League of Rome Strategy War Para Hileli MOD APK [v115]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
League of Rome Strategy War Para Hileli MOD APK [v115] 1 League of Rome Strategy War Para Hileli MOD APK [v115] 2 League of Rome Strategy War Para Hileli MOD APK [v115] 3 League of Rome Strategy War Para Hileli MOD APK [v115] 4 League of Rome Strategy War Para Hileli MOD APK [v115] 5

League of Rome Strategy War Para Hileli MOD APK [115] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Antik çağlardan kalma Roma savaşlarının bu özgün canlandırmaları ile stratejik hünerinizi test edin!


League of Rome Strategy War 115 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Madalya Hilesi

Taktiksel rol yapma oyunu olan League of Rome Strategy War oyununda, oyuncular Romalı generallerin kişiliğini üstlenir ve sıra tabanlı savaşa girerler. Antik Roma'nın savaştığı çatışmalara katılarak, yeni düşmanları yenerek ve o günleri yeniden yaşayarak Roma İmparatorluğu'nun görkemli günlerini yeniden yaratabileceksiniz.


League of Rome Strategy War v115 MOD APK


Yükselen Roma Cumhuriyeti, tümü onu boyunduruk altına almaya çalışacak bir dizi zorlu gücün dikkatini çekecek. İki karşıt kamp çatışacak. Antik Roma'daki gerçek hayattaki çatışmalar, gerçek zamanlı strateji video oyunu League of Rome Strategy War'da aslına uygun olarak yeniden yaratıldı. 


League of Rome Strategy War Para Hilesi


Roma'nın öne çıkması ve imparatorluğunun Asya, Afrika ve Avrupa'ya yayılması artık oyuncuların gözlemleyebileceği bir şey. Lejyonlarınızı bir seferde yönetirseniz, yeni yöntemler ve taktikler uygularsanız, sınırlı kuvvetler yerleştirirseniz ve zorlu yabancı savaşçılara karşı galip gelmek için savaşma potansiyelinizden en iyi şekilde yararlanırsanız, bu yardımcı olacaktır. Sezar, Scipio, Hannibal, Pyrrhus, Spartacus ve Arşimet, teknikleri kişinin kendi teknikleriyle karşılaştırmayı düşünebileceği tanınmış generallerdir. Çok sayıda diğerleri var.


League of Rome Strategy War Madalya Hilesi


Karışımda ayrıca develer, savaş filleri, mancınıklar, askerler, savaş gemileri ve atlı savaşçılar vardı. Bu oyunda aklınıza gelebilecek hemen hemen her kalitede asker bulmak mümkün. Çeşitli kaynakları kullanarak farklı orduları bir araya getirmek mümkündür. 


League of Rome Strategy War Hile Apk


Mevcut birçok eşleştirme stratejisinden birini kullanmak, türünün tek örneği bir deneyimin yaratılmasıyla sonuçlanabilir. Üst düzey subayları ve bireysel askerleri eğitmek için yenilikçi bir yönteme aşina olacaksınız. Liderlerinizin ve askerlerinizin eğitime katılmasına izin verin. 


League of Rome Strategy War Apk indir


Bir oyuncu bir oyunun seviyelerinde ilerledikçe, beceri repertuarı da büyür. Çatışmalar sırasında, en güçlü as ordunuzun gerçek zamanlı olarak gözlerinizin önünde büyümesini izleyebilirsiniz. Hem Roma Cumhuriyeti hem de Roma İmparatorluğu döneminde ortak savaşların tasvirleri olacak. Bu tür savaşlar yüzyıllar olmasa da onlarca yıl sürdü. Roma, Kartaca ve Samnium dışında seçebileceğiniz çok sayıda başka imparatorluk var. Muhteşem savaşa katılın!


League of Rome Strategy War indir (MOD, Para / Madalya Hilesi)


Bir önceki android oyun Zombie Evil Kill 7 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar