Paradise City Para Hileli MOD APK [v2.5.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Paradise City Para Hileli MOD APK [v2.5.1] 1 Paradise City Para Hileli MOD APK [v2.5.1] 2 Paradise City Para Hileli MOD APK [v2.5.1] 3 Paradise City Para Hileli MOD APK [v2.5.1] 4 Paradise City Para Hileli MOD APK [v2.5.1] 5 Paradise City Para Hileli MOD APK [v2.5.1] 6

Paradise City Para Hileli MOD APK [2.5.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 9 adadan oluşan platformlar ve 200'ün üzerinde farklı yapı ile farklı modlarda açabilirsiniz.


Paradise City 2.5.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi (asla azalmaz)
  2. Sınırsız Altın hilesi (asla azalmaz)
  3. Haritadaki tüm Adaların kilidi açılır
Kendi ellerinizle inşa edilen binalar ve şehirlerle sanal bir dünyaya katılmak ister misiniz? Böylesine destansı bir sanal dünya inşa etme oyununu deneyimlemek ister misiniz? Paradise City Simulation Building Game, size kurucu olduğunuz sanal dünya hakkında en özgün deneyimleri ve keşifleri getirecek. Bu bir şehir kurma oyunudur ve hayalinizdeki şehri oyuncunun simülasyonuna ve yaratıcılığına dayanarak inşa etmeniz gerekir.


Paradise City v2.5.1 MOD APK


Paradise City, oyunculara en gerçekçi oyun deneyimini sunan, son derece yüksek ve karmaşık bir grafik tasarım platformuna dayanmaktadır. Oyunu indirmek ve oynamak tamamen ücretsizdir, bu nedenle mevcut akıllı telefon sistemleri. Oyuna girerken şehrin büyük, görkemli ve geniş bir alanı gözlerinizin önünde görünecek. Burada Paradise City: Simulation Building Game size buradan bir adada bulunan bir arazi parçası verecek; Kendinize büyük bir şehir ve ölçek inşa etmek için işinize başlamanız gerekiyor. Hızlı ve verimli bir şekilde inşa etmek için oyunun size sunduğu tarım arazilerini etkili bir şekilde kullanmanız gerekiyor.


Paradise City 2.5.1 Para Hile Apk


Bu cennet şehri ada inşa etme oyunu size çok yeni bir his verecek; bir belediye başkanı gibi olacaksınız ve tüm işçilerin işlerini denetleyeceksiniz, kenti bir an önce mükemmelleştirmek için işçilerin çalışmalarını hızlandırabilirsiniz. Ücretsiz kullanmanın yanı sıra, çevrimdışı veya çevrimiçi olarak da oynayabilirsiniz. Bu, boş zamanınız olduğu sürece herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda bir şehir inşa etmeyi kolaylaştırır. Bu gerçekten oyunun oyunculara getirdiği olağanüstü avantajlardan biridir. Bu avantaj hiçbir uygulama için mevcut değildir çünkü yüksek grafiklere sahip çoğu oyun platformu katılmak için her zaman bir ağa ihtiyaç duyar.


Paradise City Altın Hile Apk


Şehir cenneti inşa etme oyunu şu anda dünyanın her yerinden birçok oyuncuyu cezbetmektedir. Bu oyunun büyümesine yardımcı olan faktörlerden biri, Sparkling Society tarafından inşa edilen ve geliştirilen oyundur. Çok sayıda oyuncuyla oluşturulmuş oyunlarla ünlüler; oyunların kalitesini görebilirsiniz. Paradise City: Simulation Building Game oyununa başlarken, bir adadaki küçük bir arazide adım adım inşa etmeye devam edeceksiniz. Burada küçük bir kasabadan büyük ölçekli köylere inşa etmeye başlayacaksınız. Oradan isteklerinize ve yaratıcılığınıza göre sanal bir şehir yaratacaksınız.


Paradise City Elmas Hile Apk


Ve son olarak, bu yeni oluşturulmuş bir süpermarket. Oyun size kar, çöl gibi farklı arazilere sahip farklı ada türleri ve bir şehir inşa etmek için doğru ada türü sağlayacaktır. Bu oyunda esas olan şey, şehir halkı için mutluluğu korumanız ve sağlamanız gerektiğidir. Çünkü şehir halkı kendini mutsuz hissettiğinde, ticari binalardan elde edilen kazanç% 100 olmayacak.


Paradise City Island hile Apk


Paradise City Simulation Building Game'in oyunculara sunduğu ilk ve aynı zamanda temel özellik, çevrimiçi ve çevrimdışı oynayabilmeniz ve deneyimleyebilmenizdir. Hemen hemen herkese ulaşma kriterleri ile oyun cenneti ada şehri her yaşa ve aileye uygun. Bu avantaj, uygulamanın oyuncular arasında her zaman önemli bir konuma sahip olmasını sağlar. 9 adadan oluşan platformlar ve 200'ün üzerinde farklı yapı ile farklı modlarda açabilirsiniz.


City island Android oyun CLUB


Bu, oyunun ekibinin, oyuncuların oyunun en rahat keşfini ortaya çıkarması için mutlak koşullar yarattığını gösteriyor. Grafikler bir oyunun kalbi ise, bu oyunun grafikleri çok beğenilir ve oyunun başarısını oluşturan kritik faktörlerden biridir. Bahsetmek istediğimiz son özellik ve avantaj, oyunun her yaş için ücretsiz olmasıdır.


Paradise City Island APK Son Sürüm 2021 indir


Paradise City Simulation Building Game'in getirdiği diğer oyunlara göre avantajları ve üstün özellikleri ile oyunun kullanıcılardan her zaman olumlu eleştiriler aldığını anlamak kolaydır. Bu, ekibimizi her zaman gururlandırır. Oyunun kriteri memnuniyet getirmektir ve oyunculara en iyi kalite, özellikle eğlence, her zaman zirvede. Bu oyunun oyun topluluğu için yeni bir rüzgar köyü getirdiği söylenebilir. Gelecekte herkes için her zaman güvenilir bir uygulama olacağını umuyoruz.


Paradise City Simulation Building Game İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Hotel Empire Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar