Crackle MOD APK - Film izleme Uygulaması [v7.14.0]

Puan: 4.67 (Oylar: 5)
Crackle MOD APK - Film izleme Uygulaması [v7.14.0] 1 Crackle MOD APK - Film izleme Uygulaması [v7.14.0] 2 Crackle MOD APK - Film izleme Uygulaması [v7.14.0] 3 Crackle MOD APK - Film izleme Uygulaması [v7.14.0] 4 Crackle MOD APK - Film izleme Uygulaması [v7.14.0] 5 Crackle MOD APK - Film izleme Uygulaması [v7.14.0] 6 Crackle MOD APK - Film izleme Uygulaması [v7.14.0] 7 Crackle MOD APK - Film izleme Uygulaması [v7.14.0] 8 Crackle MOD APK - Film izleme Uygulaması [v7.14.0] 9 Crackle MOD APK - Film izleme Uygulaması [v7.14.0] 10

Crackle MOD APK - Film / Dizi izleme Uygulaması [7.14.0] - Android telefon veya tabletlerinizden ücretsiz Film ve dizileri izleyebilirsiniz.


Crackle 7.14.0 APK AÇIKLAMASI


Amerika dışında VPN gerektirebilir. Dilerseniz buradan Hotspot Shield VPN uygulamasını indirebilirsiniz..


Ücretsiz filmler, Crackle'ın kullanıcılarına sunduğu şeylerden biridir. Bu uygulama ile yapabileceğiniz tek şey, filmlerinizi sorunsuz bir şekilde izlemektir. Ücretsiz Hollywood filmleri, TV dizileri ve orijinaller… ne istersen orada. Bu, Sony Pictures Television ile işbirliği içinde yapılan uzun süreli bir uygulamadır, bu nedenle film eğlencesinde en iyi deneyimi sunar. Ayrıca, bu uygulama uçak içi eğlence ve belirli otel zincirlerinde hizmet verdiği için yüksek bir üne sahiptir.


Sony Crackle film izle


Crackle, 2004'ten günümüze tanıdık film servis sağlayıcılarından biridir. Bu nedenle, kullanıcılara benzersiz deneyimler sunan önemli bir film kaynağına sahiptir. Kullanıcılara genellikle aksiyon, komedi, suç, drama, korku, bilimkurgu gibi türler sunulacak… En popüler olan türler bunlar. Bu çeşitlilik sayesinde uygulama birçok kullanıcıdan destek almaktadır. Diğer yapımcıların filmlerinin yanı sıra “Crackle” ın da kendi orijinalleri var. Aslında oldukça kalitelidirler. Trenches, Star-ving, Going from Broke,… hepsi yıllardır sinema piyasasında saygın isimlerdir.


Crackle Film izle


Modern izleyiciler için insanlar hızlıca film izlemeyi severler. Bu deneyimler, stresli çalışma saatlerini bitirir bitirmez onlara hızlı saatler süren eğlence sağlar. Crackle, kullanıcılara tercihlerine hemen uyan filmlerin keyfini çıkarıyor. "Şimdi İzle" sekmesi ile alt sekmeler, izleyicilere görecekleri şey hakkında net bir farkındalık sağlayacaktır. Örneğin, Spotlight şu anda en popüler filmlerin yuvasıdır. 90'ların size yıllar öncesinden eski filmleri vermesini seviyorum; Aliens-Vampires-Zombies kesinlikle bir korku unsuru… Bu kanallara tıklamanız yeterli, aynı favoriye sahip filmler görünecektir. Şu anki en zorlu işiniz sadece hangi filmi izleyeceğinizi seçmek - sadece şaka yapıyorum! Bu kanalların filmleri o kadar çok ki, hangi filmlerin zaman öldürmek için yeterli olduğunu bulmak için zaman harcaman gerekiyor.


Crackle APK indir


Ayrıca, TV, Filmler gibi diğer alt sekmelere eriştiğinizde,… hepsinin keyfini çıkarmanız için mükemmel öneriler var. Her sekmedeki içerik hiç çakışmaz, bu nedenle her bir sekmede zamanınızın birazını harcayabilirsiniz. Bazen bir denizaltından sıkıldığınızda başka bir yere geçebilirsiniz. Hepsinin tadı aynı değildir, bu yüzden deneyiminizi tamamen değiştirebilirsiniz. Bir film seçmeye karar verdiğinizde, filmin hikayesi, türleri ve hatta aynı ilgiye sahip filmlerin açıklamaları olacaktır. Bazen, yeni tıkladığınız film, ilgi alanlarınıza daha uygun bir film bulmanız için sadece bir basamaktır. 


Android için Film izleme Uygulaması indir


Crackle'ın büyük bir artısı, Video oynatıcısıdır. En çok izleyici ile etkileşime giren şey, şüphesiz film gösterilirken arayüzdür. Sakıncalı ise kesinlikle izleyiciye kötü bir deneyim getirecektir. Burada, uygulama size çok uygun bir kontrol cihazı sağlayacaktır. İlk olarak, zamanlayıcı araç çubuğu net bölümlere sahip olacaktır. Bu, izleyicilerin nerede izlediklerini ölçmelerine olanak tanır. Örneğin, bir filmden keyif alıyorsunuz ancak başka şeyler yapmak için onu kapatmanız gerekiyor. Geri döndüğümde, nereye gitmek istediğimi bulmak zor. Bu çizgiler, görüntülediğiniz son yeri belirlemeniz için yer işareti görevi görecektir. Artık bir otomatik kaydetme özelliği olmasına rağmen, incelemeniz gereken birkaç klip de vardır. Alt kısımda, 10 saniye geri veya 10 saniye ileri gitmenize yardımcı olacak gezinme olacaktır.


Crackle Film izle 2020 


Kullanıcılar, sevdiğiniz filmlerin bir sistem olarak kaydedilebildiği kendi İzleme Listelerini oluşturabilirler. Hemen izleyemeyeceğiniz iyi bir film bulduğunuzda buraya kaydedebilirsiniz. İlk olarak, film küçük resminin hemen yanında önceden yüklenmiş "paylaş düğmesi" ile hızlıca paylaşabilirsiniz. Ek olarak, sosyal medya sitelerine bağlantıları kabul ederseniz, uygulama üzerinde yaptığınız herhangi bir işlem paylaşılacaktır. İzlediğiniz, paylaştığınız, beğendiğiniz, yorum yaptığınız ve İzleme listenize eklediğiniz her şey… hepsi arkadaşlarınızla paylaşılır.

Crackle'ı İndir (MOD, Reklam Yok)


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar