Street Racing HD Para Hileli MOD APK [v7.4.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Street Racing HD Para Hileli MOD APK [v7.4.0] 1 Street Racing HD Para Hileli MOD APK [v7.4.0] 2 Street Racing HD Para Hileli MOD APK [v7.4.0] 3 Street Racing HD Para Hileli MOD APK [v7.4.0] 4 Street Racing HD Para Hileli MOD APK [v7.4.0] 5 Street Racing HD Para Hileli MOD APK [v7.4.0] 6

Street Racing HD Para Hileli MOD APK [7.4.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular, çevrimiçi oyun moduna geçerken diğer oyuncularla zorlu yarışlara katılabilirler.


Street Racing 7.4.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Birçok etkileyici oyun modu ile yarış deneyimi, Street Racing ile oyuncuların gözlerinin önüne geliyor . Onu deneyimlemenin birçok yolunu bulabileceğiniz uçsuz bucaksız bir dünyaya gireceksiniz. Aynı zamanda oyun sırasında diğer çevrimiçi oyuncular da dahil olmak üzere birçok farklı rakiple oyun içi yarışlara katılabilirsiniz. Bu oyunda size bu oyunun verdiği birçok heyecan verici unsur olacak. 


Street Racing v7.4.0 MOD APK


Arabanızı içinde sürerek zaman harcadığınızda, oyuncunun gözlerinin önünde büyük bir şehir açılır. Arabanızı yolunuza göre kontrol edeceğiniz bir yarış olmadığında, daha önce deneyimlediğiniz bazı yarış oyunlarına göre bazı farklı unsurlar olacak. Başka bir deyişle, deneyimlemenin bir yolunu bulacak ve hedefinize tam olarak doğru bir şekilde ulaşmak için zaman ayıracaksınız. Birçok faktör bunu yapmanıza yardımcı olacaktır.


Street Racing Para Hilesi


Street Racing'in sunduğu haritadan yararlanarak zaman geçireceksiniz. Her ortamın sahip olduğu bir yol sistemidir. Bunun üzerinde, tamamen belirgin alanlar işaretlenecektir. Yani haritada görünen yarışlara katılarak bitiş çizgisine koşmaya çalışacaksınız. Yarış modunu değiştirdiğinizi zaten bildiğinizin bir işareti, ekranın üst kısmında bir yüzde görünmesidir. Zamanla, bitiş çizgisine ulaşana ve ilgili bonusu alana kadar artacaktır. Sokaklarda istediğiniz gibi dolaşabileceğiniz ve kimse tarafından engellenmeyeceğiniz, hayranlık uyandıran bir dünya. Arabayı üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edeceksiniz ve arabanın temel parçalarına çok benzeyen ayrı kontrol tuşlarına sahip olacaksınız. Bunlar özellikle sola/sağa, frene ve vites koluna dönmenize yardımcı olan tuşlardır. Arabanızı ayarlamak için kullanacaksınız ve bölümü en iyi şekilde tamamlamak için farklı virajlardan dikkatlice geçeceksiniz.


Street Racing Altın Hilesi


Yukarıda belirtildiği gibi, belirli bir harita alacaksınız ve sokak yarışlarını göreceksiniz. Öne çıkan öğelere karşılık gelir ve onu seçtiğinizde başlamak için ok düğmesine basabilirsiniz. O anda arabayı kontrol etmenin yolu tamamen korunmuş ancak yüzde sayısını ekranda göreceksiniz. Böylece zevkinize göre farklı ırklar seçebilir ve belirli bir miktar kazanmaya çalışabilirsiniz. Bu yarış, oyunu istedikleri gibi deneyimleyebildiklerinde oyunculara nihayetinde özgürlük getiriyor. Spesifik olarak, keşfetmek istediğiniz ortamı seçebilirsiniz ve bu geniş bir alandır. Ek olarak, mevcut oyun sürümlerinde artan yol sayısı gibi bazı unsurlar eklendi. Böylece özgürce araba kullanma veya diğer rakiplerle yarışlara katılma deneyiminizi değiştirebilirsiniz.


Sokak Yarışı Apk indir


Oyuncular, çevrimiçi oyun moduna geçerken diğer oyuncularla düpedüz zorlu yarışlara katılabilirler. Sokak Yarışı bu modda size hala özgür bir ortam sağlıyor ve diğer oyuncuları tanımlamak için harita üzerinde karşılık gelen renklerle okları görebilirsiniz. Aynı zamanda bu oyun içerisinde serbest yarışmanın yanı sıra diğer oyun şekillerini başlatmak için de bir bağlantı kurmanız gerekiyor.


Street Racing Elmas Hilesi


Etkileyici sayıda oyuncu ile yukarıdaki bitirmek için aynı yarış modunda diğer birçok oyuncuya katılabilirsiniz. Farklı becerilere sahip oyuncular katıldığında ve herkes zafere ulaşmak istediğinde oynamak için zorlu bir yol olarak görülebilir. Aynı zamanda, mevcut oturumlarda, oyun ayrıca arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli oyun deneyimleri yaşamanız için bayrağı yakala ve dokun ve git güncellendi.


Street Racing Hile Apk


Bir yarış oyunu oynarken, oyuncuların ilgisini çeken şeyin farklı görünüşlere sahip arabalar olduğunu kesinlikle göz ardı edemezsiniz. Çeşitli araçları ve fiyatlarını görebileceksiniz. Yani etkileyici bir araca sahip olmak istediğinizde, farklı yarışlardan çok para kazanmak için çok zaman harcayacaksınız. Bu zaman alan bir süreç ve araba sahibi olmak sadece bir başlangıç.


Street Racing hile nasıl indirilir?


Arabanıza baktığınızda, mağazada bulabileceğiniz diğer birçok unsur görünür. Yani bir arabanın yanı sıra arabanız için birçok şey satın alabilirsiniz. Bu nedenle, etkileyici bir araba satın almak sadece bir başlangıçtır ve bunun için belirli bir miktar para harcamanız gerekecektir. Sokak Yarışı'ndaki bazı yükseltmeler aracınızın performansını etkileyebilir ve yarışı daha verimli bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olabilir.


Street Racing İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Harry Potter Bulmaca ve Büyü APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar