iGun Pro 2 Silah Hileli MOD APK [v2.136]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
iGun Pro 2 Silah Hileli MOD APK [v2.136] 1 iGun Pro 2 Silah Hileli MOD APK [v2.136] 2 iGun Pro 2 Silah Hileli MOD APK [v2.136] 3 iGun Pro 2 Silah Hileli MOD APK [v2.136] 4 iGun Pro 2 Silah Hileli MOD APK [v2.136] 5 iGun Pro 2 Silah Hileli MOD APK [v2.136] 6

iGun Pro 2 Silah Hileli MOD APK [2.136] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şimdiye kadar oluşturulmuş en gerçekçi ve kapsamlı etkileşimli silah ansiklopedisini indirin.


iGun Pro 2 2.136 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Silah hilesi. Tüm silahların kilitleri açık
Diyelim ki gerçekçi bir atış deneyimine aşıksınız veya koleksiyonunuzda çeşitli silahlar toplayın. Bu durumda iGun Pro 2 göz ardı etmemeniz gereken bir oyun olacaktır. Oyun, birçok özelliği yükseltmeye odaklanır ve bir nişancının ihtiyaç duyduğu çok sayıda özellik sunar. Burası, her türlü silahı fethetme ve harika bir nişancı olma arzunuzu tatmin etmek için kesinlikle ideal bir yer olacaktır.


iGun Pro 2 v2.136 MOD APK


iGun Pro 2, tabancalardan, pompalı tüfeklerden, tüfeklerden ve hatta el bombası fırlatıcılardan piyasada bulmanız gereken birçok silaha sahiptir. Ayrıca bu oyunda, oyunun sunduğu mevcut tasarımlara göre silahlarınızı daha belirgin olacak şekilde dekore etme şansınız da var. Yaratıcılığınızı serbest bırakın ve dünya çapında gerçekleşen silah yarışmalarına katılın.


iGun Pro 2 Silah Hilesi


Aynı türdeki birçok oyunun aksine, bu oyunda geçmeniz için belirli görevler veya seviyeler olmayacak. Harika bir nişancı olmak istiyorsanız, birçok silah toplamanız ve cephaneliğinizi yükseltmeniz gerekiyor. Pek çok gelişmiş özellik ve yüksek kaliteli grafiklerle oyunun size harika bir deneyim yaşatacağı garanti. iGun Pro 2'nin en önemli özelliği, iç içe montaja izin veren esnek bağlantı sisteminde yatmaktadır. Bu, oyunun sunduğu bireysel özelleştirmeleri ve renkleri entegre ederek silahlarınızı mükemmel bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olur. Sadece bu değil, oyun, silahınızı daha belirgin hale getirmek için göz alıcı renklere sahip benzersiz bir tasarım çizim tahtası sunuyor. Spesifik olarak, birçok benzersiz desenle birleştirilmiş samimi boya sisteminde yer almaktadır. Bu nedenle, nihayetinde sınırlama olmaksızın kendi tarzınızda bir silah oluşturabilirsiniz.


iGun Pro 2 Hile apk


iGun Pro 2 aynı zamanda silah tasarımındaki tarzınızı ve yaratıcılığınızı Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya aracılığıyla paylaşmanız için ideal bir yerdir….; Ayrıca, dünyanın her yerindeki diğer oyuncularla tasarım yarışmalarında yarışırken de aynısını yapabilirsiniz. Bu sayede size ün kazandırır ve daha birçok eseri öğrenmenizi sağlar.


iGun Pro 2 apk indir


Birçok oyuncu, yüksek kaliteli grafik tasarımı sayesinde oyunu çok beğeniyor; koleksiyondaki her silah gerçeküstü simüle edilir ve size doğrudan gerçek dünyada deneyimlenmiş gibi gerçekçi bir oyun sunar. Ayrıca ses kalitesi tartışılmaz. Yeniden doldurma, tetiği çekme, silaha ateş etme gibi her bir silah işleminin ses efektleri de ayrıntılı olarak anlatılmaktadır. Bu, bu oyunun çekiciliğini arttırmada önemli bir faktördür.


iGun Pro 2 Apk Android oyun club


iGun Pro 2, bugün piyasadaki en kapsamlı ve dürüst silah ansiklopedisi olarak kabul edilebilir. Bu, mükemmel görüntü kalitesi, ses ve diğer birçok faktörün yanı sıra birçok üstün özelliği ile gerçek hayatta hiç denemediğiniz modern silahları deneyimlemeniz için ideal bir yerdir. Hepsi, bu oyunun her zaman dünya çapında birçok oyuncunun coşkulu desteğini almasına yardımcı olmak için mükemmel bir şekilde birleştirilmiştir.


iGun Pro 2 İndir (MOD, Tüm Silahların Kilidi Açıldı)


Bir önceki android oyun Tanrı Simülatörü - Religion Inc. APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar