsanız fm_save1.fms içinde kaydınız olabilir (kaybolmasını istemiyorsanız yedekleyin)

Football Manager 2022 Mobile, tüm yaratıcı unsurlarla kendi oluşturduğunuz profesyonel bir takımın tam kontrolünü size verecek. Bu aynı zamanda ünlü oyuncuları işe almayı, mükemmel tesisler inşa etmeyi ve kulübü zamanla daha güçlü hale getirmek için gereken tüm kaynakları sağlamayı da içerir. Ayrıca takıma katılarak sayısız ünlü aktiviteye veya turnuva ve lig gibi etkinliklere katılabilirsiniz.


Football Manager 2022 v13.3.2 MOD APK


Football Manager 2022 Mobile'ın içeriği ve oynanışı, temel olarak arayüzler ve özellikler aracılığıyla takım yönetimine odaklanır. Ancak, birkaç görevin sürekli olarak tamamlanması gerekiyor ve bunlar birbirine bağlanacak ve kulübün gelişiminde sizin için büyük bir faaliyetler zinciri oluşturacak. Ana hedefiniz de basittir: kulübün büyümeye başlaması ve onları dünyaya onurlandırabilmesi için en önemli temelleri araştırmak ve oluşturmaya başlamak.


Fm 22 Mobile ne zaman çıkacak


Profesyonel ve ünlü oyuncular, herhangi bir takımdan veya kulüpten en iyi şekilde yararlanmak için ihtiyaç duyduğunuz her zaman değerli kaynaklardır. Bu nedenle oyun, nadir yetenekleri bulmak ve güçlü bir futbol kulübü oluşturmak için onları yeni zirvelere eğitmek için özel bir işe alım sistemi sunacak. İşe almanın yanı sıra, bazen oyundaki ödül sistemleri veya görevler aracılığıyla bazı oyuncuları alabilirsiniz.


football manager 2022 android oyun club


Football Manager 2022 Mobile'ın genel bakış arayüzü, tüm özelliklerle rahatça etkileşim kurmanıza yardımcı olacak harika bir şeydir. Tasarıma genel bakışı, düzeni pürüzsüz, zarif, rafine olduğundan ve zaman içinde birçok iyileştirmeye sahip olduğundan, ekibin durumunu ve daha fazlasını gözlemlerken en canlandırıcı hissi getirmeyi vaat ettiği için moderndir. Bunun da ötesinde, arayüzü son derece özelleştirilebilir ve benzersiz tasarımlarla her şeyi değiştirmenize olanak tanır.


Football Manager 2022 Apk Hile


Oyun, her maçta kulüpleri doğrudan kontrol etmenize izin vermese de, dizilişlerde veya taktiklerde gerçek zamanlı olarak değişiklikler yapılabilir. Ayrıca tüm ilerlemeyi esnek bir harita üzerinden takip edebilir, böylece her takım birimini en iyi performans veya her maç için sonuçlar için sıralayabilirsiniz. Ek olarak, yedek oyuncu değişikliği, devre arası duraklamaları ve standart kurallar gibi bir takımın bilinen bazı işlevleri de aslına uygun olarak uygulanır.


Football Manager 2022 Apk indir


Football Manager 2022 Mobile'ın taktik geliştirme sistemi üstündür ve dünyanın en güçlü kadrolarını oluşturmanız için derinliğe sahiptir. Oyun ayrıca, maçın ilerlemesine veya karşılaştıkları düşmana bağlı olarak birden fazla kadro veya üye oluşturmanıza olanak tanıyan önceden ayarlanmış bir özelliğe sahiptir. Nihai taktik hünerinizi sergileyerek, tüm özel yapım kulübünüzü spor futbolunun zirvesine taşıyabilirsiniz.


Football Manager 2022 ne zaman çıkacak


Futbol sezonundaki etkinlikler veya turnuvalar, tüm kulübün biriktirdiği özü sergilemeniz için her zaman harika bir fırsattır. Turnuvalar zorlu olsa da, sizi her zaman aynı güç seviyesindeki rakiplerle karşı karşıya getirir, böylece ne kadar ileri gittiğinize bağlı olarak ödülü belirler. Etkinliklerdeki birçok heyecan verici içerik de benzersizdir ve size birçok harika ödül veya ünlü oyuncu alma şansı verir.


FM 2022 Apk Son Sürüm


Football Manager 2022 Mobile, oynanışındaki her içerik etkileyici bir derinliğe sahip olduğu için simülasyonun zirvesidir. Hepsinden iyisi, her oyuncu üstün takımını oluşturabilir ve her yıl gerçekleşen sayısız turnuva veya heyecan verici ve heyecan verici etkinlikler aracılığıyla dünyaya gösterebilir.


Football Manager 2022 Mobile İndir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Adalet Namluda 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 11 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar