Konuşan Tom Altın Peşinde Para Hileli MOD APK [v6.2.0.2069]

Puan: 4.38 (Oylar: 8)
Konuşan Tom Altın Peşinde Para Hileli MOD APK [v6.2.0.2069] 1 Konuşan Tom Altın Peşinde Para Hileli MOD APK [v6.2.0.2069] 2 Konuşan Tom Altın Peşinde Para Hileli MOD APK [v6.2.0.2069] 3 Konuşan Tom Altın Peşinde Para Hileli MOD APK [v6.2.0.2069] 4 Konuşan Tom Altın Peşinde Para Hileli MOD APK [v6.2.0.2069] 5 Konuşan Tom Altın Peşinde Para Hileli MOD APK [v6.2.0.2069] 6

Konuşan Tom Altın Peşinde Para Hileli MOD APK [6.2.0.2069] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Herkesin yakından tanıdığı konuşan kedi Tom şimdi de altın peşinde. Ona yardımcı olun.


Konuşan Tom Altın Peşinde 6.2.0.2069 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi
  2. Harcandıkça para artar.
Talking Tom, uzun zamandır dünya çapında çocukların tercih ettiği markalardan biri. Bu oyun serisinin özü, çocukların ihtiyaç duyduğu hayali arkadaşları yaratmaktır. Outfit7 Limited'in çok cüretkar bir adımı, Talking Tom'un karakteriyle ilgili bir dizi mini oyun oluşturarak bu dünyayı genişletmektir. Talking Tom Altın Peşinde, bu üretici tarafından orijinal versiyondan ayrılan en popüler mini oyunlardan biridir. Dahası, grafik tasarım, görselleştirme ve çalışma şeklini dönüştürerek bunu ilginç hale getirdiler. Tek taraflı bir oyuncuysanız, Talking Tom Gold Run oynamak, Talking Tom'u denemediğiniz için kendinizi kaybolmuş bulmayacaktır. Ancak bu karakterin gerçek bir hayranıysanız, ayrı oyun versiyonlarında aşinalık hissedebilirsiniz.


Konuşan Tom Altın Peşinde v6.2.0.2069 MOD APK


Çocuklar her zaman kahraman olmak ister. Talking Tom Altın Peşinde, Tom ve arkadaşlarının kahraman olduğu bir hikaye de anlatıyor. Bu, çoğu insanın zenginlik ve servete sahip olduğu hareketli bir şehirde geçen eğlenceli bir dünya olacak. Ancak hala kendilerine ait olmayan mülkleri almaya çalışan hırsızlar var. Oyuncular, Talking Tom serisinden esinlenen komik çizgi film karakterlerini canlandıracaklar. Sıradan insanlardan aldıklarını geri almak için sürekli olarak haydutları kovalayacaksınız. Bu hem heyecan verici hem de dramatik bir yolculuk. Oyunculara yarışabilecekleri, zıplayabilecekleri, atılabilecekleri ve epik bir adrenalin patlaması yaşayabilecekleri harika bir koşu oyunu sunar. Gerçekten çocuklar için uygun fiyatlı bir oyun ve yetişkinler için de çok iyi bir zaman öldürücü.


Konuşan Tom Altın Peşinde Para Hilesi


Bu oyunun özü, oyuncunun sürekli olarak ilerlemesini ve engellerle engellenmemesini gerektirmektir. Uzun zaman önce istifçi olan insanlardan altını alan bir haydutun peşine düşmen gerekecek. Ancak, bu haydut son derece hızlı ve ustaca koşuyor. Herhangi bir nedenle ona ayak uyduramazsın, ama yine de ilerlemeye devam etmelisin. Çünkü şehirdeki herkesin umudusunuz. Hırsız koşmaya devam ediyor ve siz kovalamaya devam ederek birçok farklı şehirde sonsuz bir yolculuk yaratıyorsunuz.


Konuşan Tom Altın Peşinde APK dayı


Talking Tom Altın Peşinde, manzaranın tadını çıkarmak için birçok farklı yere gidebileceğiniz geniş bir dünya yaratır. Chibi çizgi film tasarımlarıyla 3 boyutlu grafiklerin kullanılması sayesinde bu oyun, oyuncuların merakını giderek daha fazla uyandırıyor. Geçtiğiniz her şehir farklı bir manzaradır. Özel sezon güncellemelerinde, oynadığınız manzarada da çok benzersiz değişikliklere şahit olacaksınız. Örneğin Noel, Şükran Günü, hatta Yeni Yıl tatilleri için güncellemeler olacak… Özel ödüller almak için ihtiyacınız olan şeyler bu günlerde saklı.


Tom Altın Peşinde hile


Diğer birçok Sonsuz koşucu oyunu gibi, Talking Tom Altın Peşinde oyununda altın külçelerini yol boyunca yayacak. Oyuncular sürekli olarak yollarda koşacak ve birikmek için bu altın külçeleri toplayacak. Bu, ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz oyunun para birimi olacaktır. Yeterli miktarda altına sahip olduğunuzda, onu şehrinize geri getirebilir ve Konuşan Tom ve Arkadaşları için daha fazla ev inşa edebilirsiniz! Yeni şehirlerin ve maceraların kilidini açmanız için şart budur. Tamamlanmış bir ev, yeni bir şehrin kilidini açmanıza izin verecektir. Eğer maceraperestseniz, diğer şehirlerdeki büyüleyici yarışa devam etme fırsatını kesinlikle kaçırmayacaksınız.


Konuşan Tom Altın Peşinde Android hile apk


Şehirdeki birçok kişinin altın sikkelerinin çalınmasına neden olan hırsızdır. O nazik bir insan değildir, bu yüzden herhangi bir şekilde direnecektir. RACCOON BOSS sizin peşinde olduğunuzu bilir ve insanlardan çaldığı parayı geri alır. Bu nedenle, belirli bloklarda, bu kötü adam, oyuncunun engeller yerleştirerek ilerlemesini önlemek için bloklar bulacaktır. Eğer ona çarparsan kesinlikle kaybedeceksin, bu yüzden ani baskınlara karşı dikkatli ol. Ek olarak, bir ana zayıflığı var: biber bombaları. Sadece doğru zamanı seçin ve saldırıyı durdurmak için bu bombayı kamyonuna atın.


Konuşan Tom Altın Peşinde Apk hile indir


Talking Tom Gold Run zaten ayrı bir oyun ancak karakter sistemi hala kapsamlı bir şekilde kullanılıyor. Yine de Tom'un temel karakterini kontrol edeceksiniz. Daha sonra biraz para biriktirdiğiniz için, diğer birçok karakterin kilidini açabilirsiniz. Prenses Angela, Köpekbalığı Hank ve Süper Tom… Bu karakterler orijinal dizide yer alıyor ancak benzersiz olmaları için özel olarak üretildi. Dahası, Chibi tasarımı sayesinde daha da ayırt edici hale geliyor ve her yaştan oyuncuyu kendine çekiyor.


Talking Tom Altın Peşinde indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Horse Hotel APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 8 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Tom altın peşinde"

Medine

1 yıl önce

Oyun çok güzel

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar