Idle Tower Miner Para Hileli MOD APK [v2.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Idle Tower Miner Para Hileli MOD APK [v2.1] 1 Idle Tower Miner Para Hileli MOD APK [v2.1] 2 Idle Tower Miner Para Hileli MOD APK [v2.1] 3 Idle Tower Miner Para Hileli MOD APK [v2.1] 4 Idle Tower Miner Para Hileli MOD APK [v2.1] 5

Idle Tower Miner Para Hileli MOD APK [2.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zengin olmak, binalar geliştirmek ve ünlü bir madencilik kralı olma fırsatına sahip olmak için maden inşa etme ve madencilik yapma temalı boşta bir eğlence oyunudur.


Idle Tower Miner 2.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi
  3. Sınırsız elmas hilesi

Idle Tower Miner Idle Games, oyuncuları çok para kazanmak ve bir numaralı ünlü madencilik kralı olmak için madencilik görevini tamamlamaya çalışmanız gereken dramatik bir iş savaşına getiriyor. Göreviniz, mükemmel kuleler inşa etmek için taş ve para toplamak için derin madenler kazmaktır. Büyük miktarlarda para toplamak için her katı inşa ederek ve madencilik yaparak para kazanmak için birçok fırsatınız olacak.


Idle Tower Miner v2.1 MOD APK


Dünyayı keşfetme yolculuğu resmi olarak Idle Tower Miner ile başlıyor, oyuncuları birçok heyecan verici yere götürüyor. Bu yolculuk sırasında, oyuncu dev bir kule inşa etme görevinde boşta kalan bir madenciye dönüştürülecek. Oyunun başında, mücevherleri kazmak ve kuleyi inşa etmek için yeterli parayı toplamak için her kat için para taşımak için kullanabileceğiniz kazma ile donatılacaksınız.


Idle Tower Miner Para Hilesi


Her turda, farklı miktarlarda taşlarla birçok benzersiz alan keşfedeceksiniz. Daha hızlı kazabilen nadir kazmalar kullanırsanız daha fazla paranız olacak. Bu nedenle, nadir bir kazma koleksiyonuna sahip olma ve kendinizi zenginleştirme fırsatına sahip olmak için en iyi görevi tamamlamaya çalışmak gerekir.


Idle Tower Miner Altın Hilesi


Mücevher madenciliğinizde büyük miktarda para toplayabilmek için oldukça uzun bir süre geçmeniz gerekiyor. Her bölgede bölgeye bağlı olarak farklı miktarda taş olacak, bu nedenle madencilik işlemi sırasında daha fazla yeni alanın kilidini açabilmek için her alanda küçük hediyeler toplamanız gerekiyor. Ek olarak, taşları daha hızlı çıkarmanıza yardımcı olacak temel öğelerin bulunduğu nadir bir sandık da alabilirsiniz. Oyuncuların en uygun olanı kullanabilmek için gücü ayarlamasına yardımcı olacak farklı yeteneklere sahip birçok yeni kazma alacaksınız.


Idle Tower Miner Elmas Hilesi


Bu oyunla ilgili özel bir şey, her gün çok çalıştığınızda sıkı çalışmanıza layık bir ödül alacaksınız. Nadir sandıklar, madencilik sırasında size en iyi şekilde yardımcı olacak birçok yeni yetenekle açılacak. Kazandığınız parayla büyük bir kule inşa ederek maden kralı olma fırsatını yakalayın.


Idle Tower Miner Hile Apk


Oyun, oyuncuların birçok yeni ilginç yerin kilidini açmasına yardımcı olan efsanevi kazmalara sahip birçok nadir eşya sunar. Binanızı özel bir alanda emeklerinizle inşa etmek anlamlı bir deneyim sağlar.Haritada pek çok benzersiz yeri keşfetmek ve vahşi bölgelerde mücevher madenciliği yapmak, hatırlanması gereken bir yolculuktur.


Idle Tower Miner Apk indir


Çeşitli işçi sistemi, birlikte boş bir kule inşa etmek için tüm bu işçileri kontrol eder. Birçok yeni ülkeyi keşfederek ve daha verimli madencilik yapmak için nadir çekiçleri kullanarak çok kolay para kazanın.


Idle Tower Miner indir (MOD, Para - Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Pocket Ships Tap Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar