Braveland Pirate Para Hileli MOD APK [v1.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Braveland Pirate Para Hileli MOD APK [v1.2] 1 Braveland Pirate Para Hileli MOD APK [v1.2] 2 Braveland Pirate Para Hileli MOD APK [v1.2] 3 Braveland Pirate Para Hileli MOD APK [v1.2] 4 Braveland Pirate Para Hileli MOD APK [v1.2] 5 Braveland Pirate Para Hileli MOD APK [v1.2] 6

Braveland Pirate Para Hileli MOD APK [1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Braveland Pirate strateji oyununa hoş geldiniz! Kaptan Jim liderliğindeki bir korsan ekibi, Ebedi Hazine'yi aramaya çıkar.


Braveland Pirate 1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Çevrimiçi oyunlar hayatın vazgeçilmez bir parçasıdır, bu nedenle yapımların, çevrimiçi filmlerin sayısı gittikçe artmaktadır, sadece çeşitli modeller, resimler ve oyun kuralları değil, üreticiler de içsel olarak değişmektedir. Çevrimiçi film yapımcılarını kullanmak değişiyor, çevrimiçi oyunların renkleri oyuncuların gözünde sıkıcı değil. Sonuç olarak oyunlar, filmdeki çizgi romanların hikayelerine dayanan oyunları giderek daha fazla çeviriyor. Bugün sizi Braveland hikayesine dayanan Braveland Pirate oyun serisiyle tanıştırıyor. Braveland Pirate, size yeni bir his veren, ünlü bir hikayeye dayanan deneyimler veren, deneyimlemeniz gereken oyun türüdür. Braveland üçlüsü. Tüm hikayedeki en ilginç kitapla sona erdiğinden, oyuncular sadece bir kez oynamakla kalmaz, aynı zamanda bu oyun türünde birçok kez zor ve sıkıcı oynarlar. 


Braveland Pirate v1.2 MOD APK


Braveland Pirate üç ana macerayı kapsar, belirli bir oyuncu olduğunuzda belirli stratejilere, püf noktalarına ve oynanışa sahip olmanız gerekir. Oyundaki karakterler sizin tarafınızdan kontrol edilecek, her karakterin 3 yıldızı var, sizin gibi oyuncular, sahip olduğunuz yıldız sayısına göre lejyonunuzu düzenlemenin bir yolunu bulmalı. Online oyunlarda çok fazla etkiye sahip olduğunuz yıldız sayısı, oyunda kavga eden kişi sayısı denilebilir. Oyunda strateji oluşturma stratejilerinin nasıl kullanılacağına oyuncu tarafından karar verilir ve oyuncu stratejiyi ne kadar dikkatli geliştirirse kazanma şansı o kadar artar.


Braveland Pirate 1.2 Para Hile Apk


Braveland üç oyun bölümü içerir: Braveland, Braveland Wizard ve Braveland Pirate. Braveland Trilogy, savaşta bir sınıf karakter sistemi kullanıyor. Her karakter sınıfının farklı sayıda birimi olacaktır, ancak asker sayısı zafer oranına göre çok azdır. Oyun oynamanın önemli yolu generalleri nasıl kullanacağınız konusunda lider olmanızdır, her oyundaki uzmanlık ve deneyim daha fazla zafer kazanmanıza yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, ne kadar çok asker, o kadar çekici savaşlar, daha fazla oyuncuyu teşvik eder çünkü oyun süresi ne kadar uzun olursa, oyun stratejisi komuta ettiğiniz her orduda açıkça gösterilecektir, düşünmeyin. Kalabalık, Braveland Üçlemesi oyununu kazanır. Fakat stratejinin kişiliği nasıl, savaşın düzeni oyuncunun sahip olduğu asker sayısı açısından daha uygun?


Braveland Pirate Hile Apk


Grafik açısından, Braveland Trilogy, oyuncuların ilk deneyimle kolayca oynayabilecekleri bir dizi renkli, basit dokulu oyundur. Oyunun basitliğinden dolayı arayüz daha az yeni. Braveland Pirate, kolay görselleştirme için renklerle ayırt edilen sayısal grafiklerle basit ama modern bir grafik tasarıma sahiptir. Oyun aynı zamanda oyuncular arasında rekabetçi puanların bir sıralamasını da gösterir, böylece puanlama rekorunu kimin elinde tuttuğunu görebilirsiniz. Binlerce oyuncu bu bulmaca oyununu zaman öldürmenin bir yolu olarak deneyimledi, ancak sizi her gün daha akıllı hale getirebilir. Konsantrasyon, iyi gözlem ve net bir strateji oluşturmanıza yardımcı olur.


Braveland Pirate APK Yıldız Hilesi


Kendi hazinenizi arayan Braveland Pirate oyununa hoş geldiniz. Zombilerden, mumyalardan zorluklar sizin için her zaman hazır, bu çevrimiçi oyunlarda gerçek bir hayat macerasından farklı değil.


Braveland Pirate'i İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Street Diver APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar