Mad Racing 3D Ödül Hileli MOD APK [v0.7.3]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Mad Racing 3D Ödül Hileli MOD APK [v0.7.3] 1 Mad Racing 3D Ödül Hileli MOD APK [v0.7.3] 2 Mad Racing 3D Ödül Hileli MOD APK [v0.7.3] 3 Mad Racing 3D Ödül Hileli MOD APK [v0.7.3] 4 Mad Racing 3D Ödül Hileli MOD APK [v0.7.3] 5 Mad Racing 3D Ödül Hileli MOD APK [v0.7.3] 6

Mad Racing 3D Ödül Hileli MOD APK [0.7.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Metalin bükülüp büküldüğünü duyabiliyor musun?


Mad Racing 3D 0.7.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ödül Hilesi. Reklam izlemeden ücretsiz ödüller alabilirsiniz.
Arabalar, kazanan olmak için seviyelerde birbirleriyle yarışacağından, Mad Racing 3D'de oyunculara yepyeni bir yarış deneyimi sunuluyor. Aynı zamanda, bazı durumlarda diğer oyuncuların önüne geçmek için farklı arazi noktalarından yararlanmaları gerekecek. Büyüleyici görünümlere ve yeni parçalara sahip arabalar, oyuncuların kilidini açmasını bekliyor. 


Mad Racing 3D v0.7.3 MOD APK


Mad Racing 3D'deki yarışlar, aynı türdeki diğer oyunlara göre bazı farklılıklara sahip olacak. Oyuncular, arabalar çarpışıp bitiş çizgisine ulaşmaya çalıştığında tamamen etkileyici ama aynı derecede zorlu yarışlara katılacak. Aynı zamanda, bu başlıkta bu yaygın bir şeydir. Oyuncular etkileyici bir konuma geldiklerinde bu oyunun galibi olmak için diğer oyuncuları alt etmeye çalışacaklar.


Mad Racing 3D Para Hilesi


Bu oyunun oynanışı oyuncu için tamamen anlaşılabilir ve oyundaki ortamın da bu oyun tarzına uyması için bazı farklılıkları olacaktır. Spesifik olarak, düz bir yol yerine, bazen bazı benzersiz eğimli araziler olacak ve yolda oyuncunun dikkatli bir şekilde çarpmayacağı bazı engeller olacak. Ayrıca, bazı durumlarda sonuçlarınızı etkilerler. Yukarıda bahsedildiği gibi, Mad Racing 3D'nin amacı tamamen anlaşılabilir ve oyuncular bitiş çizgisine ulaşmak için arabalarını kontrol edecekler. Ancak bu hedefe ulaşmak için her zaman üstesinden gelmeniz gereken zorluklar olacaktır: araba kalabalığı ve her biri hasar görebilir. Böylece nadiren arabanızın zarar görmediğini görecek ve bitiş çizgisine ulaşacaksınız. Bu, oyunculara herkesin seveceği ve birçok farklı seviyeyi aşmaya teşvik edeceği tatmin edici bir deneyim verecektir.


Mad Racing 3D Araba Hilesi


Diğer arabalarla ve kısa mesafeli bir yolla aynı anda başlayacaksınız; arabalar birbirlerinin adımlarını ve hızlarını etkiler. Bu nedenle, bu oyunda oyuncuların dikkat etmesi gereken temel faktör, ilk 3 sıraya ulaşma stratejisidir. Bu hedef, her oyuncunun ortamı olarak giderek daha zor hale gelecektir. Yarış tamamen değiştirilebilir ve birkaç unsur oyun sırasında fark yaratmanıza yardımcı olacak. Yukarıda bahsedildiği gibi, bu oyunun içindeki ortam tamamen düzensizdir ve bazen herhangi bir konuma yerleştirilmiş bazı nesneler olacaktır. Yanlışlıkla onlara çarparsanız, dikkat etmeniz gereken hızınız düşecektir. Oyuncular ayrıca farklı eğim açılarına sahip birçok yol bulabilir ve işlevleri herkesin tahmin edebileceği temeldir. Spesifik olarak, bu eğimli arazileri kullanarak havada uçuş yapabileceksiniz. Bazen seviyeyi kazanmak için diğer oyuncuların üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.


Mad Racing 3D Hile apk


Mad Racing 3D'deki her seviyenin ödülü paradır ve aynı zamanda oyuncuların sevdikleri şeylere harcamaları için önemli bir kaynaktır. Aynı zamanda oyun sırasında bitiren ilk 3 kişi içinde bulunan bölümün hedefini tamamlamazsanız, o bölümü tekrar oynamak zorunda kalacaksınız. Zamanla, belirli bir miktar para biriktirecek ve arabanızın görünümünü değiştirmeye başlayacaksınız. Arabanız seviye boyunca sürekli hasar alsa da, onları orijinal durumuna döndürmek size paraya mal olmaz ve sadece arabanız için yeni parçalara para harcarsınız. Bitiş çizgisine ulaşmak için diğer araçlarla savaşabilmeniz için aracın görünümünü ve performansını değiştirmek için bazı özellikler eklendi. Aynı zamanda, yeni bir araba almak istiyorsanız bu, karşılamanız gereken bir gerekliliktir.


Mad Racing 3D apk indir


Yükseltme bölümünde, bir dizi parçanın göründüğünü göreceksiniz ve sıra arabanızı yükseltme sırasıdır. Her yeni parça farklı miktarda paraya mal olur ve çoğu zaman değeri bir öncekine göre artar. Ayrıca, yükseltilmiş serinin sonunda ne elde ettiğinizi yeni bir araba olarak görebileceksiniz. Başka bir deyişle, yeni bir araba almak istiyorsanız, bu arabanın gerekli parçalarını yükseltin.


Mad Racing 3D Son sürüm apk


Yeni bir araba istiyorsanız, işiniz birçok farklı seviyeye katılmak. Her seviyenin, oyuncunun üstesinden gelmesi ve mümkün olan en iyi performansı göstermesi gereken bir zorluğu vardır. Aynı zamanda Mad Racing 3D, oyunculara her seviye için zorluğu belirleyen bir seviye sistemi verecek. Başka bir deyişle, oyuncular bu oyunu tamamlamak için mümkün olduğunca çok seviye geçerek zaman harcayacaklar.


Mad Racing 3D'yi İndirin (MOD, Ücretsiz Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun iGun Pro 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar