Candy Disaster TD Elmas Hileli MOD APK [v3.1.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Candy Disaster TD Elmas Hileli MOD APK [v3.1.2] 1 Candy Disaster TD Elmas Hileli MOD APK [v3.1.2] 2 Candy Disaster TD Elmas Hileli MOD APK [v3.1.2] 3 Candy Disaster TD Elmas Hileli MOD APK [v3.1.2] 4 Candy Disaster TD Elmas Hileli MOD APK [v3.1.2] 5 Candy Disaster TD Elmas Hileli MOD APK [v3.1.2] 6

Candy Disaster TD Elmas Hileli MOD APK [3.1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunun amacı tüm rakiplerinizi ortadan kaldırmak ve zaferi kendiniz için talep etmektir.


Candy Disaster TD 3.1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Menü MOD
  2. Elmas Hilesi. Sınırsız VIP/Taş (Dükkanı her açtığınızda yenileyin. Sadece birkaç kez tekrar dükkânı açın, anlayacaksınız)
  3. Öğe Maliyeti Yok (Ekstra Para, Diş Bombası, Kuru Buz vb.)
  4. Para Hilesi Madeni Para Düşmez (Aşama sırasında tuzak maliyeti)
  5. Reklamsız

Candy Disaster TD'nin oyuncusu olarak, dünyalarla dolu bir galakside M89KD enerji tatlılarını bulmak ve korumakla görevlendirilmiş çılgın bir bilim adamı olan Jick'in karakterini alıyorsunuz. Candy Disaster, hızlı tempolu bir strateji oyunu arıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken ilgi çekici bir seçimdir.


Candy Disaster TD v3.1.2 MOD APK


Bu kule savunma oyununun oynanışı, roguelike deste oluşturma unsurlarını keşifle birleştiriyor.  Tanıdık olmayanlar için Candy Disaster TD, oyuncuların düşman dalgalarını başarılı bir şekilde püskürtmek için çeşitli tuzakları birleştirmek için çeşitli farklı stratejiler kullanması gereken bir kule savunma oyunudur.


Candy Disaster TD Para Hilesi


Savunma kulelerinizi tahta boyunca dikkatlice konumlandırarak, bu oyunun amacı tüm rakiplerinizi ortadan kaldırmak ve zaferi kendiniz için talep etmektir. Bu çalışma, kısa süre önce kurulmuş bir yayıncılık şirketi olan Erabit Studios'un çabalarının bir ürünüdür. Hedeflerinize ulaşmak için aklınızı, iradenizi ve stratejinizi ne ölçüde test etmeye hazırsınız?


Candy Disaster TD Elmas Hilesi


Candy Disaster TD'ye katılırsanız, çılgın bilim adamı Jick'in kişiliğini üstlenebileceksiniz ve harita boyunca M89KD enerji şekerlerini bulmakla görevlendirileceksiniz. Ayrıca oyuncular, kahramanlarını yeni yeteneklerle donatarak ve yeni teçhizat parçaları alarak geliştirebilecekler.


Candy Disaster TD VIP Hilesi


Savunmasını güçlendirmek için ülkeniz bu kimyasal karışıma ihtiyaç duyuyor. Enerji şekerlerinin bir galaksi kadar gezegene dağılmış olması, bu oyunu benzerlerinden ayırıyor. Mücadeleyi tamamlamada başarılı olmak istiyorsanız, sürekli olarak yeni öne çıkan haritaları aramanız gerekecek.


Candy Disaster TD Apk Hile


Her zaman şekerinizi isteyen düşmanlara sahip olmak, sanki bu zaten yeterli bir teşvik değilmiş gibi, onu daha da fazla istemenize neden olacaktır.Stratejik ve taktik kule savunma oyunları için çeşitli arazi ve tuzak kombinasyonlarının kullanılmasını gerektiren benzersiz tarzda bir tuzak kule savunma oyunu.


Candy Disaster TD Apk indir


Oyunda oyuncular çılgın bir bilim adamını oynayacak ve gizemli eski bir arkadaşın çeşitli gezegenlere dağılmış şeker şekerlerini toplamasına yardım edecek. Oyunda birlikte kullanılabilecek çok sayıda tuzak var.


Candy Disaster TD indir (MOD, VIP / Elmas / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Lumberwhack APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar