Hero Adventure Mega Hileli MOD APK [v0.16.0.1072]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Hero Adventure Mega Hileli MOD APK [v0.16.0.1072] 1 Hero Adventure Mega Hileli MOD APK [v0.16.0.1072] 2 Hero Adventure Mega Hileli MOD APK [v0.16.0.1072] 3 Hero Adventure Mega Hileli MOD APK [v0.16.0.1072] 4

Hero Adventure Mega Hileli MOD APK [0.16.0.1072] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Senin görevin düşmanları yok etmek ve kahramanını yükseltmek için para ve kaynak toplamak.


Hero Adventure 0.16.0.1072 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Hasar çarpanı hilesi
  3. Tanrı modu
  4. Uzaktan saldırı
  5. Atak hızı
  6. Hareket hızı
  7. Sınırsız para hilesi

Hero Adventure, arkadaşlarınızla deneyimlerinizi keşfederek eğlenceli bir zaman geçirmenizi sağlar. Kalenin zindanında kahraman bir şövalyeye dönüş, kahramanları çağır, silahları yükselt, vahşi canavarları yok etmek için zırh kuşan. Zorluklarla dolu bu garip bölgeye gelirken, kaynaklarınızdan, becerilerinizden en iyi şekilde yararlanmalı ve düşmanı yok etmek ve kaleye hakim olmak için doğru taktiklere sahip olmalısınız. Herkesin sana ihtiyacı var; sana ihtiyacımız var, ayağa kalk, bu savaşı yok et ve kimseyi bırakmadan öldür çünkü bu savaş senin.


Hero Adventure v0.16.0.1072 MOD APK


Hero Adventure oyununda ortaçağ efsanelerine göre oyun üçüncü şahıs bir oynanış tarzına ve hayal edilen açık bir dünyaya sahip. Yukarıdakilerin tümü size mitoloji, aksiyon ve macera dolu heyecan verici bir oyun deneyimi sunuyor. Önümüzdeki zorluklara karşı savaşmak için bir şövalyeye dönüştürüleceksiniz. Alışılmadık derecede yavaş ve hızlı oyun, bir maceraya atılmayı son derece keyifli hale getiriyor.


Hero Adventure Para Hilesi


Her seviye büyük bir meydan okumadır; senin görevin zalim canavarları yenmek ve her aşamayı nihai hedefe geçmek; geçerseniz her seviye karşılık gelen ödüllere sahip olacaktır. Ve ödüller gelecekte daha çekici ve değerli hale gelecek. Tehlikelerle dolu dünyaya gelin ve üstesinden gelin!


Hero Adventure Hasar Hilesi


Oyunda ana ayar karanlık, karanlık bir kaledir; kaledeki kapılar gizemli ve korkutucu şeyleri arkasına saklar - korkutucu canavarlar, sadece kalede durmakla kalmaz. Bağlam çok çeşitli ve son derece geniştir. Oyunda dünya çok geniş ve her seviyedeki zorlukların üstesinden geldikten sonra adım adım kilidi açacak ve daha ileri gideceksiniz. Tüm seviyeler veya sahneler, özellikle bir seviye kümesinin tamamlandığını gösterenler olmak üzere ödüllere sahiptir.


Hero Adventure Hile Apk


Ayrıca etkinlikler gerçekleştiğinde oyunun çeşitliliğini artırmak için yeni seviyeler eklenecek. Etkinlikler, sonsuz ilham yaratmak için varyasyonlar oluşturmak için sürekli gerçekleşir. Çekici oynanabilirlik ve keşfetmenizi bekleyen geniş bir dünya ile birlikte oyun, size en dikkate değer ve eksiksiz oyun deneyimini sunarak eğlenceli bir aksiyon oyununun ihtiyaçlarını karşılayacaktır.


Hero Adventure Apk indir


Canavarlar, farklı canavarlar ve efsanevi canavarlar, bunlardan birine karşı adım adım mı yoksa aynı anda birçok canavarla mı karşılaşacaksınız? Onlarla savaşabilecek misin? Kesinlikle evet, çünkü artık şövalyeler canavarlarla sadece kılıçlarla değil silahlarla da savaşıyorlar. Varsayılan silahın yanı sıra, iyi silahlara geçişten, daha korkunç canavarlarla savaşmak için daha güçlü silahlara geçişten veya yalnızca mevcut silahlarınızı yükseltmeden ödüller alacaksınız. Oynanışı ve kontrolleri anlaması ve alışması kolay, hepsi bir araya gelerek sadece sizin için çekici bir oyun yaratacak.


Hero Adventure indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Slime Catcher 2 Mobile APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar