Stealth Master Para Hileli MOD APK [v1.12.8]

Puan: 4.00 (Oylar: 2)
GIF
Stealth Master Para Hileli MOD APK [v1.12.8] 1 Stealth Master Para Hileli MOD APK [v1.12.8] 2 Stealth Master Para Hileli MOD APK [v1.12.8] 3 Stealth Master Para Hileli MOD APK [v1.12.8] 4 Stealth Master Para Hileli MOD APK [v1.12.8] 5 Stealth Master Para Hileli MOD APK [v1.12.8] 6

Stealth Master Para Hileli MOD APK [1.12.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İyi bir ninja mısın?


Stealth Master 1.12.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Oyuncuların son derece çevik, yetenekli, göz alıcı operasyonlar kullanmasını gerektiren birçok oyun türü vardır. Bunlardan biri yardım edemiyor ama türlerden biri olan aktif oyun türünden bahsediyor. Bugün oyun pazarının en sıcak olanları. Bu, tüm oyuncuların tüm oyun zorluklarının üstesinden gelmek için kendi yaratıcılık becerilerini, görüşlerini ve sürekli hareketlerini kullanmalarını gerektiren bir oyun türüdür. Tüm oyuncular bir oyun çağırır ve bu Stealth Master - Assassin Ninja Oyunu.


Stealth Master v1.12.8 MOD APK


Stealth Master, alternatif bir rol yapma oyunu türüdür. Bu oyunda, oyun kullanıcısı rol oynuyor olacak; Ninja olmak, tüm kötü adamları yok etme asil misyonuna sahip bir kahramandır. Bu oyunda Ninja, tüm gizemli dövüş sanatlarını, eski Japonya efsanelerini bilecek ve tüm bu becerileri kullanacak. Bu oyundaki ana görev, tüm kötü adamları yok etmektir. Efsanevi Japon dövüş sanatları bilginizi kullanarak, onları yok etmek için düşmanın inine sızmanız gerekecek. Görevleri tamamladıktan sonra oyuncular, silah satın almak veya karakterler için yeni bir görünüm oluşturmak için kullanılabilecek ödüller alacak. Stealth Master nispeten zor bir oyundur, ancak endişelenmez ve kullanıcılar en düşük zorluk seviyelerine alışabilirler.


Stealth Master 1.12.8 Para Hile Apk


Tüm bu çetelerin arkasında, onu zorlukla öldürebilecek bir iş adamı var. Bu nedenle, henüz cesaretiniz kırılmasın; sebat etmeye devam edin, birçok kez yapın. Ayrıca, bu kötü adamları öldürmek için en gelişmiş silahları satın almak için çok para toplamam gerekiyor. Oyundaki rakiplerin sadece bir silah atması gerektiğini ve silahın imha edileceğini unutmayın, bu nedenle silahları ve onları öldürmek için zaman harcamayın.


Stealth Master Hile Apk


Bu oyundaki en önemli görev, tüm kötü adamları yok etmektir. Oyuncu kendi bölgelerine girdiğinde, etrafta dolaşan birçok tehlike olacaktır. Sadece küçük bir boşluk, oyuncunun bir kurban haline gelmesi, ancak hiçbir oyuncunun bunu istememesidir. Bu nedenle, Stealth Master, oyuncuların en iyi Ninja rolünü oynamasına izin verdi. Ninja birini hedef aldığında, o kişi kaçamaz.


Stealth Master APK -- PARA Hilesi


Önceki Ninja oyun türleri, çoğu basit, temel araçlar ve kılıçlar, bıçaklar, dartlar gibi silahlar kullanacak. Ancak şimdi durum farklı; şimdi çoğunlukla modern oyun türleri, bu yüzden silahlar da çok çeşitli ve zengin hale geliyor. Stealth Master, modern zamanlarda aktif bir rol yapma oyunudur, bu nedenle çoğu silah silahtır. Her oyuncu tüm düşmanları yok etmek için silah kullanacaktır. Görevi kolayca tamamlamak mı istiyorsunuz? Her oyuncunun cephaneliğinin birçok türü olmalıdır; Oyuna sanal para koyacak ve bu silahları satın alacaksınız. Bu, ne kadar uzakta olursanız olun daha kolay öldürürseniz düşmanı yok etmenize yardımcı olacaktır.


Stealth Master apk indir


Genel olarak, Stealth Master'ın bağlamı çok ayrıntılı değildir, ancak oyunlar yine de birçok renkle güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Her maçta oyun tasarımcısı, biraz gizemle karıştırılmış taze, göz alıcı renkler kullanır. Oyundaki her renk, farklı öğeleri, ayrıntıları ve görüntüleri temsil eder. Arka plan son derece modern ve silahlar çok çeşitli; grafikler gerçek 3B, daha az muhteşem değil. Oyuncular için harika hisler getirin. Bu uygulama 10 yaş üstü herkes için uygundur. Kullanıcılar bu uygulamayı tamamen ücretsiz olarak kullanabilirler.


Stealth Master APK Dayı


Stealth Master - Assassin Ninja Game, tüm oyuncuları son derece ilgi çekici savaş aksiyonuna sokan ve oyun kullanıcıları için her zaman harika deneyimler sunan heyecan verici bir oyundur. Bu, oyuncular tarafından güvenilen son derece eğlenceli bir oyundur. İndirilecek çok sayıda kullanıcıyla her zaman en iyi oyunda. Hemen bu büyüleyici savaşa başlayalım. Tüm kötü adamlardan çabucak kurtulun. Bu son derece eğlenceli oyun hayal kırıklığına uğratmayacak. Lütfen çevrenizdeki insanları bu oyundan haberdar olmaları için tanıtın. Şimdi büyük bir dövüş gücüne sahip bir savaşa başlayın!


Stealth Master İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Dev Empire Tycoon 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar