Color Switch Para Hileli MOD APK [v2.10]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Color Switch Para Hileli MOD APK [v2.10] 1 Color Switch Para Hileli MOD APK [v2.10] 2 Color Switch Para Hileli MOD APK [v2.10] 3 Color Switch Para Hileli MOD APK [v2.10] 4 Color Switch Para Hileli MOD APK [v2.10] 5 Color Switch Para Hileli MOD APK [v2.10] 6

Color Switch Para Hileli MOD APK [2.10] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular, her bölümde keşfedilecek düzinelerce farklı seviye ile canlandırıcı bir oyun sunan benzersiz bir hikayeyi deneyimleme şansına sahip olacaklar.


Color Switch 2.10 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Top Hilesi. Tüm topların kilitleri açıktır.
Piyasadaki ortalama mobil oyunlardan bıktığınızı mı düşünüyorsunuz? Bağımlılık yapan çevrimiçi oyunlara harcayacak zamanınız veya paranız yok mu? İstediğiniz zaman mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz basit ve eğlenceli bir Android oyunu mu arıyorsunuz? O zaman Color Switch kesinlikle bir sonraki favori oyununuz olmalı.


Color Switch v2.10 MOD APK


Basit ama bağımlılık yapan bir oynanışa sahip olan Color Switch Phoenix LLC'nin bu muhteşem oyununun keyfini çabucak çıkaracaksınız. Basit renkli noktayı birden fazla engelin içinden geçirirken maceralarınızı renk dünyasında toplayın. Tüm dünyadaki en iyi Color Switch oyuncuları olurken diğerlerinin yüksek puanlarının üstesinden gelin. Oyun, oyunculara en sevdiğiniz renkli nokta ile tadını çıkarabileceğiniz çeşitli mini oyunlar dünyasını tanıtıyor. Çeşitli türlere ve oynanışa sahip Color Switch'te kendinizi birden fazla oyunun bağımlısı olarak bulun.


Color Switch Para Hilesi


Bir golf oyunu oynayabileceğiniz, renkli noktanızla bir platform mücadelesinin tadını çıkarabileceğiniz, birden fazla engelin üstesinden gelebileceğiniz ve en yüksek puanlarınızı kazanabileceğiniz Color Switch'te sonsuz zorluklara ve seviyelere katılın. Dünyanın her yerinden milyonlarca çevrimiçi oyuncu ve sosyal arkadaşlarınızla oyuna katılın. Bu gündelik mobil oyunun keyfini istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çıkarın. Taşınabilir oyunların eğlencesini ve heyecanını maksimuma çıkarın.


Color Switch Altın Hilesi


Başlangıç ​​olarak, Color Switch'teki oyuncular kendilerini son derece basit ama bağımlılık yapan oyunla tanışmış bulacaklar. Bununla birlikte, topunuzu ekranda iyi bir konumda tutmak için tek yapmanız gereken ekrana sürekli olarak dokunmak. Yukarı doğru hareket ettirmek ve her engeli geçmek için hızlandırın.


Color Switch Hile ApkAncak, o kadar basit değil çünkü size seri mücadeleler verebilecek tonlarca farklı engel var. Color Switch'te kendinizi tekrar tekrar başarısızlığa uğratın, ancak asla sıkılmayacaksınız. Belirli engelleri aşmak ve başarılarınızın tadını çıkarmak için oyunu birkaç kez tekrarlayın. Basit ve anlaşılır oynanışa sahip Color Switch, gözlerinizi ve el koordinasyonunuzu test etmeniz için mükemmel bir oyun. Bununla birlikte, belirli engelleri aşmak için renk desenlerini doğru bir şekilde takip etmeniz gerekiyor. Bunun da ötesinde, mükemmel zamanlama ve sabırla bekleme yeteneği, zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olan ana faktörlerdir. Zihninizi eğitmek için mükemmel bir fırsat.


Color Switch Apk indir


Ve oyunu istediğiniz gibi kişiselleştirmek isterseniz, oyun sizin için onlarca farklı seçenek de sunuyor. Ancak, yıldızları toplamak için zamanınızı zorluklar ve oyun modları üzerinde çalışarak harcamanız gerekecek. Renkli noktayı her türlü şekil ve grafikle özelleştirmek için toplanan yıldızları kullanın. Ayrıca oyunda ilerledikçe görsel efektleri bile değiştirebiliyorsunuz. Klasik Color Switch oyununun yanı sıra Color Switch Phoenix LLC'nin yaratıcıları da oyuna bir dizi farklı bölüm eklediler. 


Color Switch Apk Son Sürüm


Oyuncular, her bölümde keşfedilecek düzinelerce farklı seviye ile canlandırıcı bir oyun sunan benzersiz bir hikayeyi deneyimleme şansına sahip olacaklar. Ve isterseniz, Renk Anahtarı'ndaki becerilerinizi test etmek için Sonsuz modunu keşfedebilirsiniz. Engellerinizi aşmak için zorlukları en üst düzeye çıkarın. Bu nedenle, Color Switch'te kendinize asla sıkıcı bir an bulamayacaksınız.


Color Switch indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Worm out Solucan oyunları APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar